reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

To ja się pochwalę - właśnie wylicytowałam za 5 złotych na allegro ;)

kaczuszki.jpg
 

Załączniki

  • kaczuszki.jpg
    kaczuszki.jpg
    46,8 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Gusiak dobrze, że tak szybko udało się dostać do tego diabetologa dasz rade :) tylko pare miesięcy :)

brackiee, bunnyCukino super ze wszystko dobrze :)

annie ale się uśmiałam hehe i [przy okazji zjadlabym kukurydze... :p

Ja tez bylam dziś na badaniach wszystko ok :) powiedział mi tylko że mam łożysko nisko i może się okazać że bedzie musiała być cesarka ale narazie nie ma co o tym myśleć bo jeszcze masa czasu, ale mam nadzieje, że nie bedzie takiej potrzeby wolałabym naturalnie :)
No i potwierdzone, że będzie dziewczynka :p
 
MamaKangura superowe sa te pajacyki/spioszki :-D cuda :-D - ja to uzalezniona od przegladania allegro jestem juz :-p

Agatka gratuluje udanej wizyty.
Ja sie wybieram w srode na podgladanie :-D maly sie rusza co jakis czas wiec jestem spokojniejsza niz zawsze :tak:
 
reklama
Do góry