reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Ursula- ja maraton po ikei będę przeżywać jak mój m wróci z zagranicy, czyli za miesiąc. Ja dziś za leczo dziękuję, bo mam pół gara od wczoraj jeszcze i będzie na dzisiejszą kolację:-D a co do gapiących się małolatów (bo większość chłopaków w tym wieku, to dla mnie małolaty) to nie ma się co przejmować, oni są jeszcze za młodzi na zrozumienie co to oznacza kobieta w ciąży i dzidziuś w domu;-) mój brat (lat 19) miał na początku trudności w zrozumieniu co oznacza kobieta w ciąży, zwłaszcza w domu i jak sam dziś mówi, to bardzo odpowiedzialna rola, a wydaje się taki pikuś
 
reklama
Mam wyniki i wszystko jest ok :-) z radości wsunęłam chyba z pół arbuza ;-) a panią krzyczącą wzieli wkońcu na cc bo dziecko źle schodziło do otworka :-D
 
dziewczynki, dajcie mi swoje przepisy na leczo :-D bo ja kiedys robilam i zupelnie zapomnialam co i jak :-p w sumie od marca prawie w ogole nie gotowalam bo wiecznie sie zle czulam, ale czas sie zabrac za dom :-p i ulcia narobila mi ochoty dzisiaj na leczo!


i ktora jeszcze nie dolaczyla - polecam zapisac sie do programu bebilon, oprocz niespodzianki dla smyka przed urodzeniem, wysylaja upominek po urodzeniu no i czesto sa konkursy :p
https://www.bebiprogram.pl/rejestracja/polecenie/7912
 
Ostatnia edycja:
andzia dobrze ze nic powaznego ci sie nie stalo uwazaj na siebie.

nie bylo mnie od dwoch dni jestem strasznie zabiegana bo tesc w szpitalu mial zabieg i ze ma juz swoje lata to chcemy jak najwiecej czasu z nim spedzic bo nigdy nic nie wiadomo. wczoraj bylo u mnie lato z radiem i wybralam sie ze swoim na koncert bylismy umowini ze szwagrem ale jak go i jego kolege znalezlismy okazalo sie ze sa pozadnie wstawieni i rezultat taki ze uslyszalam 3pisenki i musielam ich odwiesc do domu.
a dzisiaj staram sie jakos psychicznie przygotowac do jutrzejszej krzywej cukrzycowej nie ukrywam ze sie boje bo we wczesniejszej ciazy mialam cukrzyce a nie chce przechodzic przez to raz jeszcze.
zamonialam powiedziec maz przyjechal w piatek wieczorem a cora tak sie ucieszyla ze zafundowala mega kopniaki ku iciesze ojca ktory nie mogl oderwac reki od brzuch

nonek ja tez poprosze kod
 
Witam pierwsza w poniedziałek! Mamy piękny księżycowy ranek:-D
Pogięło mnie chyba...:sorry2: jest 1 w nocy, a mi się spać nie chce. Czytam, oglądam, przeglądam...no nie wiem jak zasnąć. A dzidziuś kopie po brzuchu jak szalony. Chyba się domaga snu;-)
Dawno nie oglądałam Waszych zdjęć, więc miałam chwilę, aby sobie poprzypominać jak wyglądacie:happy2:
 
Jolka a ja jeszcze później niż Ty tu zaglądam. Mieliśmy nieplanowanego grila, znajomi wpadli :D i jeszcze troszkę zgarnęłam, powiesiłam pranie ze śpiochami i musiałam zaglądnąć i nadrobić zaległości, ale na szczęśie niedziele to i ruch mniejszy bo bym musiała inaczej do 3 siedzieć :p

No to teraz lecę spać.
 
reklama
przeczytałam was ale znowu tyle naprodukowane ze nie dam rady kazdej odpisac ;)


martula śliczny tatuaż


ursula nie mogłam z tymi pytaniami o drzazgi i atest lakieru hahah ale sie szarpneliscie ;p najwazniejsze ze postawiliscie na swoim przy wyborze łóżeczka :)


laperedhil no sklepice biurko super glue i bedzie jak nowe heh no moze ewentualnie troche farbek plakatowych zeby je odswiezyc ;p


marys25 sukces tesciowa zaczyna zmieniac sie z kamiena na czlowieka ;p


Gusiak88 ciesze sie ze juz w domku jestes :) u nas kobiety w ciazy z cukrzyca przyjmuja praktycznie od razu i przychodzisz w ogole nie musisz sie rejestrowac


andzia86 dbaj o siebie , cale szczescie ze nic ci sie nie stalo




ja wlasnie wybieram sie do diabetologa i az sie boje o moja wage ;/ cos czuje ze przybralo mi sie i to duzo ... ;/ milego dzionka zycze
 
Do góry