reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Wyłamuję sie z szeregu ..jestem po psychologii biznesu
Kamilka pytanie do fizjoterapeuty :)
Jeremek wcześniak ale bez obciążeń neurologicznych .... bardzo sprawny motorycznie ale biega na palcach.... Potrafi chodzić na całych stopach, ale preferuje bieganie na palcach... wygląda jak podskakująca piłeczka.... Konsultant sprawdził mu stopy i nóżki ..napięcie mięśniowe ok ... byc moze to przykrótkie ścięgna Achillesa tak ocenił...zalecił bieganie po różnych fakturach czyli kamienie, piasek, trawa.... Ma on luźne stawy (ze sie tak wyrażę) potrafi nogi wyginać pod takim kątem ze mi oczy dęba staja... mówią nam że wcześniaki tak maja.... biega bardzo sprawnie, nie wywraca sie, wchodzi i schodzi ze schodów samodzielnie, jeździ jak wariat na jeździku (ma na tyle nisko siodełko ze stawia całe stopy na podłożu odpychając sie )... Zastanawiam sie czy drążyć problem czy po prostu poczekać i obserwować.... aaa i dodam ze ma płaskostopie :) ale powiedzieli nam ze u dwulatka to prawie normalne... co o tym sądzisz????​
 
reklama
Gusiak88 wyruszam do Chorwacji a w drodze powrotnej Wenecja i Wiedeń :-)
Dobrze że ból przeszedł oby nie powracał :)

KingoO
Ja jakoś te upały całkiem nieźle znosze nawet dobrze się w nich czuję :) na szczęście... A co do podgrzewacza to moja koleżanka ma taki patent że wodę przegotowaną wlewa do termosu i jak mała chce jeść to ona szybciutko miesza i ma gotowe, myśle że to całkiem fajny patent a dużo tańszy niż podgrzewacz.

To ja się wyłamuję z grona pedagogów :) pracuje w wycenie nieruchomości a z wykształcenia finanse :) i licencjat z psychologi w biznesie :D
 
Trzymam kciuki za wizyte kamilka.
polakmatka gartuluje dziewczynki :)

U mnie jest tak gorąco, w sobotę idę na wesele i zastanawiam sie jaką sukienke założyć potem wrzuce zdjęcia to mi doradzicie:)
 
Ursula - ja Twoją Mamę gorąco zapraszam ;-)
MamaKangura - no ja tak pół na pół, i uczę i sama piszę, ewentualnie też poprawiam po innych;-)
No ja też staram się wyciągać pozytywy z tej sytuacji z moimi rodzicami, ale jakoś chciałabym, żeby raz się mną ktoś zainteresował. A tak to mam wrażenie, że dzwonią tylko jak mają jakiś problem i ja mam go w cudowny sposób rozwiązać. Wiem, że życie nauczyło nie odpowiedzialności, ale z drugiej strony mój M. mi zarzuca, że ja się o wszystkich martwię, daje wykorzystywać, za bardzo przejmuję itd. Chociaż mam wrażenie, że w trakcie ciąży jakaś taka bardziej asertywna się stałam.

Ja przed polonistyką przez 2 lata psychologię studiowałam, ale zmieniałam kierunek studiów :-) Zrobiłam tez podyplomowe zarządzanie zasobami ludzkimi na politechnice :)
Kurczę, posiedziałam chwilę, plecy już mnie tak bolą, że znów się położyć muszę, a gorąco mi niemiłosiernie:dry:
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja też się wyłamię! Zarządzanie i marketing i to na politechnice więc z inżynierem, ani troszkę humanistycznie:-) No, ale z takim kierunkiem to nie bardzo Wam się tu przydam na forum, chyba, że to zarządzania mężami lub teściowymi :-D

U nas też upał, ale znośny. Od rana wzięłam się za sprzątanie i teraz padłam. Idę się myć i do sklepu, chwilę pooddychać świeżym powietrzem. Moje maleństwo już bardzo aktywne, codziennie kopie mamusię żeby się nie martwiła:) Na USG połówkowe mam się zapisać dopiero po skończonym 22 tygodniu, więc jeszcze chwilę... już się doczekać nie mogę!
Aha! Mam zwolnienie, więc niby wymarzony wypoczynek, ale już z nudów nie wytrzymuję hehe i dostaje deprechy. Tak źle i tak nie dobrze... Eh, i nie mam jakoś siły poodpisywać każdej z osobna. Ale duchem jestem z Wami!

I też jestem za tymi wyprawkowymi listami w osobnym wątku!
 
Ja tam też nie dobiegam do tych polonistek całkiem inny kierunek - kosmetologia połączoną z fizykoterapią( w tej fizykoterapi róźne masaże pleców, całych części ciała)
 
Gusiak ja myślę że zupełnie innaczej sie znosi upały jak możesz wejsc do wody ochłodzić sie pozatym od wody fajnie wieje i to jest przyjemne pozatym na wakacjach nic nie może przeszkadzać :) i życie jest piękne :)

Zastanawiam się tylko jaki krem z filtrem zabrać wiem że nie powinnam sie opalac za bardzo ale tak troszke to przeciez nie zaszkodzi brzuszek osłonie i mysle ze bedzie ok :)
Może któraś się zna na tych filtrach czy 15 mi wystarczy??
 
reklama
justyn.ka pracujesz w zawodzie?

No nie same polonistki, bo ja matematyczka :) No i podyplomowo dorobiłam zgodnie z zainteresowaniami plastykę, więc w sp uczyłam plastyki a w gimn zajęć artystycznych :)

Agatka ja kocham Chorwację, jakby mi ktoś kasy sypnął tak, żeby mi nie szkoda było wydawać na wakacje zamiast na dokańczanie domu, to bym tak jak stoję pobiegła :)
Uważaj, żebyś zamiast ładnej opalenizny nie nabawiła się przebarwień na skórze!
 
Do góry