reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Właśnie pisałam sms do mojej ginekolog i odpisala ze jeżeli nie swędzi ani nie piecze do nie ma powodów do niepokojów.Jutro mam szkole rodzenia spytam położnej.Chcaialm też dzisiaj kupic takie wkladki które rozpoznaja wody płodowe i inne bakterie ale w 5 aptekach nic nie bylo z czego w 4 nie wiedzieli ze takie cos istnieje ;/
 
meago - tak wiem ze malo prawdopodobne gdyż w tą środe na wizycie szyjka 4 cm i zamknięta ale w ciąży to dopuszczam do siebie najgorsze myśli, zreszta każda z nas tak ma.
Gusiak88 - też słyszałam o takich papierkach lakmusowych, jutro podjade po nie najwyżej.
 
Hej dziewczyny właśnie wróciłam z kontroli USG zaraz napiszę w odpowiednim wątku. I wrzucę fotki z dzisiejszych zakupów.
Czekoladka Co do upławów, to tak jak pisała Ci Twoja dr, a jeśli chodzi o kolor to najczęściej zwracają uwagę lekarze jak są zielone, albo jak obojętnie jakim kolorze + te objawy co pisała Twoja dr.
Bunny ciacho zaraz wrzucę.
 
Mnie również zwiększyła się ostatnio wydzielina, tak więc to chyba normalne. A co do testów ph to w rossmannie też dostaniesz;-) tam są przeróżne testy, od owulacyjnych, przez glukozę, itp.
 
TEST VISION do wykrywania wycieku płynu owodniowego 1szt. - Apteka internetowa i-Apteka.pl

ja bym sie nie martwila, bo tez nieraz mokrusko sie robi a czasami nic, troche paniki bylo ale po wizycie juz nie, ale wiadomo latwo sie mowi gorzej robi :)

mnie dzisi za to boli caly dzien serdusio (wiem ze ono nie boli no ale mnie boli :-p) jak leze to ejszcze ok, ale gorzej jak sie ruszam to czasem tak mocniej - nie jest to pierwszy raz i wydaje mi sie ze to nerwobole, przez to lezenie na lewym boku moze bo sie serduszko gniecie? :( nie wiem sama ja to tez panikuje ze to zakrzep :zawstydzona/y: ale w ciazy juz to mialam wlasnie od lezenia na lewym boczku za dlugo i na drugi dzien przechodzilo, no poczekam jak jutro bedzie, ktos mial cos takiego z Was??
 
reklama
Do góry