reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Czekoladka nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że to normalne. Przecież w ciąży mamy zaburzoną równowagę hormonalną. W pierwszej ciąży ginek pocieszył mnie, że włoski z brzuszka powinny najpóźniej 6 mc-y po porodzie zaniknąć, u mnie stało się to dużo szybciej, bo już po około 2 m-cach. Pocieszę cię, że miałam włoski nie tylko na brzuchu, ale również na piersiach, głównie w okolicach sutków i tych akurat troche mi pozostało do dnia dzisiejszego.
 
reklama
maddlena ja też jestem tą szcześliwą ktora obyła się bez wymiotów jedynie male nudności na początku :)

nikk i bardzo mi przykro kochana , zobaczysz ze wszystko będzie dobrze, jest maluszek który już Cie kocha i jest Dla ciebie nie łam się trzymaj się dla niego :*

amethyst odpoczywaj i sie nie przemęczaj !
 
Hej...
Dziękuję za wsparcie... moje chłopaki pojechali do wesołego miasteczka a mi udało się pospać trochę, teraz wstałam. Ale boli mnie strasznie głowa... pewnie przez emocje i leki...

amethys proszę daj znać jak przebiegała ciąża koleżanki... a Ty kochana trzymaj się i wiem że nie jest łatwo ale trzeba niwelować stres, to moja czwarta ciąża a synka jak wiecie mam jednego, oszczędzaj się jak tylko się da!!!

rojku a ciąża tej znajomej już przebiegała prawidłowo??

czekoladka
ja niestety nie pomogę bo nie miałam takich dolegliwości, zapytaj lekarza przy najbliższej okazji

DoMisia; Gdynianka tak należy się Wam normalne zasiłek chorobowy w trakcie trwania zwolnienia lekarskiego a później macierzyński. ZUS ma obowiązek do wypłaty świadczenie w ciągu 30 dni od wpłynięcia dokumentu.
Gdynianka ale mam nadzieję że "kochana" mamusia szczególnie nie ingeruje w Wasze życie?!

Kamilka raczej bez stomatologa się nie obędzie...

Menago spóźnione ale najserdeczniejsze sto lat...

Piszecie o cerze ja miałam początkowo spore problemy wyglądałam strasznie a do tego jakoś tak nienaturalnie blado teraz wszystko wraca do normy...
No nic muszę się zabrać za siebie- stale przypominam sobie jak lekarz robił to usg i ten jeden maluszek taki żwawy no i tan drugi pęcherzyk... ajjj dziwne to bardzo bo jestem wdzięczna że jest ta kruszynka że los nam ją dał bo co by było gdybym miała tylko tą słabą... ale zawsze jest to ale...
 
czekoladka z meszkiem na brzuchu też tak miałam, więc to normalne - nie przejmuj się, jeszcze nie jedno Cię w ciąży zdziwi :p

nik_i nie miałam znajomej w takiej sytuacji, chyba to inna listopadówka pisała.
 
czekoladka z meszkiem na brzuchu też tak miałam, więc to normalne - nie przejmuj się, jeszcze nie jedno Cię w ciąży zdziwi :p

nik_i nie miałam znajomej w takiej sytuacji, chyba to inna listopadówka pisała.

Przepraszam bardzo, jestem troszkę rozkojarzona... przepraszam!!!
 
trochę mnie nie byłu a tu tyle do nadrobienia :-D

nik_i bardzo mi przykro :-( mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze z tą drugą dzidzią musisz być silna, serduchem jestem z tobą


wróciłam niedawno z uczelni a jestem tak leniwa ..... jutro dwa egzaminy :crazy: a od poniedziałku muszę poprawiać i pisać prace licencjacką ....


zaczyna się 11 tydzień :-) każdy nowy tydzień sprawia, że jestem szczęśliwsza . Koleżanki z uczelni oglądały USG maluszka i nie mogły ze śmiechu z jego pozycji :-)

 
Niki to ja pisalam...nasza majowka nie miala juz problemow z ciaza ... To malutkie sie wchlonela a druga rosla cala i zdowa ;) bedzie dobrze:) trzymam kciuki...

My bylismy na fescie;) synka mam bardzo ekonomicznego ..przejechal sie na autku poprosil o balona i loda i tyle.. Chodzil z nami i tylko ogladal... Za to mamusia jalby w ciazy nie byla to podejrzewam ze na polowie wariatow bym sie przejechala:D


Ale juz sie cos pogoda psuje na burze sie zanosi;)
 
reklama
niki moja koleżanka tak samo jak u ciebie jeden maluszek przestał sie rozwijać dość wcześnie było i wchłoną sie. Między czasie ona troszkę plamiła i brała standardowe lekarstwa chyba dupchason (jak sie nie myle) Później juz absolutnie żadnych problemów nie było. Urodziła zdrowego chłopczyka w terminie :) Lekarz ja pocieszał ze czasem tak bywa i natura sama dokonuje selekcji... czasem bywa ze rozwijają sie oba maleństwa ale jedno rośnie kosztem drugiego i trzeba dokonać wyboru jeśli chce sie uratować choć jedno maleństwo i to są dopiero tragedie....
Dziewczyny nie mam szans aby Was nadgonic bo maluchy siedzą mi non stop na plecach... Doczytałam tylko o wypadku trolejbusu w Gdyni...o matko straszny wypadek!!! Ciesze sie ze Ciebie tam nie było Gdynianka... wyobrazam sobie co czułaś ....
M objechał apteki i nie ma mojego lekarstwa...dobrze ze moja przyjaciółka przywiezie mi z pl a do tego czasu możne apteka sprowadzi.
Chętnie wpisałabym sie na wątku o nas. Mam na imie Joanna , mieszkam w uk niedaleko Londynu. Posiadam piątkę dzieci Czterech synów i jedna córeczkę 19letnią :).Najstarszy ma 21 lat a najmłodszy synek w maju skończy 2 latka
 
Do góry