reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dzien dobry ;-)
Agatka zgodze sie z dziewczynami, po pierwsze filtr 50 a po drugie unikanie slonca, jak na plazy jest okolo 40 stopni to twoje cialo tez sie przegrzewa powyzej swojej normalnej temperatury, a dla dzidziusia to niestety ryzykowne, on nie ma gdzie sie schowac. Ja sie dodatkowo boje przebarwien bo bardzo trudno sie je usuwa..

Mama kangura wlasnie sie w te chusteczki zaopatrzylam, Rossman to jedna z niewielu firm na rynku ktora nie pcha parabenow, PEG-ow i innego g**wna :tak:

rojku fajny watek bazarkowy, jak sie jutro okaze ze sa jajka to bede miala dosc pokazna wyprawke dla dziewczynki na sprzedaz :-D
 
reklama
Witam :)
Agatka też się wybieram do Chorwacji za niecały miesiąc :-) planuję wziąć filtry 30-50, nie opalać się, ale też nie unikać całkiem słońca ;-) byle, żeby się właśnie nie przegrzać...
Też wybijam się z kierunkiem studiów... Logistyka w dodatku inżynierska także ścisły kierunek :p ale mamę mam nauczycielkę:tak:
 
Koriander - paraczego tam nie ma? :)

Dziewuszki właśnie w piekarniku piecze mi się szybkie ciasto z truskawkami a ja zabieram się za pierogi leniwe ;) To uciekam dalej :p
 
Ostatnia edycja:
mamaKangura ale zrobiłaś mi smaka na leniwe pierogi a ja nie umiem.. przynajmniej nigdy nie robiłam....

malabiala
a w jaką część chorwacji sie wybieracie??
 
parabenów :)

"Coraz więcej badań dowodzi szkodliwości tych związków, jednak nikt nie myśli o ich wycofywaniu z produkcji. Jedyną drogą unikania parabenów jest baczne śledzenie etykiet na artykułach, które kupujemy. Musimy liczyć się z tym, że znajdziemy je w większości dostępnych na rynku produktach."
 
justyn.ka dasz radę z teściową :) trzymam kciuki :)
kamilka87 daj znać jak będziesz już po USG :)
Agatka2 ale fajne wakacje Ci się szykują :) tylko filtr duży weź tak minimum 30 a najlepiej 50, żebyś się przebarwień nie nabawiła, no i baw się dobrze :)
czekoladka21 mi się teraz marzy taki masaż :)
 
reklama
dziewczyny a co myslicie o monitorach oddechu i nianiach elektronicznych?
ja chcialam kupic taki: snuza helo - monitor oddechu na pieluszke, ale nie wiem czy jest sens czy to tylko moja panika :zawstydzona/y:
 
Do góry