reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Mama Kangura meago ma rację:tak:ja sama przezywam jak cokolwiek zaboli, już nie jestem racjonalna ale panikara:tak:
Ja byłam jeszcze raz u tego lekarza co w sobotę w nocy, sam mi zaproponował, bo przyjmuje na NFZ u mnie w ośrodku. Jeszcze raz potwierdził ,że wszystko dobrze:-) Mały położony podłużnie główkowo, ale że przodem skierowany do ,,mojego środka'' to mniej ruchy czuje ostatnio. Jeszcze na wyjściu ucałował rączkę i powiedział, ze jak coś bym chciała sprawdzić, to śmiało mam przychodzić. Normalnie dla takiego traktowania warto było się przemęczyć na studiach;-) Tak to pewnie bym w sobotę od lekarza usłyszała ,,jak to się mogło stać''
My w sobotę idziemy na wesele do mojej przyjaciółko ze studiów, jedziemy już w piątek bo to 300km. Kreację już kupiłam, teraz już tylko czekać.
wszystkiego najlepszego dla wszystkich Magdalen:-)
 
reklama
Mama kangura mnie tak boli ze szok :confused: pójdę za tydzien do ginki to niech sprawdzi dokładnie czy wszystko jest w granicach normy. Jak dużo pochodzę to jest gorzej. Póki co to nie dźwigam i sie nie forsuje i jak najwiecej leżę. Staraj sie stawać na równe nogi zeby nie obciążać jednej strony bardziej.
 
Witam :)
Właśnie wróciłam do domu. Od rana latam i załatwiam różne sprawy. Od dziś jestem na zwolnieniu i miałam zaległości. Byłam u fryzjera, bo wyglądałam koszmarnie z 3 cm odrostami :) Potem łażenie po centrum handlowym - kupiłam 2 spódnice "w gumkę"< ładnie mieści się brzuszek, i leginsy ciążowe, mam już 3/4 i są mega wygodne, teraz kupiłam długie do kostek. Już nie muszę "biurowych" ubrań nosić, więc zakupiłam kolorowe spódniczki, pod kątem wyjazdu na d morze, a nie pracy :)
Miałam mieć wizytę dziś u swojej lekarki, ale niestety przełożyła na czwartek. Więc do czwartku mam czekać, aby Piotrusia zobaczyć :/ a już tak byłam nastawiona. No cóz, muszę czekać, ale plus jest taki, że mój M wtedy pójdzie ze mną, bo ma wolne.
Ja dziś je młodą kapustkę z ziemniakami - w sumie już zjadłam, ale chyba zaraz dokładka będzie. Niestety byłam też dziś w McDonaldzie :) Skończyło się sałatką z kurczakiem ale kalorii też ona ma sporo :-) do tego dostałam kupony na mój ulubiony WieśMac - no cóż, trzeba będzie niedługo skorzystać z okazji... żeby się kupon nie zmarnował :-D
Moja teściowa jeszcze nie jest taka zła, ale mam do niej cierpliwość tylko dlatego, że zbyt częstego kontaktu nie mamy - mieszka co prawda 30 km od nas - niezbyt duża odległość, ale widujemy się raz w miesiącu albo i rzadziej. Nie wpadła na razie, żeby u mnie mieszkać po porodzie. I oby jej to nie przyszło do głowy, bo ostatnio nie pracuje, więc może jej się nudzić niebawem.
Miłego dnia!
 
aaga- moja też 30 km ode mnie, a też ją widuję raz w miesiącu:-D i to najczęściej ja u niej jestem, bo ona mnie odwiedza tylko jak mój m jest w PL i góra 2 razy w roku. a 3 dni do wizyty zlecą szybciutko.:tak:
Moja teściówa jest w miarę ok, ma czasami głupie teksty i pomysły, ale nie przebije mojego teścia. Jesteśmy z moim R. rok po ślubie, a ja kilka pyskówek z nim zaliczyłam. Chłopina uważa, że skoro jest starszy to pozjadał wszystkie rozumy, a ja sobie nie daję. Na szczęście mój m mnie popiera i teraz z reguły na wizytach z teściem rozmawiam max 10 min:-D

Ja mam wizytę dopiero w środę za tydzień , mam wrażenie, że dzidziuś zmienił pozycję, bo dziś kopie bardziej po środku brzucha, a zawsze kopał po prawej stronie lub na samym dole.Chciałabym już wiedzieć czy będzie synuś, czy córcia:-) chociaż mam przeczucie na to pierwsze. ciekawe czy się sprawdzi:-)
 
a ja mam dopiero wizytę 23 sierpnia, bo mój lekarz od początku sierpnia jest na urlopie;/ zawsze chodziłam pierwszy piątek miesiąca.
Dziewczyny tak się objadłam tymi frytkami i rybą, że szok. A zrobiłam jeszcze koktajl malinowy.
 
Jolka jak jedno z teściów podpasuje, to drugie nie - i tak źle i tak niedobrze :) Dobrze, że znalazłaś patent na teścia -krótka gadka wystarczy a przy tym nie zaszkodzi :)
mnie też jakoś w dziwnych miejscach ostatnio synek kopie, pewnie też się umieścił inaczej w brzuszku.
U mnie przeczucie się nie sprawdziło - córcię podejrzewałam, a tu zonk - siusiak na usg się pojawił :-D teraz ma być potwierdzenie, ale to już jakby pewne. Trzymam kciuki za to, aby dzidzia się nie wstydziła i pokazała co nie co...
 
reklama
Do góry