reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
W pierwszym trymestrze niewskazane farbowanie, chociaż niby podobno są bezpieczne farby ale ja tam nie wierze.
Ja na szczęscie nie farbuje już ponad rok, przyzwyczaiłam się.
A powiedzcie dziewczyny co na wypadanie włosów można stosować?? wychodzą mi strasznie od 2 tyg. Maski z oleju rycynowego można??

Ahaa, no i muszę się pochwalić :-) byłam na usg dzisiaj :-D
Okruszek rośnie zdrowo :-D:-)
 
Hej dziewczyny, ja też z farbowaniem poczekam do drugiego trymestru, ale moja fryzjerka twierdzi, że farby bez amoniaku nie przenikają do dzidziusia i są w pełnie bezpiecznie...

W Poznaniu też ładna pogoda, co prawda co jakiś czas przyjdą chmury i popada, ale za chwilę wychodzi słoneczko. Ważne, że ciepło i wiosnę czuć:) Ja dzisiaj od rana w kuchni, sobota wolna więc mogę spełnić swoje zachcianki z całego tygodnia ;)
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie :-) mam nadzieje, że będzie wszystko ok. Własnie wróciłam z uczelni i jestem potwornie głodna a do tego mam mdłości :zawstydzona/y:
miłego popołudnia życzę ;-)

 
Tezż mam odrosty, a na początku maja wesele, pasowałoby pofarbować, ale sama nie wien...
Dziś spędziłam mega intensywnie dzień. Rano sprzątanie, później miałam ambitny plan ogarnięcia ciuchów, ale po zmierzeniu prawie 30 par spodni cała się zasapałam i miałam dość. No i jeszcze to, e z tylu par spodni wcisnę tylko 4!!!
:szok:Szok:szok:
Później zakupy, a później pojechaliśmy z mężem do przyjaciół na ognisko na działkę. Pochodziliśmy po lesie, pies się wyganiał, teraz leży jak nieżywy, objedliśmy się kiełbasek i pieczonych bułeczek z masłe czosnkowym.Taki prawdziwy wiosenny dzionek !
 
Witam :) Melonowa nie martw się, będzie dobrze. Widzę, ze obie mamy 24 usg:) tylko ja mam mieć jakieś genetyczne. nic nie wiem na ten temat, bo to pierwszy mój dzidziuś.
Kolejny dzień z popołudniowymi mdłościami :baffled: mam nadzieję, że jutro będzie ok, bo po południu mam ważny egzamin na uczelni. a jak tu myśleć, jak żołądek do gardła podchodzi. czy Was też pobolewa brzuch? niby lekarz mówił, że to normalne, ale człowiek się martwi, bo nie wiem, jak długo tak może pobolewać. co do farbowania, kochane, ja w 5 tygodniu farbowałam, lekarz nie widział ku temu przeciwwskazań, a poza tym są już farby bez amoniaku, a tu głównie o to chodzi, żeby się go nie nawdychać. pozdrawiam cieplutko :happy:
 
Czesc dziewczyny. Mnie tez dzisiaj bolal brzuch, tak jakos dziwnie, nie pamietam jak to bylo w pierwszej ciazy.
Co do farbowania, to juz farbowalam chyba w 6 tyg, z Antkiem w ciazy tez farbowalam i wszystko bylo ok.
Sory za pisownie, ale pisze z komorki, maz siedzi w laptopie.
Taka jakas nie do zycia dzisiaj.jestem, zmeczona, nic mi sie nie chce...
Juz bym chciala, zeby byl drugi trymestr, wtedy chyba bede spokojniejsza...
Ide spac, zasypiam na siedzaco...:-)
 
Ostatnia edycja:
Jak mnie bolał brzuch poszłam do ginekologa i dostałam 3x1 dgupaston i 2x1 luteine na noc powiem wam że od poniedziałku czuję sie wyśmienicie nie czuje żadnego bólu brzucha.Moim zdaniem lepiej się skontaktować z lekarzem.
 
reklama
Czekoladka, to chyba nie jest wyznacznik bo ja biorę luteine 2x2 i od wczoraj 2x1 a brzuch boli, chyba zależy jaki to ból i co go powoduje, jak mocny to wiadomo, lepiej chuchać na zimne, ale pobolewać musi tak czy siak, wszystko się rozciąga ;-)
 
Do góry