reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny, super ubranka:)

gdynianka - cieszę się, ze juz jesteś w domciu i wszystko dobrze:)
andzia86 - mocno trzymam kciuki i wierze, ze wszystko będzie dobrze:)
MamaKangura - ja Cię bardzo proszę, juz nic nie dźwigaj i grzecznie wypoczywaj:)
Ursula - natchnelas mnie i sama zaczęłam robić taka wyprawkowa listę, przynajmniej będzie jakiś plus z tego, ze leże i nic właściwie robić nie mogę.

Przepraszam Was za niejednolite znaki, ale przez ten kręgosłup nawet do laptopa nie mogę usiasc i z tabletu pisze, a tu różnie wychodzi. Mam nadzieje, ze jutro juz będzie lepiej, bo dziś jest juz poprawa, nawet obiad na siedząco zjadłam:) w ogóle dziś mam ogromny apetyt, chyba z nudów tak jem:) a mój M. Na dodatek późno wróci, bo po pracy jeszcze do dentysty jedzie.
Jestem natomiast trochę zła, bo mi sprzed nosa sprzatneli wyprawke dla malucha na Allegro, a tak mi się podobała. No ale się pocieszam, ze może trafię na coś fajnieszego. Ostatnio chciałam sobie kupić lniane spodnie w h&m, no i bilam się z myślami, bo drogie były 129 zł, szukałam takich na Allegro, ale nie było, no i stwierdziłam, ze pasują swietnie, a ja juz chodzić nie mam w czym. No i jak się zdecydowałam, to nie było nigdzie mojego rozmiaru. I wtedy pojawiły się zupełnie nowe, z metka, na Allegro 50 zł taniej:) więc mi się udało:)) mam nadzieje, ze z wyprawke tez się tak uda:)
Przepraszam,ze Was zanudzam takimi historiami ;)
 
reklama
Andzia Trzymaj się i daj znać co tam u Was :)
Gdynianka cieszę się,że możesz cieszyć się swoimi mężczyznami w domciu
Nonek i Czekoladka słitaśne te ciuszki, w Realu są body z długim rękawem po 6 zł
 
Dziewczynki do chwalenia się ciuszkami jest też wątek zakupowy, skopiuję te Wasze zakupy też tak, ok?

ursula koszty wyprawki się zgadzają, ja miałam troszkę niższe, bo dostałam sporo od siostry, ale tak czy tak wychodzi grubo ponad dwa klocki. Dlatego ja powoli będę kupować to, czego mi brakuje, bo tych wydatków tyle, że na raz o ciężko sobie z tym poradzić.

andzia86 daj znać po dzisiejszej wizycie u swojej pani doktor, czekam na wieści.

gdynianka1 super, że już jesteś! :)

Ja dziś byłam u dentysty, jednego zęba zrobiłam i na razie spokój, ale mam uważać, bo jak to w ciąży różnie bywa :) Wracając wstąpiłam do h&m bo przeceny i kupiłam malutkie skarpetusie Haniutce :) Anieli też coś złowiłam, bo rzeczy niektóre mają ceny przez pół.
 
jesli chodzi o glukoze z cytryna to moj ginekolog twierdzi ze jest to oszukiwanie wynikow i aby nie kombinowac i wg mnie cos w tym moze byc poniewazmjak bylam z Michalkiem w ciazy to mialam cukrzyce ciazowa i wszystko co bym nie zjadla to mialam podwyzszony cukier wiec jak mialam ochote na jakas kanapke z wedlina to kladlam sobie ogorka kiszonego i cukier wychodzil mi ok tak samo ja mialam ochote na herbate z cukrem to wrzucalam sobie plasterek cytryny i tez cukier nie skakal w sumie sama na to nie wpadlam polecila mi tak robic kobieta ktorej corka jest chora na cukrzyce ok 10lat, ale decyzja jest wasza.

mam dzisiaj dola, przez caly dzien Agatka ani razu nie kopnela nawet nie poczulam zadnego ruchu:-(
 
URSULA - 3 tys ? :O maj gat jak ja robiłam listę rzeczy razem z wózkiem , łózeczkiem kosmetykami , wyprawką szpitalną itp. wyszło nieco ponad 1500zł..


mama kangura - oj się nacierpiałas pewnie dziewczyno :) ale tak to jest z tymi naszymi facetami, samemu trzeba sobie radzić..eh..ale zero empatii , zamiast wspólczuć , przeprosić..nosz..to jeszcze ŻE DOBRZE CI TAK..? ;/
 
akaiah - byś musiała mnie widzieć - jak z dziką satysfakcją rozbierałam to cholerstwo (biurko) ;P ale paradoksalnie po tym wysiłku maluch wreszcie się ruszył...Od wczoraj czuję coraz więcej ruchów, jakby się obudził...Mam nadzieję, że ta tendencja już się utrzyma...
 
Dobrze, że te nerwy na coś się przydały :)
Dziewczyny, dużo już kupujecie rzeczy dla Dzidzi? Ja chciałam zacząć za ok. 2 miesiące, ale z tego co widzę, zostanę na szarym końcu :)
 
reklama
aaga - wydaje mi się, że ja tu przoduję ;P bo mam już prawie wszystko, ale to tylko dlatego, że pierwsze ciuszki kupiłam jak test pokazał 2 kreski, potem moja mama z ciocią zaczęły kupować unisexy a na koniec my kupiliśmy multipack od brata mojego M. (którego synek też się rodził na zimę) w związku z czym mamy prawie komplet. Prawie bo brakuje zimowych czapek, kombinezona i takich tam. Powiem ci, że komfort psychiczny od razu wzrasta :)
 
Do góry