reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
andzia86- miłej zabawy na weselu :), pochwal się proszę kreacją, bo ja na wesele szykuję się 10 sierpnia i kompletnie nie wiem "co się nosi" ;)
rojku- styczności z roletami rzymskimi nie mam niestety, bo mam takie tradycyjne, ale wiem że jak będę mój beżowy pokój zmieniać na biało- szaro- czarno-czerwony to wtedy zaopatrzę się w te rzymskie :)))))
aaga84- co do słońca to napiszę Ci to, co mi przekazał lekarza w kwestii opalania się: "Brzucha pani nie przegrzeje, a przebywać na słońcu proszę w miarę swoich możliwości- nic na siłę". Będąc na urlopie 2 tyg.temu to jak miałam ochotę pogrzać się na słońcu to nakładałam na siebie filtr uv 30, i kapelusz słomiany na łepek :) A jak było za dużo słoneczka- to hyc do cienia :)
Kinga, Bunny- 100 lat, 100 lat.... najlepszego Kochane!!!! Czy tylko w jutrzejszym dniu Kingi mają imieniny? Muszę to sprawdzić ;)

Dzisiaj mam pierwszą lekcję w Szkole Rodzenia, jestem ciekawa jak to będzie, jestem bardzo podekscytowana.
I chciałabym Wam się pochwalić jak moja córka wczoraj zaszalała:
[video=youtube;OGC1fqOcsJ0]https://www.youtube.com/watch?v=OGC1fqOcsJ0[/video]

mi tez tak czasem skacze brzych hehe jejku mam juz sny o córci...tak juz bym chciala ją przytulic
 
Magda uwielbiam pierogi własnej roboty – zazdroszcze :) może i mnie napadnie jak trochę chłodniej będzie i zrobię jakieś – mniam
amethys powodzenia na zabiegu. Z tymi bólami głowy to straszne – dobrze, że ciśnienie w normie, bo to jest groźne. Też mi dokucza wysoki puls, ale lekarz powiedział mi, że to nie jest tak groźne jak ciśnienie, więc mnie uspokoił.
Agatka wózek wygląda fajnie, ciekawe czy dobrze się prowadzi
avocado dzięki – ja zazwyczaj niezbyt dobrze słońce znoszę, więc pewnie jak Ty będę ratowała się kapeluszem i parasolem. Choć nie ukrywam, że mam ochotę na małą opaleniznę :) na brzuch planowałam pareo, więc pewnie nie będę kupować ciążowego kostiumu, masz rację – to w sumie naraz wydatek i to nie mały. A w praniu wyjdzie, najwyżej na miejscu będę się czymś ratować :)
A ten filmik z brzuszkiem rewelacja – moja dzidzia jeszcze takiego czadu nie daje. Ale mam nadzieje, że niebawem i ja tego doświadczę :)
Nonek mamy podobny wiek dzidzi - pewnie więc jeszcze za mały na takie harce widoczne :-D
 
kinga ! wszytkiego co najlepsze :) zdrowia dla dzidzi !!
AVOCADO :) super to wyglada jak sie pilot rusza heheh dziewczyna ma niezklego kopa :D ja tez juz sie nie mogę doczekać jak tymuś się urodzi. ale czas tak gna to nim ise obejrzymy dziewczyny maluszki będa na swiecie :)


a my wczoraj mielismy zabiegany dzien...mój tata zrobił nam wszytko w aucie coby nam podbili przegląd..ale nie zdazylismy na przegląd :dry::dry: m wkurzony :p jutro musimy jechać..a to dzien po przeglądzie.

ja dzis za to lecho robie bo obskubalismy działkę taty heheh i mamy ful warzyw. brakuje mi tylko papryki :) wiec powoli się zbieram i ide na miasto póki jeszcze nie ma takiego upału żebym gdzieś nie padła po drodze..:dry:

wczoraj zrobilam nasiadówkę z tego fioletu <zapomnialam jak się nazywa> o_O i mam całą dupe i uda brudne z tego eh..a teraz jak wyjde z domu :D spodenki tego nie zakrywają masakra..


dziewczyny osttanio zauwzyłam ze moje brodawki stają się twarde no i bardzo bolą to normalne ?
 
Ostatnia edycja:
aaga myślę, że za wcześnie, ale wieczorkiem Łukaszek daje o sobie znać;)
Zdałam sobie sprawę, że nie długo wchodzę z 6 miesiąc. Znalazłam takie cos:

1. Wg książki "W oczekiwaniu na dziecko"

1 miesiąc - 1-4 tydzień,
2 miesiąc - 5-8 tydzień,
3 miesiąc - 9-13 tydzień,
4 miesiąc - 14-17 tydzień,
5 miesiąc - 18-22 tydzień,
6 miesiąc - 23-27 tydzień,
7 miesiąc - 28-31 tydzień,
8 miesiąc - 32-35 tydzień,
9 miesiąc - 36-40 tydzień.

2. Sposób ściągnięty z innego forum

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiac - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

3. Wg gazety Claudia dodatek "Ciąża":

1 m-c : 1 - 4 tydzień
2 m-c : 5 - 8 tydzień
3 m-c : 9 - 12 tydzień
4 m-c : 13 - 16 tydzień
5 m-c : 17 - 20 tydzień
6 m-c : 21 - 24 tydzień
7 m-c : 25 - 28 tydzień
8 m-c : 29 - 32 tydzień
9 m-c : 33 - 38 tydzień

4. Wg encyklopedii Larousse:

1mc - 1-4tyg
2mc - 5-8tyg
3mc - 9-13tydz
4mc - 14-18tydz
5mc - 19-23tydz
6mc - 24-27tydz
7mc - 28-31tydz
8mc - 32-35tydz
9mc - 36-39tydz

I teraz sie zastanawiam, który system najlepszy.


A co u mnie dzisiaj na obiadek, M zażyczył sobie dewolaje.
 
avocado ale fajny widok ja mocno mała figlowała :)
nasz Kubuś tez kopie ale nie tak mocno mój mężuś dziś pisał mi sms-a z pracy ze ciekawy jest kiedy Kuba zacznie kopać tak żeby on mógł poczuć ... jak na razie to coraz częściej się wypina tak ze można go wyczuć :) ale kopać tak mocno nie chce

nonek90 wg mnie najbardziej logiczne jest 3. podejście bo miesiąc ma przecież 4 tyg .... i ja tak liczę ;p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry