reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Witam!
Jeżeli chodzi o edukację wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym to ja też kończę ten kierunek, w tym roku się bronię, ale pozostała część grupy broniła się w tamtym roku (chodzi o licencjat) i niektóre już od września zaczęły uczyć w szkołach.

Z tymi wyprawkami to kosmos ;/
 
Hej....

Ja juz na nogach a wlasciwie leze pozniej po 12 wizyta u gina:)

A ja tym razem chcialam miec sterylizator.. Pracowalam z blizniakami i wiem ze bardzo sie przydal ..adam tez mial problemy z buzka i mimo ze oblewalam butelki woda to jednak nie to.. Teraz juz mam..
Ja wlasciwie mam juz wszystko , poza przescieradelkami i pieluchami tetrowymi..a dla siebie jedynie wkladki do biustonosza..ale jesli moge wam polevic to najlepsze sa Chicco bo uzywalam chyba wszystkich i kazde przeciekaly..a te maja ten granulat co jest w pampersie wiec puchly a nic nie uciekalo:D

Rojku pomysl dobry z watkiem ja mam mase rzeczy po Adasiu a teraz bedzie chyba dziewczynka wiec wypada to wszystko sprzedac:)

Melanowa- nie wiem co powiedziec.. Wspolczuje tacie czasem sa takie historie ale tych pracodawcow mozna wieszac normalnie"!

Ja sie dzis wyspalam wiec mysle ze milo spedze dzien:)
 
Dzień dobry kobitki :)

melonowa - gratuluję i bardzo się cieszę :-) Twojemu Tacie bardzo współczuję i to właśnie najbardziej boli, że takie rzeczy przytrafiają się pracowitym i uczciwym ludziom.:-( Ale wierzę, że ostatecznie będzie dobrze :)

andzia86 -trzeba być dobrej myśli, tak jak pisała melonowa, wiara czyni cuda, a ja wierzę, że Twoje maleństwo urodzi się zdrowe :-)

MamaKangura- ja miałam coś takiego jak taki tępy ból przy dotykaniu. Raz się pojawiał, raz znikał. Mój gin mnie zbadał i powiedział, że wszystko jest ok. A ten ból to może być tak po prostu i mam się nie przejmować, zresztą mnie bardzo często pobolewa podbrzusze, a zawsze badania wychodzą prawidłowo, on mówi, że niektóre kobiety mają takie bóle całą ciążę i o niczym złym to nie świadczy. Nie wiem, czy mówimy o takim samym bólu, ale mam nadzieję, że pomogłam:-)

Marys - pomysł MamyKangura z tymi pierożkami z ciasta francuskiego jest bardzo dobry, ja też często takie robię, a farsz może być różnorodny, często daję podsmażoną cukinię, paprykę, pomidora, trochę szynki i sera żółtego. Wersją ekonomiczną na imprezę, jak chcę, żeby wszyscy się najedli, jest makaron ze świderkami, kapustą kiszoną, szynką, cebulą, pomidorem, ziołami prowansalskimi, zapiekany z serem. Wszystkim zawsze smakuje, jest sycący i tani ;-)

rojku - z tą giełdą to świetny pomysł:-)
nonek - a ja właśnie miałam pytać, gdzie dokładnie w Krk mieszkasz. Ja tuż obok sanktuarium w Łagiewnikach - 7 min pieszo :) Pewnie z dzieckiem tam na spacery chodzić będę, bo tam właśnie jest, gdzie spacerować. M. się śmieje, że księdza wychowam:-D
Ja dziś rekonwalescencji ciąg dalszy;-) Umycie głowy rano to był prawdziwy wyczyn. Wczoraj też robiłam wyprawkową listę i bez wózka wyszło mi właśnie prawie 3 tys. Niestety wszystko musimy kupować, bo to pierwsze nasze dziecko. I niestety dziadkowie niezbyt poczuwają się, żeby jakoś pomóc. Mój M. ma tylko mamę i ona jest bardzo kochana, zapowiedziała, że pościel kupi, ale ja od niej nic nie wymagam, bo kobieta całe życie sama, teraz tylko emeryturę ma, więc nawet głupio byłoby mi od niej brać cokolwiek. Moi rodzice natomiast to inna bajka, oboje dobrze zarabiają, ale w ogóle się nie poczuwają i w sumie nigdy się nie poczuwali. Jest mi zarazem smutno i zła jestem jak o tym myślę:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kamilka - czy ty się na jakieś wycieczki krajoznawcze wybierasz? :p

Basiu - wiesz u mnie to też nie jest przez cały czas, czasem tak przy dotykaniu. Mam nadzieję, że będzie tak jak mówisz. Na razie nic z tym nie robię, 18 mam wizytę, a jeżeli coś się podzieje to natychmiast będę działać

Co do rodziców, to ja mam podobnie. W rodzinie M. to będzie 4 wnuk i teściówka w ogóle ma zlewkę, a na dodatek jeszcze mi mówi: po co kupujesz tyle ubranek. No kuźwa, jak nikt mi nie kupuje, to sama muszę;/ Nie spodziewam się z ich strony żadnego wsparcia. Z kolei u mnie w rodzinie będzie pierwszy wnuk, ale jakaś totalna znieczulica. Mama z ciocią coś tam kupiły - kilka ciuszków z lumpa i kocyków, ręczniczek, ale to by było na tyle. Nie spodziewam się droższych zakupów chociaż je na to stać, to wolą wydać tyle samo na niepotrzebne rzeczy z lumpeksu;/
 
Ostatnia edycja:
Do góry