reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

kamilka coś ci podpowiem ;-) wejdz sobie na forum Audi i tam jest czasami tak że ktoś juz auto oglądał który się na tym zna albo możesz poprosić kogoś kto ma tam blisko żeby zobaczył. Ja tak robiłam jak kupowałam swoje bo nie opłacało się jechać 250 km po nic.
 
reklama
Rojku - dzięki za linka :) Rzeczywiście wydaje mi się, że prędzej kupię pieluchy gdzieś na promocji niż na aukcji...Podobnie z chusteczkami
 
Cześć dziewczyny,
przepraszam że nie zaglądałam do Was ostatnio i nie odpisze każdej z osobna ale to po prostu nie wykonalne nadrobić wszystko.
U nas wszystko w porządku, czuje Mikołaja już dość mocno i systematycznie, za tydzień mamy połówkowe już nie mogę się doczekać:-D
Co do wyprawki ja chyba nie zamierzam szaleć, ( tak teraz myślę, co będzie jak wpadnę w szał zakupów nie wiem;-)) wydaje mi się że maleństwa bardzo szybko rosną więc kupowanie dużej ilości małych ciuszków mija się z celem, na pierwsze 3-4 msc odkupuje ubranka i inne rzeczy od znajomej, cały wór za 200 zł, więc się opłaca.
No i w końcu udało nam się sprzedać działkę, przestałam się martwić o wyremontowanie piętra przed listopadem, zbierało mi to sen z powiek, ale ceną za to jest wizyta teściowki ponad 2 tyg, czyli praktycznie 2 dziecko w domu, teściowa należy do wyjątkowo hałaśliwych i gadatliwych osób więc ciągle zgiełk, hałas, krzyki, rządzenie, wyznaczanie obowiązków, ja poddenerwowana, Łukasz wściekły, Dawid pobudzony, pomódlcie się za mnie cobym to przetrzymała :baffled:
 
Hej kochane, tez jestem za oddzilnym wątkiem tylko na wyprawkę :) Ja tez po pedagogice opiekunczo-wychowawczej hehe
Co do podgrzewacza, dostałam go przy drugim dziecku w prezencie, i przydał sie niesamowicie, jak juz karmiłam butlą, nie musia lam wstawac w nocy i robic tego całego mleka, tylko woda w butelce stała podgrzana, ja wsypywałam tylko mleczko i juz było jedzonko z przymknietym jednym oczkiem.Mam go nadal w super stanie, i na pewno bede korzystac jak juz skoncze karmienie cycem :) Takze polecam jesli ktos sie zastanawia czy nabyc :)

Czy Was tez upaly tak wykanczają, mnie strasznie, a to przeciez dopiero połowa ciązy...co bedzie dalej;/
 
Jutynka - nie zazdroszczę ;P ale powiem ci, że zawsze możesz tu wpaść i popsioczyć, to ci od razu ulży ;))
Też podzielam opinie dziewczyn, że najlepiej to odkupować rzeczy. Sama mam większość noszonych, ale wolę kupić za 10 zł z lumpa - Nexta czy Gapa niż z sali z reala...Jakość nieporównywalna

Kinga - ja to mam pozamykane okna i tak staram się przetrwać. Nie miałam siły ogarnąć warzywnika, ale dzisiaj bankowo już tego nie zrobię, bo za duży upał...
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane, tez jestem za oddzilnym wątkiem tylko na wyprawkę :) Ja tez po pedagogice opiekunczo-wychowawczej hehe
Co do podgrzewacza, dostałam go przy drugim dziecku w prezencie, i przydał sie niesamowicie, jak juz karmiłam butlą, nie musia lam wstawac w nocy i robic tego całego mleka, tylko woda w butelce stała podgrzana, ja wsypywałam tylko mleczko i juz było jedzonko z przymknietym jednym oczkiem.Mam go nadal w super stanie, i na pewno bede korzystac jak juz skoncze karmienie cycem :) Takze polecam jesli ktos sie zastanawia czy nabyc :)

U mnie zaczął sie remont mieszkania, trzymajcie kciuki, zebym do porodu była na swoim...juz troszke kaski poszło na to.Wiec nie wiem jak ja poradze sobie z wyprawką itp, w sobote jeszcze wózek kupuje, co prawda uzywany za 350złó ale tez trezba zapłacic...czeka nas ciezki okres...echhh:-(

Czy Was tez upaly tak wykanczają, mnie strasznie, a to przeciez dopiero połowa ciązy...co bedzie dalej;/

Pozdrawiam Was w te upały i zazdroszcze tym co lezaą sobie gdzies nad wodą...ja moze w niedziele wybiore sie nad Zegrze :)
 
Kinga - nic nie mów, ja marzę choćby o jeziorze...nad morze śmigniemy gdzieś na przełomie lipca i sierpnia ale nie mam co marzyć o dwóch tygodniach, a raczej 3-4 dniach...Cóż, dobre i to ;)
 
reklama
Matko to my tu mamy same polonistki:-) 2 lekarzy a ja fizjoterapeutka:-D Ja moze Wam sie przydam jak dzieciaki sie urodza:tak:

Za pol godziny jade na USG trzymajcie kciukasy...

Bylam na watku to wczoraj chyba ze 4 mialy wizyty:sorry2: sliczne zdjecia i super nowinki:tak:
 
Do góry