reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam kochane! Trzymam kciuki za wizyty, oby maluszek pokazał kim jest, a drugi powiedział, ze u niego wszystko w porządku
:) Co do apetytu i wagi, u mnie jest duzy, mam ochote w sumie na wszystko...waga od początku ciazy jakies 2.5 +...ostatnimi czasy nabiera z dnia na dzien tempa.No ale czego tu kochane oczekiwac, dziecko rosnie i waga rosnie...ja wiem, ze po ciazy przez zime bede chciała wrócić do wagi sprzed ciazy, a moze i wiecej jak sie uda.Ale to potem, teraz tym jakos strasznie sie nie martwie,kg musza przybywac, to naturale, i z apetytem tez jakos specjalnie nie zamierzam walczyc,tym bardziej , ze mam kiepską morfologie...staram sie na noc nie obzerac ot jedna moja zasada.

Jutro kupuje wózek uzywany za 350zl jak kupier wkleje fotki.Łózeczko, materac, bujaczek jak jedna tu z kolezanek pisała, tez dostałam od przyjaciółki...mam juz sporo ubranek, ale na wieksze rozmiary.Na te malusie zamierzam kupicv nowe, bo one posłuza na sam początek, czyli szpital i krótko po.W niedziele mam zamiar juz kupywac rzeczy do mojej torby szpitalnej, jest tam tyle dupereli..ze jak zaczne teraz i raz na jakis czas cos dokupie to chyba nie bedzie przesada.Tym bardziej , ze na suwaczki nie dawno byl 6 tydz a dziś 20 i 1 dzien ...

Najgorsze jest to , ze wiele z Was szykuje sobie mebleki, ustawia, dobiera kolory scian na pokoik dziecka...a jha sie modle, zeby w gole moc wejsc do mojego mieszkania do listopada, i to w sumie bez wyposazenia....przeraza mnie ten brak bezpieczenstwa i stabilizacji.

Ja juz ubran ciżwoych sobie nie kupuje, co mam to mam i to nie ciązowe tylko takie jakie nosiłam lub bede nosisz w przyszłą wiosne lato...w sumie zostały dwa miesiące.Potem to swetry itp...i poród :)
 
Powodzenia na wizytach:-)
Kingao to prawda czas coraz szybciej zaczyna biegnąć, do 10 tc strasznie mi się dłużyło, a teraz z każdym dniem coraz bliżej. Ja mam dla siebie jak na razie tylko 2 koszule, które mój G. kupił mi może w 8 tc:szok: Nie wiem czemu, ale sprzeczać się o to z nim nie będę. Ja pewnie zacznę od sierpnia szaleć, w tym miesiącu idziemy do mojej najlepszej przyjaciółki na wesele i chciałabym jakąś przyzwoitą sumkę wrzucić do koperty:tak:
 
Witam się z rana :)
laperedhilja świetna animacia :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)

Ja też mam ale dopiero na 18 do tego czasu zajme się sprzataniem i przygotowywaniem do wyjazdu wiec mam nadzieje ze szybko dzien minie :)
A musze wam powiedzieć że wczoraj wieczorem leze sobie ogladam film a tu nagle taki mocniejszy kop podniosłam bluzke i zobaczylam jak mi sie brzuch rusza bylo widać jak kopie super uczucie chociaz troche dziwne wczesniej czułam takie niewyrazne juz sie martwilam a tu prosze :) ale oczywiscie jak mój M wrocił i chcialam mu pokazać to już maluch niechciał kopać :p
 
Już mi rąk brakuje do tych kciuków za Wasze wizyty :)
Agatka ja co chcę pokazać M jak mała kopie to zołza przestaje :D wczoraj już nawet stwierdził że własna córka go nie lubi ;)

Chyba się zdrzemnę w nocy kiepsko spałam, nasz pies poczuł wiosnę i od 5 rano biegał po mieszkaniu ze swoim misiem w zębach, tak stepował tymi pazurami po podłodze że się obudziłam, a jak wypatrzył że nie śpię to zaczął mi przynosić swoje zabawki i czekał aż się zacznę bawić, a jak się nie ruszałam to piszczał :/
 
Witam Was po krótkiej przerwie! ja mam w pracy teraz tyle roboty (zastępstwo za chorą koleżankę) ze nie wiem w co rece włożyc. W domu remont wiec kompa nawet nie włączam , wiec nawet nie mam czasu z Wami popisać!

Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty.
ja swoją wizyte mam 11.07. 2013 i od tego dnia ide w koncu na zwolnienie, mój synek pewnie nie może sie doczekaz , bo juz nie bedzie musiał o 6.30 codziennie wstawac do przedszkola ( nadmienie ze w przedszkolu , żłobku jest odkąd skonczył 9 miesiecy wiec czas na zasłużony odpoczynek).





 
reklama
Witam się i ja :-) jeszcze bym pospała ale chcę posprzatać przed upałem bo zanosi się że dzisiaj będzie powtórka z wczoraj :confused2:

trzymam kciuki za Wasze wizyty dziołszki :tak:
 
Do góry