reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

aaga ja mam po poprzedniej córce sporo, tylko muszę przeglądnąć, czego mi brakuje, ale w tamtej ciąży nie kupowałam tam hurtem, tylko stopniowo pomalutku, ale jak już znałam płeć, to szalałam :)
 
reklama
koriander- ja miałam taki wynik i lek. mi powiedział, ze na pewno będziemy powtarzać to badanie raz jeszcze za jakiś czas.

martula1985- tak bardzo Ci współczuję. jeśli tylko nie czujesz się na siłach czytać co u nas, to może odpocznij od nas na moment, a później wróć. Jesteśmy z Tobą całym sercem

Mama Kangura- mam nadzieję, ze na strachu się skończy i wszytko będzie dobrze. Uważaj na siebie!

Melonowa- i jak poszło?

Wklejam tu to co napisałam na wizytach:-)

Już po wizycie. Moje dzieciątko waży 480g! Lekarz pomierzył, pobadał. Wszystko w jak najlepszym porządku. Ale teraz mam kolejne 4 tygodnie czekania, bo mój szkrabuś ma pupkę w miednicy i jak to określił pan doktor: możemy wróżyć z fusów czy chłopiec czy dziewczynka
sorry2.gif
będzie niespodzianka. Ale cieszę się, że wszystko w porządku
biggrin.gif


Mam zwolnienie. Dostałam bez problemu. teraz leże, bo mnie głowa boli. duszno tam było, brak okna, brak wiatraka, a spędziłam tam 2 godziny w kolejce.
 
Mama Kangura to fajnie, większość masz już z głowy i budżetu na raz nie obciążysz :) Ja kompletowanie zostawiłam sobie na czas bycia w domu, gdy już na stałe przejdę na zwolnienie. Poza tym raz poroniłam i miałam ogólnie trochę problemów z zajściem w ciążę, więc bałam się zapeszać. Ale niebawem i ja zacznę kupować, bo rozglądam się już i tak non-stop w internecie :) Muszę pozbierać rzeczy, które dostanę w spadku od szwagra i przyjaciółki i ostatecznie zrobię listę braków. Najchętniej chciałabym mieć wszystko na już, ale zamierzam trochę dozować sobie tę przyjemność i traktować jako zapełnienie czasu wolnego.

rojku czyli i ja muszę przyspieszyć to szaleństwo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
aga ja tez nie kupuje narazie. jedynie dwa bodziaki :) moj M mnie hamuje , może to i dobrze ? poza tym jeszzce na 100% nie znam płci wiec to też mnie hamuje :) nic sie nie martw jezzce bedzie czas :)


chyba zostane na stałe w tej pracy w przedszkolu, dzieciaczki sa takie słodkie i pocieszne. kochane po prostu.

jeden dzieciaczek się zsiusiał i to wycierał rączką, hehe usmiałam się :p chciał po sobie posprzątac.
 
Cześć kobietki :) jakoś nie mam weny żeby pisać ale czytam was sumiennie :)
Witam nowe mamusie :)
melonowa89 i jak poszło?

Mama Kangura
kobieto! nie szalej, nie dźwigaj :(

aaga84 ja kupiłam tylko pościel w biedronce, a tak to czekam...jakoś się boję, dostałam dużo ciuszków, a na tą chwilę to oglądam w sklepach i wzdycham ;) teraz muszę kupić sobie rzeczy do szpitala bo nawet szlafroka takiego do szpitala nie mam :(

Piersi mnie też swędzą a najbardziej brodawki, no i już coś tam sobie wylatuje po kropelkach. Ostatnio ciągle głodna jestem :( nawet w nocy przez sen czuję głód :(
Tu jest tyle ekspertek od gotowania, powiedzcie mi co dobrego zrobić do jedzenia na imprezę? żeby nie było bardzo pracochłonne i bardzo drogie :)
 
dziekuje dziewczyny za kciukasy przydaly sie bardzo ;p przepraszam ze dopiero teraz pisze ale komp mi sie rozwalil i Rafał dopiero naprawil ;p

obronilam sie na 5 :) a na dyplomie bedzie 4 za całokształt ;p ale mialam stresa a jak juz poznalam wyniki to dzidzuch zaczął sie kręcic w brzucholu chyba sie cieszyl i tez mi gratulowal ;p padam na twarz troche was poczytalam ale szczerze mowiac to malo inf. do mnie dotarlo ide lulu zajrzę jutro buuuziaki i jeszcze raz dziekuje :)
 
Melonowa wielkie gratulacje:-) Z tego co pamiętam to chyba mam ciebie powitać w gronie pedagogów? A mogę wiedzieć jaka specjalizacja? Ja jestem po resocjalizacji. Jeszcze raz wielkie, wielkie, wielkie gratki:-)
 
melonowa gratuluję! Picolo wyjmuj z lodówki :)
gdynianka dobrze Cię widzieć :))

Oj dopiero da się oddychać spokojnie.
M miał dziś ,ambitnie dokończyć sufit w pokoiku żeby w sobote kłaść tapetę...taaak. wrócił o 14, usiadł, zjadł, włączył tv, o 17 poszedł pracować, o 17.40 wpadła mama więc wyszedł się przywitać i usiadł i tak siedzial do 19.30 , wtedy poszedł gadając do psa że wyjść z nim nie może bo ma dużo pracy. No co za typ, pies niemal sikał po nogach. Wkurzyłam się na gnoma strasznie:confused2:

Mamuśka wpadła do Smyka i kupiła pare rzeczy bo są wyprzedaże. Przeliczyłam zbiory i w porównaniu do Was wypadam blado ;) no może mam więcej niż akaiah ;)
a co do kwoty która mi wyszła to przeglądnęłam to jeszcze raz no i nie ma bata to jest górna granica tych zakupów, poniżej 2 tysięcy na pewno nie zejdę sądzę że przy dobrych wiatrach wyjdzie ze 2500 :/
Ala będzie naszym pierwszym Dzidziem i chcemy móc zostawić po niej rzeczy na drugie dziecko. Są rzeczy na których można przyciąć ale np fotelika do auta używanego nie kupię, nie mamy w rodzinie żadnych dzieci - nie mamy szansy na to że dostaniemy coś od kogoś. Chcieliśmy kupić używany wózek ale mama/babcia się szarpnęła że dla pierwszej wnusi to kupi i fajnie. Ale sumując te pierdółki tu 10, tu 15 tam 20 i na samych rzeczach do pielęgnacji wychodzi spora sumka, tu wanienka, tu krem tu płyn do kąpieli, ręczniczki, w zestaw startowy dorzuciłam 2 paczki pieluch, troche tetry bo się przyda, tu butelka, tam laktator i nijak mi mniej wyjść nie chce :) Nawet głupie koszule do szpitala sobie kupić muszę bo w domu śpię w gaciach i bluzce na ramiączka, będę zamawiać tą co rojku, wynalazła :D jest super, no ale to dwie trzeba, podkłady pod tyłek, gatki te siateczkowe generalnie nawet kapci nie mam więc wyprawka dla mnie też musi być podobnie jak u melonowej :)
No ale M bierze pare groszy w pracy pożyczki i kupimy wszystko na raz, bo z bieżących dochodów robimy remont i chciałam odłożyć na poród, w sensie zastanawiam się nad opieką położnej albo salą pojedynczą. Damy radę :)
Sorki że się tak makabrycznie rozpisałam :p
Jolka witaj wśród siedzących na zwolnieniiu! a Twój brzdąc jest wielkości mojej małej :))
 
reklama
Do góry