reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Hej dziewczyny :)

ja się witam kawą ale rozpuszczalną ;) Zbożówka smakowała mi całkiem całkiem ale i tak chodziłam po niej jak zombi. Na szczęście zwykle mam niskie ciśnienie, to jedna kawka jedynie mi pomaga :)
Też trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny, na pewno wszystko będzie dobrze ! Piszcie od razu!

Ten wątek zakupowy jest super, ja np poluje na zimowy kombinezon ale na razie żaden nie przypadł mi do gustu...

Ursulka - hehe wiem, co czujesz bo nasz pies z kotem ganiają się codziennie rano - w dół i w górę, na około stołu w salonie. Pazurki śmigają po panelach a my mamy pobudkę. Najgorzej jak kot wbiegnie do sypialni i przebiegnie centralnie przez łóżko, czyli przez nasz ;)

A u nas to dzisiaj pogoda umiarkowana. Wczoraj upał a dzisiaj 22 stopnie...przyjemnie ;D
 
reklama
Witam upalnie,

ja też trzymam kciuki za wizyty. Od poniedziałku mam urlop, nie wytrzymałam w pracy. Jadę do krakowa, czy jest na forum mama z Krakowa?
Czy znacie jakieś miejsce w Krakowie gdzie kobiety w ciąży mogą poćwiczyc jogę?

Pozdrawiam
 
Dziewczyny a jak wam muszę się pochwalić. Dzisiaj maluch mnie obudził jak dosłownie obracał się w brzuchu! Miałam wrażenie, że dokładnie wiem, jak to robi i przy okazji chyba zahaczył o pępowinę. Niesamowite uczucie, ale...nie mogę powiedzieć, żeby przyjemne ;P
 
Dziewczyny pytanie z zupełnie innej beczki :D Macie może takie coś jak suszarka ogrodowa? Taka wbijana jedna noga, z której wychodzą 4 ramiona, na których porozciągane są sznurki?
Bo jest tak ciepło, że super by schło, a nie chce targać za każdym razem takiej suszarki pokojowej. To składane jest, więc nie szpeci bardzo :) Tylko się zastanawiam, czy to stabilne jest? Ma któraś?
 
​Rojku - Sąsiadka ma i jej się sprawdza, ja zamierzam kupić pod koniec sezonu :) Jeżeli będzie stabilnie zamocowana i dobrej jakości to będziesz zadowolona :) Polecam :)
 
Cześć dziewczyny. Nie wiem czy nie jest już za późno do przyłączenia się - ale czytam Was od samego początku. Nie wiedziałam czy chcę się zapisać ponieważ jest to moja 3 ciąża, ale 2-gą straciłam w 39tyg ciąży (synka) i nie wiem czy potrafię cieszyć się tak jak Wy to robicie. Ale czasami mam ochotę coś napisać lub doradzić - dlatego stwierdziłam że może spróbuję - mam nadzieję że nie macie nic przeciwko temu...?
 
reklama
Do góry