reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Jolka6621 moze to nie wielkie pocieszenie, ale zaraz konczy ci sie 1 trymestr, to mdlosci tez powinny minac. Ja na szczescie naleze do tych kilku procent kobiet, ktore nie maja mdlosci, nudnosci i wymiotow, wiec nie wiem co to znaczy. W ciazy z Antosien tylko raz wymiotowalam, ale to sie chyba czyms strulam.
Maego wszystkiego najlepszego w dniu urodzin, chociaz juz troche pozno...
Antos juz dzisiaj nie ma goraczki i katar jakby mniejszy, wiec chyba sie nie rozchoruje.
Zasypiam, pisze z lozka. Kolorowych snow..
 
reklama
Aha, jesli chodzi o mezow, to oj tez nie inzynier. Skonczyl Technikum Elektryczne i nie chcialo sie dalej uczyc. Teraz ma firme budowlana( mala).no i tez jest "zlota raczka" wszystko naprawi, zrobi remont i takie tam...
 
Ja jestem po wizycie...
jeden maluch obumarł drugi ma się dobrze- wiem, powinnam się cieszyć ale jakoś nie potrafię się z tym oswoić...
lekarz twierdzi że tak się często zdarza i że gdyby miało być coś nie tak to teraz by już wyszło...
mam zastrzyki fragmin no i luteine chyba już do końca ciąży obydwa...
kolejna wizyta 2 maja, spać nie potrafię miejsca sobie znaleźć też nie :(
 
Wstałam, kawę siorbię i się zbieram za odpisywanie.
Bunny też mam dość troszkę takiego traktowania mnie jakbym miała umrzeć od nadmiaru emocji. Czekam tylko aż mi mąż wyłączy transmisje meczu żeby się nie denerwowała :/ Trzymam kciuki, uszy do góry!
Jolka mojemu mężowi też daleko do inżyniera ;) jest programistą i raczej ma dwie lewe ręce, ja jako córeczka tatusia wiele się od niego w dzieciństwie nauczyłam więc do tej pory to ja byłam tą "złotą rączką";) Aż się boję co będzie teraz bo zaczynamy remont i większość będzie musiał zrobić sam... :baffled:
Jeśli chodzi o cerę to sobie zupełnie z nią nie radzę, wyglądam gorzej niż jak miałam 15 lat, nie wiem już czym się traktować żeby to zaleczyć bo zaczynam wyglądać upiornie... Ostatnio jak stwierdziłam, że mdłości mi przeszły to cały wieczór się męczyłam więc na razie wolę się nie cieszyć :)

Nik_i bardzo mi przykro , naprawdę. ale meago dobrze pisze, masz dla kogo się trzymać i być silna, drugie Maleństwo na Ciebie liczy. Ściskam Cię mocno. Trzymaj się cieplutko!

A ja się powoli zbieram do wyjścia, pora ogarnąć zakupy i nabyć jakiś większy stanik bo w nic się nie mieszczę i może jakiś specyfik na ten trądzik znajdę:/
Miłego dnia dziewczyny!

 
Nik_i musisz być silna!! Strasznie mi przykro, to musi być bardzo trudne dla Ciebie. Nie chcę nawet sobie wyobrażać co czujesz, ale jesteśmy tu z Tobą. Trzymaj się, mam nadzieję, że masz wsparcie u męża.
 
Aha rojku i jeszcze wiadomość dla Ciebie, wysyłałam priva, ale chyba nie dochodzą, bo w wiadomościach wysłanych nie ma i zmiany się na liście nie pojawiły... nie wiem o co chodzi. Więc jak możesz popraw proszę moje dane na liście: data porodu 17.11, imię Ola, wiek 28, miasto Poznań, brak dotychczasowego dorobku:) Z góry dzięki!
 
reklama
nik_i tulę mocno :*

BabyPoznań miałam wszystko poza tp. Ale muszę się wytłumaczyć. ie wysyłam po każdej zmianie maila do DoMisi, tylko czekam aż mi się trochę tych zmian nazbiera. Może się umówmy, że jak będą jakieś zmiany, to będę je przesyłać DoMisi w pt lub sob
 
Do góry