reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Jak mnie bolał brzuch poszłam do ginekologa i dostałam 3x1 dgupaston i 2x1 luteine na noc powiem wam że od poniedziałku czuję sie wyśmienicie nie czuje żadnego bólu brzucha.Moim zdaniem lepiej się skontaktować z lekarzem.

Ja juz biore Duphaston, a wlasciwie juz koncze brac, jeszcze kilka dni do konca opakowania.moj gin powiedzial, ze od 10 tyg ciaza potrafi sie juz sama utrzymac..
 
reklama
dzięki kochana
pierwszy raz słyszę o takim usg co będziesz miała, ale znalazłam coś takiego : Gynae.pl - Informacja Ginekologiczna - Gabinet USG 3D/4D daj znać jak poszło i jak maluszek :) ja będę miała usg dopochwowe.
Mnie też pobolewa brzuch ale rzadziej niż w 6 tygodniu , podobno to normalne mama mówiła, że ją całą ciąże podbrzusze bolało.
Zaraz zbieram się n uczelnie i też mam dzisiaj egzamin.... mdłości wróciły :-(

Miłego dzionka życzę :)

 
Melonowa jak miałam robione badanie prenatalne z Misiem to również było dopochwowe, chyba zawsze tak robią Co do bólu podbrzusza to również miałam przez całą ciążę. Teraz boli mniej i rzadziej.

Dzisiaj wpada do nas ojciec z macochą, przygotowałam lekki torcik porzeczkowo-budyniowy, i kilka potraw na kolację. Ale ślinka leci mi tylko na ten torcik... Ciekawe jak ojciec zareaguje na wiadomość, że jestem w ciąży.

Miłej niedzieli
 
Rojku - udanych zakupów! Pochwalisz się, prawda?

Kupiłam płaszczyk- trecz w Reserved.
Reserved - W3284
I schodziłam chyba z 10 sklepów z butami i chciałam sobie kupić lordsy. I moja kacza stopa strasznie w tym kroju buta wygląda, więc kupiłam takie, żeby jakoś wyglądały. Po czym stwierdziłam w drodze, że jednak jak za taką kasę, to nie powalają mnie na ziemie, więc je zwrócę. Poza tym pasowałyby raczej do spodni, a baleriny to takie uniwersalne. I zamiast sobie poprawić humor, to sie wkurzyłam, że ciąża mi rozum odbiera ;P i już dwie soboty złaziłam za butami i dalej nic..

Najpiękniejsza maszyna losująca, jaką widziałam :p

Gusiak88 ja to, żeby się nie stresować zaraz zniosę ze strychu spodnie ciążowe :)

Co do włosów dziewczynki, to ja ostatnio doszłam do swojego koloru, bo tragicznego nie mam i oszczędniej będzie ;P Ale z tym farbowaniem, to spytajcie się ginów, bo mnie się wydaje, że to jakaś bujda z tym, że się nie można farbować.
 
hej dziewczyny !!! piekna pogoda u mnie a u was ? :) żyć sie chce !! :))
mimo że spałą bym 14h dziennie. 10 h ja i 4 godziny jeszcze dosypia dzidzius hehe :)
mnie za to czeka pracowity tydzień, na uczelni mam same zaliczenia i to codziennie. ale jedynie do czego odliczam to wizyta u ginka w piątek !! :)))
kochane ! miłego dnia pełnego słońca ! :)
 
Hej jestem jestem ale weekendy zwykle spedzamy rodzinnie i z synkiem troche wtedy pracuje nad pisaniem czytamy i spacerujemy... Wczoraj byla wietrzna pogoda:/ siedzielismy w domu:)

A dzisiaj tyle slonca cieplutko wiec zaraz naszykuje oobiad i idziemy na spacerek:)

Ogolnie czuje sie juz super mdlosci to juz prawie wcale boli tez raczej nie mam:)
 
KAMILKA87 pamiętasz jak pisałąś ze mialaś drżenie rąk ostatnio ? dwa dni temu miałam to samo, było mi duszno, ręce się telepały, było mi słabo. przeraziłam się. ale wypiłam magnez i zjadłam kromala z serem i powoli przechodziło. trwało dobre 10minut. nieprzyjemne uczucie.
 
reklama
Noo akaiha pamietam tj okropne ale znow wzielam pomidora i slodla herbate i pomoglo tez ok 10 min trwalo i pomalu dochodzilam do siebie:) to albo potas albo cukier.... Nie pomyslalam o magnezie:/
 
Do góry