reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

kamilka gratuluję dziołszki :-)

ja marzę dzisiaj o masażu stóp bo biegałam po mieście i teraz mi do tyłka wchodzą...
 
reklama
Kamilka gratuluję córci:-)
Gusiak ty nie zwlekaj tylko dzwoń do ginka, warto na zimne dmuchać.

Tak sobie popatrzyłam na nasze suwaczki i dotarło do mnie jak ten czas szybko leci... Nie obejrzymy się, a będziemy już tulić nasze szkraby:-)
 
akaiah w sumie masz rację, na zwolnieniu i tak będę się nudziła, więc nie będę przyspieszać zanadto.
Gusiak88 sama niebawem chcę się do ciucholandu wybrać. Właśnie kilka znajomych chwaliło jakość i cenę. Dobrze wygrzebać nawet kilka sztuk :) Od przyjaciółki mam dostać łóżeczko, przewijak, spacerówkę i mebelki, ale jeszcze wstrzymuję się z odbiorem, żeby nie zapeszać :) Czyli w sumie każda z nas powolutku przygotowuje się na ten ważny etap... nie mogę się doczekać.

marys25 ja też ostatnio głodna ciągle chodzę, martwię się, żeby się nie zapędzić, bo potem ciężko będzie zrzucić. Ale to wszystko takie dobre jest :)

melonowa89 gratulacje!

KingaoO ja upałami jestem strasznie przerażona, ciągle mi duszno, serce szybko bije i jestem taka nie do życia. A to dopiero poczętek lata. Masakra...



Ja skończyłam socjologię i psychologię w zarządzaniu, ale pracuję w ubezpieczeniach :) I też mamy plan na przełomie lipca i sierpnia skoczyć nad morze. Oby wtedy była fajna pogoda.


Kamilka – gratuluję córci :)
 
Gusiak88- dokładnie:-) u nas się mówi borówki, tak samo jak mówimy, ze idziemy na pole, itp. Co do bóli to moj lekarz wczoraj na wizycie kazał pić magnez 2x2tab., bo zrezygnowałam z niego na jakiś czas i czasem pobolewał i twardniał brzuch.

Kamilka- moje gratulacje:-) "kawał baby" można rzec. Mamy termin na ten sam dzień, a Twoja córcia 80g cięższa. pięknie:-)

Jak tam u was waga? Bo ja jak patrzę na swoją, to aż mi słabo. tyję z każdym dniem. Ostatnio nawet mój kolega zaczął się ze mnie śmiać, że jestem już gruba. Aż mi się głupio zrobiło:-( bo ja słodkiego prawie w ogóle nie jem, a posiłki jem jak dawniej, a waga wciąż rośnie
 
Gusiak trzymamy &&& żeby wszystko ok było!

Kurde mąż mi wrócił po 19 (a powinien 16:30) z roboty, dopiero się odrobiłam, a chciałam już powrzucać jakieś zdjęcia na nasz pchli targ. Skaczę na strych, może mi się coś uda wynaleźć :)
 
Gusiak- mój mi zalecił magvit b6, ciekawe czy coś się różnią te magnezy, bo jeden tańszy, drugi droższy. zawsze możesz iść do laboratorium zrobić badanie ile masz, bo ja np. miałam ostatnio na granicy minimum. słyszałam, że dużo lekarzy zaleca pić magnez w ciąży codziennie
 
reklama
Zobaczcie jaki kombinezonik udało mi się wylicytować za 31 zł nowy:-) Może być za malutki, ale najwyżej będzie tylko na wyjście ze szpitala :-D
kombinezonik.jpg

Oj przepraszam, chyba powinnam nie w tym wątku.... :confused:
 

Załączniki

  • kombinezonik.jpg
    kombinezonik.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 36
Do góry