reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Nie pocztałam was wszystkich ale nadrobię obiecuje jak tylko trochę sie u mnie uspokoi.
nik_i bardzo mi przykro... moja przyjaciółka miała podoną sytuacje... bardzo do przezywałyśmy ... Współczuje Ci bardzo!
Przepraszam ze nie odzywałam sie... najpierw narobiłam rabanu a potem umilkłam... to nie było zamierzone.
W czwartek wieczorem zaczęłam krwawic... tak jednorazowo ale sporo około 15ml w nocy juz uspokoiło sie.
M wziął wolne z pracy abym mogła poodpoczywac i chciał ze mną isc do położnej a później jechaliśmy do lekarza do Londynu. Połozna na wiadomośc o krwawieniu niezwłocznie kazała iść do GP, no ale skoro jechaliśmy wieczorem do lekarza to sobie darowałam. Lekarz obejrzał dokładnie maleństwo. Mam niewielkiego krwiaka ale jest on nie groźny. Bardziej martwiła go króciutka szyjka i wróżył (jak kazdy lekarz) ze znowu nie donoszę Dostałam lekarstwa i mam sie oszczedzac. Jajo płodowe wielkości 8 tygodni i 4 dni a juz dzidziuś jest rozmiaru 9 tygodni. Jestem spokojniejsza bo szczerze mówiąc cała poprzednią noc przepłakałam bo byłam pewna ze straciłam ta ciąże. Zdaniem lekarza krwawienie jest z szyjki .... 16 maja mam wizyte u konsultanta w szpitalu zobaczymy co powiedzą....
Pozdrawiam i miłego weekendu
 
Amethys dbaj o siebie. Lekarze często coś przewidują, a matka natura robi im psikusy. Wierzę mocno, że teraz u Ciebie wszystko będzie dobrze. Powtórzę się jeszcze raz - dbaj o siebie kochana.

A ja mam dzisiaj mega lenia, zaczęłam sprzątać mieszkanie, ale wszystko robię, aby tego nie robić;-) Najpierw zadzwoniłam do siostry i gadałyśmy pół godziny o bzdetach, potem wspominałam sobie na forum styczniowych mam jak rodziłam i emocje dziewczyn w tym czasie (byłam jedną z pierwszych rodzących - tego dnia na świat przyszła dziewczynka i mój synek), a teraz siedzę na naszym forum;-) A jak mężuś wróci z pracy to przeżegna się lewą nogą na widok bałaganu;-)

Co do mężusiów, to mój chciał się kształcić, ale jego durna mama miała inne plany względem synka. Potrzebne jej były pieniądze na własne przyjemności a samej du...py do pracy nie chciało się ruszać. Dam przykład, jak M był w II klasie technikum wypisała mu 2 tyg zwolnienia ze szkoły i wysłała do pracy na budowę, aby zarobił dla niej (!) na taką grę podłączaną pod tv. Jak po technikum chciał iść na studia to mu nie pozwoliła, bo kasa była potrzebna. A facet naprawdę złota rączka, wszystko potrafi zrobić. Jego starsza siostra mega uzdolniona plastycznie, ale mamusia nie pozwoliła jej iść do liceum plastycznego i wysłała do ekonomika. Skończyło się tak, że dziewczyna, aby uciec z rodzinnego domu wyszła w wieku 19 lat za mąż, urodziła trzy córki a teraz męczy się z mężem pijakiem i tyranem.
 
No ja pobilam rekord wstalam o 10 ,... Maz wysprzatal i nakarmil dziecko... Pojechal teraz po zakupy...

Meago spoznione ale szczere 100 lat!!

Rojku a moze do naszego kalendarza dolaczymy nasze uurodziny u nas byl i sie sprawdzil moglysmy o sobie pamietac i w takim dniu:)

Ametyst ulga.. Teraz lez odpoczywaj.. Wszystko bedzie dobrze chocbys miala dla maluszka cala ciaze przelezec.... Trzymam kciuki:)

Niki przykro mi strasznie:( ale mussisz byc silna ddla drugiego maluszka:) na majowkach kolezanka miala taka sama sytuacje a teraz ma sliczna dziewczynke:)

Od 3 dni boli mnie zab albo szczeka juz sama nie wiem:/
 
amethys no to kochana leż i wypoczywaj. Będzie dobrze :*

gdynianka1 no jeszcze o takiej mamusi jak Twojego męża, to nie słyszałam. Okropne babsko!

kamilka87 oczywiście z urodzinami możemy tak zrobić. Nie ma sprawy, tylko znów poproszę o privy. I od razu napiszę, że mimo, że się nie zapisują w wysłanych to do mnie dochodzą. Mogę Wam pisać zwrotne, żebyście wiedziały, że mam już info :)
 
gdynianka1 Ja wcześniej uprzedziłam drogą mailową, że ze względów zdrowotnych będę mogła się z nimi skontaktować po 18.04, bo wtedy miałam wizytę i wzięłam L4. Wysłałam tego samego dnia listem poleconym i cisza, czekam teraz na pensje. Jeżeli nie przyjdzie to będę wtedy interweniować. póki co czekam w niepewności, mam nadzieję, że wszystko się uda...

Jolka6621, ursula moja twarz też wygląda tragicznie, a w przyszły weekend mam wesele znajomych

nik_i Bardzo wspólczuje, ale musisz być silna dla drugiego maluszka, odpoczywaj i walcz o niego !!!

amethup dużo odpoczywaj i myśl pozytywnie, wierzę, że się uda

meago spełnienia marzeń !!!


Ja dziś miałam pobudkę o 6 i niestety Basia już wogóle nie miała ochoty spać. Teraz odsypia. Mąż w domku, to zupełnie inaczej się funkcjonuje :-)
Trochę mi się smutno wczoraj zrobiło, bo dowiedziałam się, że mój gin płeć dopiero mówi na połówkowym. Normalnie ja nie wytrzymam do połówkowego, taka jestem ciekawa...:-( Miałam nadzieję, że dowiem się na wizycie w czwartek, a tu mogę sobie tylko pomarzyć... Z jednej strony to lepiej, bo potem wie się już na 100%, ale ja jestem strasznie niecierpliwa.
 
Witam was wszystkie w południową sobotę.
Niki przykro mi strasznie z tego powodu, jak to czytałam to nie mogłam uwierzyć, ale nie martw się ważne że drugie dzieciatko żyje i ma sie dobrze , nie załamuj sie bo to maleństwo cie teraz bardzo potrzebuje.

Mam do was takie pytanie ja od tygodnia zaułważyłam na brzuchu meszek gęsty, mój brzuszek wygląda strasznie to chyba wpływ hormonów.Wy też tak macie ?? Dodam że te włsoki mam czarne bo w ogóle moja karnacja należy właśnie do ciemniejszej.Wcześniej na brzuchu nic takiego nie miałam.
 
DoMisia żona mojego taty jest kadrową, twierdzi, że na 100% kobietom w takiej sytuacji jak twoja i moja przysługuje zasiłek chorobowy w pełnym wymiarze pensji, dla upewnienia dzwoniła do ZUS-u i PIP-u, tam tylko to potwierdziła. Ale ja i tak mam obawy.

Czekoladka teraz nie mam włosków na brzuchu, ale z Misiem miałam i to bardzo dużo, ale pojawiły się między 4-5 miesiącem ciąży. Więc może jeszcze się u mnie pojawią;-)

Rojku moja teściowa to naprawdę specyficzny człowiek, za to teściu złoty człowiek, tylko nic nie ma do gadania. Szczerze mówiąc to chciałabym, aby moje dzieci miały z nią znikomy kontakt. Jest bardzo destrukcyjna. Szczerze to ja nigdy w moim długim zyciu nikogo podobnego nie poznałam. Moja macocha jest prawdziwą babcią, która kocha Miśka jak swojego wnuka, a prawdziwa babcia...ech szkoda nawet gadać.
 
reklama
Do góry