reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

laperedhil- ja co prawda bólów nie mam, ale czasem jak leżę na lewym boku, to czuję jakby mi serce zaraz przez żebra miało wyskoczyć. więc staram się jednak nie leżeć ciągle w tej pozycji, jestem przyzwyczajona do spania na prawym boku i ciężko to u mnie wytępić:sorry2: może zmieniaj częściej pozycje?
 
reklama
dzieki dziewczyny, no staram sie zmieniac pozycje - mialam tak juz kiedys i wydaje mi sie ze to napiecie miesniowe albo cos jak kolka, skurcz i dziadostwo trzyma caly dzien, po spaniu przechodzi - poczekam do jutra
a takie kolatania tez mam niestety czasami i az serce mi wyskakuje wtedy ale mowia ze to normalne :sorry2:
 
nie wiem juz sama czy klujacy, ale z oddychaniem na szczescie nie ma nic wspolnego. Pobolewa mnie bark - obojczyk i mysle ze to poprostu taki "zakwas" od tego lezenia. Za malo sie ruszam na codzien. zle sypiam. Oddycham normalnie.
 
Powiedzcie mi ile wcześniej będziecie prać ubranka dla dzidzi????Bo w sumie to nie wiem czy wynosić to co już mam na strych czy prać i układać na bieżąco w komodzie
 
kamilka87 no musze przyznać że brak tu Ciebie więc wypoczywaj jeszcze z rodzinką a potem wracaj do nas i do męża (bądź w odwrotnej kolejności :))

czekoladka miałam taki moment że ze mnie za dużo ciekło i interesowałam sie tymi wkładkami, niestety znalazłam one się nazywają Vision bodaj i na stronie producenta jest sieć dystrybucji, niewiele aptek to sprzedaje są też w sprzedaży internetowej ale szkoda czasu na czekanie moim zdaniem. U mnie też wydzieliny coraz więcej czasem jak kichnę to aż nie wiem czy popuszczam czy co.. :sorry2: jeśli jesteś bardzo zaniepokojona to albo wybierz się wcześneij do gin, albo leć na IP i tam po wkładce sprawdzą, ja poszłam na wcześniejszą wizyte do gin i sprawdzał takim jakimś psikaczem mi czy to wody czy nie :)

Byłam w Tesco faktycznie spora część ubranek jest na przecenie -30%, w zasadzie wszystkie poza nową taką jakby wczesno jesienną kolekcją, niestety zupełnie nie mam kasy i kupiłam tylko paputki różowe za 14 zł :) ale jest na czym oko zawiesić, oj jest no nic może kasa przyjdzie nim się promocja skończy :confused:
 
Witam Was kochane...co do serca moze i ja sie wypowiem.Przechodziłam nerwice, i niestety mam jej teraz nawroty, mam czeste "wyskakiwanie" czy "przeskakiwanie" serca nie wiem jak to nazwac.Raz bije za szybko raz za wolno, i lekko mnie przydusza, miałam skierowanie do kardiologa ale nie poszłam...pozostaje mi wierzyc, ze to nerwobóle przez nerwice.Ale ja mam to dzien w dzien....czasem zaboli tak ze az, sie ruszyc nie moge , zaraz puszcza...to przeskakiwanie mam czesto.Czytałam tez, ze w ciazy, serce pracuje iles tam razy szybciej i ma duzo wiecej pracy...wiec moje biedne serduszko nie dosc , ze wczesniej dawało o sobie znac to teraz jak by sie na nowo obudzilo z tymi objawami...moze meago wypowiesz sie cos wtej kwestii, czy mam sie obawiac tego...
 
reklama
Do góry