reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Bunny to odpocznij trochę teraz. Zrobiłam nowe pyszne ciasto sernik za malinami, chcesz przepis?:-)jest pyszne?

Ty sie nie chwal tylko dawaj przepis:-) ciasto z wisniami zrobilm jak byli goscie i sie wszyscy ciastem zachwycali a nawet puscilam dalej ten przepis:-)

Rojku moj synio tez ma 1.5roku i wogole nie mowi jedynie tata mama baba dziadzia george( bo uwielbia ciekaweskiego george) koko(kura) auau(czylj halhal pies) i co to. a tak to bylko gaworzy wiec nie masz sie czym martwic bo maja jeszcze czas aby zaczac mowic najwazniejsze aby slyszeli a z tym problemu nie ma wiec juz zaniedlugo nam napyskuja;-)

ja pralam w dziecinnym proszku tylko przez okres pepuszka jak sie zagoil odrazu przeszlam na zwykly i normalnie pralam ze swoimi ubraniami

co do tesciowych to mojej wszystko wisi odkad jestesmy malzenstwem nigdy nie zadzwonila z pytaniem jak sie czujemy. niby jak przyjedziemy jest mila ale nigby niczym do jedzenia nie poczestuje i mozna z glodu umrzec bo mozna siedziec caly dzien bez jedzenia a jak ostatnio mowilam ze chce oznac plec bo chcialabym zaczac kupowac aby na raz nie wydac takiej kwoty to ta mi zrobyla wyklad ze wymyslam zebym nie przesadzala z tymi pieniedzmi bo u mnie to tylko o te pieniadze chodzi. a Michalkowi nigdy nic nie dalo tylko po 100 na chrzciny i na urodziny.

a mam pytanie do naszych lekareczek ostatnio poparzylam sie patelnia i strasznie to wyglada i czy moge urzyc DERMAZIN?
 
annie heheh super psina :)

rojku - dzwonilam do mojego gin i powedzial ze dopieor jutro mnie przyjmie, a że nie mam dobrych doswiadczeń ze szpitala, bo mnie ostatnio olali z góry na dół wiec wole isc do prowadzącego , niech on mi coś poradzi.a ze jade na 8 rano to zobaczymy. a mój M zapytał się dla spokoju.

ursula - udanej wizyty :)
 
Witajcie dziewczyny!
Długo mnie tu nie było, ale czytam Was regularnie, po prostu ostatnio mam małe zawirowania, które zajmują całą moją uwagę, dodatkowo jakoś ostatnio nie najlepiej się czuje, cały czas coś mi dolega. Jedno się kończy, drugie zaczyna. Aktualnie dolegliwości brzuszno-pokarmowe. Dodatkowo czuje, że staw mojej ręki nie ma się najlepiej. Nie chciałam Was tutaj zadręczać, bo jakaś taka zmulona jestem. Jutro mam wizytę - więc zobaczymy, jak się pan doktor o nas wypowie.
Ja oczywiście trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty :-)

rojku - pisałaś kiedyś o spotkaniu dziewczyn z małopolski - ja jestem oczywiście za :-)

Cały czas jestem z Wami, po prostu nie zawsze się odzywam:-)
 
Hej dziewczyny ale macie cudowne psiaki:))) ja uwielbiam pieski:)

Jesli chodzi o proszki to uzywalam Loveli ale to drogi gips a wlasciwie zbedny teraz kupilam Dzidziusia i Bialego Jelenia w plynie jest super i hipoelergiczny :)

Ja jeszcze 2 tygodnie i jade do siebie:) juz mi sie teskni za mezem:( pomalu robie zakupy dla Adama dla dzidzi i miesne dla nas:) malo mam czasu bo spedzm go na maxa z rodzinka:)

Ale jak wroce do siebie to bede znow na maxa z wami:)
 
reklama
Do góry