reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

to kolejny powod dla,ktorego nie spieszy mi,sie z porodem bo nie chce tu rodzic tylko w niemczech wole robic z siebie blazna i nie rozumiec co kto do mnje mowic niz placic zaraz za 3 osoby bo wtedy to kredyt murowany aby odac za same rachunki
 
reklama
Madzia szef totalny kretyn :/ reszta współpracowników nie lepsza :wściekła/y: Nie denerwuj się Kochana, szkoda Twojego zdrowia i Leonka... Weż roczny macierzyński, a później ich olej. Bezsensu wracać do takich wstrętnych ludzi i się poświęcać :/ także uszy do góry :) Najważniejsze, że jesteś chroniona i masz zapewnione teraz L4, a później macierzyński, także prawie półtorej roku spokoju :) Staraj się myśleć o swojej rodzince, a nie tych ćwokach z pracy.
U mnie dzisiaj jakiś okropny dzień byłam w sklepie i mimo, że to kawałek to wróciłam wykończona i zasapana... Czuję się jakby ktoś całą energię wypompował ze mnie. Nawet batoniki nie pomagają :eek:
 
magda ! - zbulwersowało mnie to co napisałaś.. cham , prostak , i jezeli mówi tak o swoich pracownicach, które na niego tyrają , o jego żonie nie wspomnę , mozna by powiedzieć ze rodzi mu tylko dzieci i wtrąca się w biznes.. i jak można tak epitetować ? :wściekła/y: dorośli ludzie, brak wychowania.

ja na Twoim miescu poszłabym na rok macierzyńskiego i niech sobie radzi. nie pozwól sobie na takie traktowanie.. bo jakbyś zrobiła jak on ci zagra wiedzieli by że mogą robić tak za kazdym razem, nie daj soę kochana i nie przejmuj się. odetnij się od nich i uciekaj jak najdalej..szkoda nerwów i po tym co zrobili i powiedzieli szkoda na nich Twojego poswieconego czasu pracy.. poświeć się dzidzi i na pewno znajdziesz coś inego.
 
Avocado nadrabiałam serie Czystej krwi :) Kiedyś obejrzałam 3 pierwsze, po 3 stwierdziłam że mam dość i odpuściłam ale siostra mi powiedziała że producenci chyba poszli po rozum do głowy i spuścili z tonu w kolejnych produkcjach. I tak Najpierw obejrzałam całą 5 serie a potem 5 pierwszych odcinków 6 i czekam na premierę kolejnego odcina w poniedziałek. Teraz muszę ściągnąć 4 choć widziałam że na FOXie leci :)

ehh na śniadanie poszedł kolejny kg pomidorów, patrzę na nie i się zastanawiam jakim cudem jeszcze nie mam ich dość ....:eek:
 
ursula no co do Czystej krwi, to i tak jakoś najbardziej przypadł mi do gustu serią pierwszą.
Ja właśnie zaczęłam Hannibala i chyba jest za mocny... choć znając siebie, to pewnie wcześniej, czy później i tak go wsunę. Mojemu E się mózg lasuje jak czasem zerknie co oglądam :p
 
avocado ja ostatnio się natknęłam na jeden z pierwszych odcinków "Przyjaciół", których kiedyś uwielbiałam. Teraz to, co oglądałam wydawało mi się żalosne, ale może kiepski odcinek. Natomiast odkryłam na nowo Alfa :) gość ma niesamowite teksty!
 
heheh Widzę, że wszystkie mamy podobnie ;) Ja rozpoczęłam już 2 sezon Gotowych na wszystko...trochę mam do obejrzenia, bo jest aż 6 sezonów. Potem pomyślę, co dalej :)
 
reklama
"Przyjaciół" sukcesywnie kupowałam z M na każdym wyjeździe z kiepską pogodą kupowałiśy po jednej serii , teraz mamy komplet i jak nic nie ma w tv to odpalamy i leci w tle. Serial znam na pamięć choć 1 seria jest naprawdę słaba. Teraz powtarzam "Pamiętniki wampirów" pierwsza seria fatalna przynajmniej do połowy ale od 2 potrafiłam przeryczeć godzinę po smutnych odcinkach a M się patrzył jak na walniętą :D
Przymierzam się do Gry o tron ale widziałam dwa pierwsze odcinki i jakoś mi nie poszło, w ciąży usypiam na każdym filmie boję się że cięższego serialu mogę nie przebrnąć :-p
"Gotowe na wsztstko' widziałam 4 serie potem jakoś odpadłam, widziałam teraz że 5 seria leci ale zupełnie już nie pamiętam co tam było :/
 
Do góry