reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Pojechałam z mężem wieczorkiem do factory i kupiłam sobie spodnie ciążowe czarne za 15 zł z 129.90- Veromoda, aż mnie wgieło sliczne. I dwie bluzeczki w reserved po 15 zł normalnie nie mogłam uwieżyć, pierwsyz raz udało mi sie upolować piękne rzeczy w takich cenach. A i jeszcze Łukaszkowi buciki w smyku 12 zł śliczne:) Odrazu mina mi sie usmiecha.
 
reklama
Żebym ja to factory bliżej miała...

U mnie z radością muszę się pochwalić, że krajobraz z księżycowego zmienia się powolutku na ziemski. Już przed domem nie mam wielkiej hałdy gliny tylko w miarę równo i można siać tę upragnioną trawkę

Zrobiłam wczoraj 25 słoiczków dżemu wiśniowego, dziś poobklejałam i zarz będę kursować do piwnicy i układać na półeczkach. To w naszym domu pierwsze swoje przetwory (oprócz kompotów z borówek, czereśni i wiśni). Nie podejrzewałam, że to mnie tak cieszyć będzie

Wczoraj byliśmy na grilu. Była druga ciążówka z terminem na początek października W sumie powiem Wam, że brzuch miała mniejszy niż ja Pocieszam się, że to jej pierwsze dziecko, więc mniej widać
 
Ufff, my uporaliśmy się z malowaniem naszej sypialni na powitanie Krzysia. Już teraz mogę się wziąć za pranie. Jestem wykończona tym malowaniem,, pomimo tego, że nie malowałam, ale wypakowanie szafy, zapakowanie, odkurzanie, katorga...

Idę lulać, bo normalnie nóg nie czuję...:-(
 
zwolineczka opowiadaj jak na urlopie..:tak: bo my w tym roku chyba nigdzie jednak nie pojedziemy 3 dni wolnego mojego M to max..z pod gór, nie opłaca nam sie jechać nad morze..bo sama podróż to ok 5-6h w dobrych warunkach w jedną stronę.

więc pomyślelismy ze do pragi mamy 85km i chyba tam na jeden dzien wyskoczymy na początku sierpnia. w zasadzie co chwila jeździmy na jednodniowe wycieczki..ale to nie to samo co walnąć się na lezaku i zapomnieć o bożym świecie :)


dziewczynyyyyy wiecie ile czasu "rozpuszczają" się szwy ? trz bo trzy ale w takim miejscu to katorga..ciekawe czy zostanie mi takie zgrubienie w miejscu szycia :( bo narazie mam..


nonek to gratulacje udanych zakupów..mega przecena :szok:
 
Hej dziewczyny. Właśnie wróciłam ze szpitala. Poślizgnełam się na mokrych płytkach upadła na prawy pośladek . Od razu zawołałam mojej G. i pojechaliśmy do szpitala.. Na szczęście moja dr napisała przed nazwiskiem dr i byłam super potraktowana. Lekarz zrobil. Usg na szczęście z łożyskii Piotrusiem dobrze. Nigdy bym sobie nie wybaczyła jakby mu się coś stało. Chciałam być panią domu idealna ale od dzisiaj koniec. Niech będzie syf do listopada.
 
andzia dobrze, że się nic nie stało! I masz racje syf może być, bylebyście dotrwali w dwupaku do listopada :)

akaiah Praga podobno cudna, więc to dobra alternatywa! Ja też z południa, więc nad morze daleko, a przez to i koszt większy... więc posiedzimy na leżaczkach z Pepco za 20zł pod domem :D
 
reklama
Cześć Dziewczyny!
Czytam Was regularnie, ale jakoś nie mam nastroju i nic nie pisałam. W piątek byłam ostatni raz w pracy. Ciekawe, jak mi pójdzie przeorganizowanie sobie wolnego czasu. Chyba też zacznę oglądać jakieś seriale. Ogarnęłam wszystkie sezony Skazanego na śmierć i Pamiętniki Wampirów. Zastanawiałam się nas Beverly Hills :) Ale dużo tego... Choć czas będę miała. Trochę wyszywam, maluję amatorsko na szkle - tzn.ozdabiam słoiki po kawie :) od przyszłego tygodnia zaczynam odmalowanie mieszkania - głównie pokoik dziecięcy, odświeżenie naszej sypialni i przedpokoju. Potem zacznę ogarniać mebelki, wyprawkę dla Synka.
Odebrałam wyniki ostatnich badań - glukoza ok, morfologia ma 4 pozycje nie w normie, ale nieznacznie. Chyba nie mam się co martwić, jeśli tylko troszkę odbiega od normy?
W poniedziałek jadę na usg do swojego lekarza, a w czwartek mam usg połówkowe. Nie mogę się już doczekać, aby zobaczyć Dzidzię.
Czy też miewacie kłujący ból w boku? Pulsuje mi żebro i boli tak na wysokości ok. 15 cm pod pachą - nie wiem, co to jest. Chyba dzidzia tam nie dotarła :)

Powiem Wam, że jestem w szoku z tymi pracodawcami - jak można tak traktować kobietę? Wyzysk, zero kultury i sprawiedliwości. Nie wiem czy nadal tak jest, ale Madziu - po macierzyńskim pracodawca i tak musi Cię przyjąć do pracy, a jak zmniejszysz etat choćby o 1/10, to przez rok jesteś znowu chroniona, a pracodawca nie może Ci tego odmówić. Tak było. A w trakcie tego roku możesz szukać coś innego/zajść w kolejną ciążę czy ciągnąć zwolnienia - jeśli takie mają do tego podejście, nie miałabym litości.
Martula - pieski cudne, uwielbiam psy. Super, że się zdecydowaliście. Mój został u rodziców, jak się wyprowadziłam na swoje po ślubie - oni więcej są w domu, więc dla suni lepiej. Ale brakuje mi jej na co dzień, choć uciążliwe jest wyprowadzanie w każdą pogodę psiny jak mieszka się w bloku. Ale zabieram ją do siebie, jak tylko mogę.
Gusiak cieszę się, że wszystko ok!
Ja też martwię się swoją wagą, ale nie ukrywam, że mam apetyt. i nie wiem, jak go poskromić, jak będę w domu :) Brzunio mam spory, choć na razie "zgrabny". Kurcze, ten ból w boku jest upierdliwy. Napiszcie prosze, co to może być - pulsuje i kłuje :/
Pozdrawiam Was.
 
Do góry