reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witajcie dziewczyny ja właśnie przygotowuje się na uczelnie ... A wczoraj byłam na wizycie u diabetologa no i okazało się to czego się obawiałam....:-( mam początek cukrzycy :-( do poniedziałku mam walczyć ze specjalną dietą. W poniedziałek idę na kontrole i wtedy pani doktor stwierdzi czy położy mnie do szpitala na dalsze badanie czy zostajemy przy diecie. Jak cukier będzie szalał to zacznę brać insulinę :-( ..... oby jak najpóźniej . Tak się boje ..... mam nadzieje, że dzidziuś będzie zdrowy.

Co do USG to ja mam dopiero 24.04 już się nie mogę doczekać aż zobaczę moją kruszynkę.

Miłego dnia życzę i może do popołudnia

 
reklama
Dzien dobry Kobietki! Jestem dziś od rana pełna energii! Pije kawkę i biorę się zasprzątanie, bo ostatnio trochę się leniłam, traz trzeba to ogarnąć jakoś. Mam też zamiarpoprzeglądać ubrania, pomierzyć, te które się nie nadają na ciąże popakować i wynieść do piwnicy. a Wy jakie macie plany na sobotę?
Melonowa, nie martw się na zapas i myśl pozytywnie!! Trzmam za Ciebie kciuki!!
 
melonowa trzymam kciuki, żeby na dietce się skończyło!

Ja się zbieram do fryzjera poprawić sobie humorek :p
A potem mam nadzieję, że dorwę jakieś buty wiosenne
 
Melonowa - don't worry, mam cukrzycę insulinozależną od 8 lat, urodziłam już jedną zdrową córcię i teraz też wierzę, że będzie ok. Musisz tylko dbać o swoją dietę i ruch, stosować się do zaleceń lekarza i broń Boże, nie stresować się wyskokami cukrów, bo one mogą się zdarzyć zawsze. A stres podwyższa cukry. Więc pełen relaks i będzie dobrze. Nie takie rzeczy teraz potrafi medycyna :tak:

Rojku - udanych zakupów! Pochwalisz się, prawda?

Gdynianka - no kawaler boski :)

O ludzie, u nas wreszcie słonko! Poczekam jeszcze chwilę, aż mi podsuszy trawnik, i wychodzimy z E. na podwórko! Tylko szczerze pisząc, to mnie wkurza to, ze nie mogę dźwigać - zniosłabym sobie z góry donice z pelargoniami, zrobiłabym porządek, powyrywałabym krzaczory co się rozpanoszyły... A tak to kicha, że mogę robić tylko za mózg akcji, małżonka w domu dziś nie ma i nie ma komu robić za mięśniaka.
A jak się Gdynianka pochwaliła kawalerem na wydaniu, to ja się pochwalę moją panną (tu akurat jako urocza "maszyna losująca"), pieszczotliwie nazywaną przez nas Żuczkiem: Kwiato-stany: Wyniki candy
 
Melonowa trzymam kciukasy za Ciebie i Kruszynkę, na pewno wszystko będzie dobrze kochana:-)

Ja dzisiaj od 5 rano zaliczyłam kibelek z 15 razy, zwymiotowałam już chyba wszystkie wnętrzności, masakra. Muszę zadzwoniń do ginka, bo kazał jesli będzie w ciągu doby około 10 wymiotów, ma mi coś przepisać...
No i piersi znowu zaczęły mnie boleć, ale tak mocno, że jak Misiek mocniej się przytulił to popłynęły mi łzy z bólu... Chyba będzie udany weekend, nie ma co...a jeszcze na jutro zaprosiłam mojego ojca z macochą, mamy im przekazać dobrą wiadomość, obym czuła się lepiej.
 
Ja farbowałam przedtem na rudy, teraz mam duże odrosty, ale będę czekać nie zafarbuje. Myślałam o płukance ziolowej zeby je przyciemnic:)
 
reklama
Do góry