reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Grupę krwi miałam oznaczaną i przeciwciała też, ale o Coombsie nic nie słyszałam.
Piękne słoneczko u nas, właśnie sadziłam na dworze bratki i tak mi cudownie przygrzewało w plecy :-):-)
 
Niestety na skierowaniu nie mam pieczątki lekarza:no: Trudno jutro pójdę do przychodni i zrobię już tam bezpośrednio badania. Tam pewnie nie będzie problemu.
Już mi się wszystko też pomieszało z tym Coobsem. Na NFZ mam oznaczyć grupę krwi i czynnik Rh, a od prywatnego Coombsa. Czy to to samo, bo się strasznie już pogubiłam:szok: ??? w pierwszej ciązy oznaczałam tylko przeciwciała Rh, nie oznaczałam Coombsa, więc nie wiem...
 
no ja dziewczyny w środe wizyta. bedzie przezierność, no i leci 12 tydzień (na suwaczku przebyte 11 i 3 dni w środe bedzie) wiec może jakiś fałd zwisający lub stojący zobaczę hehe
ciekawe kto tam siedzi.
teściowa jak narazie podpadła że jej sie imie Leon dla chlopca nie podoba... a tak jest w miare ok.
dziś jedziemy kupic auto- oby było ok, bo już mnie meczy szukanie ich przez meza i ciagłe pytanie...a ten, a może ten...
ehh
po drodze nam trzy wykupili, wiec może ten bedzie nasz.
macie tak ze wieczorami macie wiekszy brzuch?
ja jak biore prysznic to mam wrazenie że jest a rano już z nowu nie mam.
 
Dziewczyny pojawiam się tu ostatni raz.. niestety moja ciąża okazała się ostatecznie ciążą obumarłą a co jeszcze to wykaże badanie histopatologiczne, którego wynik dostanę za tydzień... niestety miał być 10 tydzień a był 7/8.... zarodek, który już się pojawił i zaczął tętnić powoli się kurczył...została mała kropeczka i tętno powoli zanikło... zdecydowałam się na zabieg za sprawą konsultacji u byłej lekarki, która powiedziała, ze teraz to juz kwestia mojego zdrowia ... no i potwierdziła diagnozę lekarza - ciąża obumiera, zarodka prawie brak, za duże ciałko żółte - patologiczne... dla mnie powiem szczerze zupełne zdziwienie i szok... dotychczas super ciąże, super porody, zero poronień... no ale trzeba mieć więcej pokory i niestety nie liczyć na powodzenie non stop ;)... cóż... mam tylko nadzieję i proszę Boga, by za jakiś czas się nam udało po raz trzeci owocnie ;)... boję się tylko, że jeżeli wykaże że to był zaśniad... no to będzie gorzej.. byle tylko zdrowie dopisało i pogoda ducha ... Powodzenia !! I lekkich porodów no i ciepłego lata bez ukropów!! :) Czekam by tu wrócić ....może w ciągu roku się uda :) Ciepłe pozdrowienia z cieplutkiej podkrakowskiej prowincji!!!
 
reklama
Carolina trzymaj sie:( przykro to slyszec:(

MagdaPoznan u mnie to samo chcemy sprzedac merceddesa zeby kupic cos kombi bo juz 2 dzieci i podroze polska Niemcy.. I maz sraczki chce dostac ze nikt sie nie odzywa i 2 sraczki bo miciagle truje to a moze takie a to? Juz odpadam...
Co do brzucha mam to samo... Wieczorwm banka a rano prawie brak:/ ale to wina raczej gazow i wzdec;)
 
Do góry