reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

no to ja znikam kochane dziewczyny uważajcie na siebie :) używajcie pogody dziś pięknej i słonecznej. a ja dzieś biorę sie za malowanie salonu. :) jedno juz bede miała z glowy, pożniej zostanie wymiana łazienki , i czas powoli przygotowywać pokój dla maluszka hihiih najlepsze na koniec zostawiam hehe

całusy i dużo słonka !!
 
reklama
My zaraz obiadek i na powietrze mam nadzieje ze zajrze przez weekend...

Co do pizamy ja bede miala 2 koszule ale ta ze spodenkami to do domu juz;) bo nie lubie jak mi sie cos po nogach placze.. Zreszta cale zycie spie w majtkach;)

Udanego weekendu wszystkim zycze...

Ametyst odezwij sie co u lekarza? Czy wszystko wporzadku? Czy plamienie ustalo?
 
witajcie dziewczyny trochę mnie nie było a u was tyle się działo :-)

ja dziś miałam wizytę u gina i wszystko jest ok 20 maja mam wizytę w poradni genetycznej i usg genetyczne :) będzie to już połowa 14 tygodnia może będzie coś więcej widać :)

 
meago o jakie skurcze mięsni chodziło Twojej lekarce? spokojna jazda chyba nie powoduje takiego napięcia, mi się wydawało zawsze że bardziej chodzi o ryzyko upadku i zbytni wysiłek :confused:

Dziewczyny, tak poza tym, jak jest u Was z cerą? bo ja od jakiegoś tygodnia wyglądam jakbym przechodziła ospe :-(
włosy też aż krzyczą o nożyczki. Powiedzcie że to minie..
 
Yyyy meago dla mnie to dziwne naprawde bo co innego zagrozona ciaza ale tak to co mamy lezec siedziec i najlepiej nieoddychac:/ a potem wlasnie kobiety maja ze soba problemy z cialem, czasem z porodem bo za slabe miesnie:( no i by wychodzilo ze na czas drugiej ciazy trzeba dzieci ktore sie ma oddac na 9 miesiecy bo wtedy dobiero nasze miesnie pracuja;)
 
reklama
Meago to w takim razie wszystkiego najlepszego!

A z tym rowerem i innymi rzeczami to ja uważam, że każdy musi zaufać swojemu lekarzowi. Jeden powie tak inny inaczej, ale chodzimy do akurat tego lekarza, bo mu ufamy i musimy go słuchać :)
 
Do góry