reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
witam wszystkie a w szczegolnosci moja imienniczke Kinge:-*
ja jak zwykle marudze ale komus musze sie zwierzyc mam ciagle mnie atakuje traz nawet nie patrzy na to czy jest moj maz tylo sie czepia i zneca psychicznie, zawsze musi mi zepsuc kazdy milo rozpoczety dzien. mam nadzieje ze pozniej jak sie odezwe to przynajmniej z leprzym humorem
 
doczytałam was. nie byo mnie od piatku bo w sobote pojechalismy na wesele- pierwszy raz nie tanczone z racji mojej skracajacej szyjki- nogi mi pod stołem w rytm chodziły, ale co sie nie robi dla zdrowego syna...
kinguś- wszystkiego naj naj
Gusiaku odpoczywaj na urlopie
coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam
u nas niedziela leniwa, wczorajszy dzien nerwowy- miałam telefon od kolezanki z pracy, że złego traktowania ciag dalszy i zona szefa powiedziała, że widocznie dziewczyny w jej firmie za dobrze i za pewnie sie czują, że co chwila jakas jest w ciazy..ehhh
w ciazy jestem ja, a za mies jedna kolezanka wraca z macierzynskiego- wiec rece opadaja
na dodatek na kolanie wyszło mi przebrawienie - no pierwszy raz cos takiego widze, może to zpilinguje?

głodna jestem, pusta lodówka chyba skocze na spacer do sklepu

i może factory na chwile...hmmm

do popołudnia, u mie dzis pierogi z serem z cebulką i masełiem (niestety odmrazane, babcia mi kiedys narobiła w paczuszki) ale są pyszne
 
Kinga wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!
Dziewczyny wczoraj wieczorem miałam taki ból głowy ze leżałam i wymiotowałam a m robił mi zimne kompresy na głowę..on był posrany ze strachu a ja myślałam ze oszaleje...w końcu zadzwonił do szpitala i tam kazali zmierzyć ciśnienie ...ciśnienie ok bo 112/65 ale puls był 129.... kazali zapodać dwa paracetamole i jakby cos to miałam przyjechać...ale na szczęście powoli przeszło.... Przypomniały mi sie moje migreny i mam nadzieje ze to nie nawrót.... dzis bole mnie głowa jakby mi sie mózg poobijał ...
W nocy też była burza w sumie trwała przez całą noc i strasznie padał deszcz ale temperatura nadal 27 stopni... duszno

Mikołaj ma w czwartek rano zabieg i juz sie denerwuje... ciesze sie ze rano o 8 a nie o 12 bo to trudno tak utrzymać trzylatka na czczo od rana... Sandra przyjedzie i będzie z jeremkiem a my z m do szpitala .....
Pocieszam sie ze to dla lekarza rutynowy zabieg i znaja sie na rzeczy ale dla Mikołaja to pierwsza sedacja i nikt nie wie jak zareaguje... no ale nie myślę za duzo....
Życzę wam dziewuszki miłego dnia i aby teściowe przestały was dręczyć:)
 
reklama
andzia86- miłej zabawy na weselu :), pochwal się proszę kreacją, bo ja na wesele szykuję się 10 sierpnia i kompletnie nie wiem "co się nosi" ;)
rojku- styczności z roletami rzymskimi nie mam niestety, bo mam takie tradycyjne, ale wiem że jak będę mój beżowy pokój zmieniać na biało- szaro- czarno-czerwony to wtedy zaopatrzę się w te rzymskie :)))))
aaga84- co do słońca to napiszę Ci to, co mi przekazał lekarza w kwestii opalania się: "Brzucha pani nie przegrzeje, a przebywać na słońcu proszę w miarę swoich możliwości- nic na siłę". Będąc na urlopie 2 tyg.temu to jak miałam ochotę pogrzać się na słońcu to nakładałam na siebie filtr uv 30, i kapelusz słomiany na łepek :) A jak było za dużo słoneczka- to hyc do cienia :)
Kinga, Bunny- 100 lat, 100 lat.... najlepszego Kochane!!!! Czy tylko w jutrzejszym dniu Kingi mają imieniny? Muszę to sprawdzić ;)

Dzisiaj mam pierwszą lekcję w Szkole Rodzenia, jestem ciekawa jak to będzie, jestem bardzo podekscytowana.
I chciałabym Wam się pochwalić jak moja córka wczoraj zaszalała:
[video=youtube;OGC1fqOcsJ0]https://www.youtube.com/watch?v=OGC1fqOcsJ0[/video]

Tak Kingi mają tylko raz w roku :) Dziekuje za zyczenia :*
 
Do góry