reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Cześć dziewczynki.

A u mnie bardzo dobrze. Wyspana, pełna sił aż sama nie wierze. Co do mdłości nie ma wymiotów też. Ale jestem pewna, że mnie dopadną :)
 
u mnie wszystko w porzadku zadnych mdłosci, czuje sie rewelka. ale snilo mi sie ze dzidziusia w brzuszku nie mam..jeszcze 2 tyg do wizyty...od pierwszej wizyty do drugiej az miesiac. :no: :((
 
akaiah to miałyśmy dzisiaj bardzo podobne sny, mi się śniło, że chodzilam od lekarza do lekarza i prosiłam, aby potwierdzili ciążę, a oni się ze mnie tylko naśmiewali i twierdzili, że ta ciąża to tylko mój sen...
powoli pewnie każda z nas będzie mieć różne sny o swoich Fasolkach, z Misiem miałam często koszmary, że rodzi się chory, dziwny, a najgorszy był taki, że głowa obracała mu się o 360 stopni. Za to w ciążach, których niestety nie donosiłam miałam same piękne sny...
Ja dzisiaj obusziłam się mega zmęczona, ale to dlatego, że nie mogłam zasnąć, idało mi się dopiero o 2.30...
Miłej niedzieli dla wszystkich mamuś:-)
 
Witam :)
A u nas ok, M się wybrał na zakupy bo obiadek będziemy tworzyć a wczorajszy dzień cały w rozjazdach jak wróciliśmy to odpłynęłam na kanapie nawet nie wiem kiedy:zawstydzona/y:
z żołądkiem troszkę lepiej pomaga mniszek lekarski i częste małe porcje jedzonka ;) staram się jeść lekko ale nie zawsze wychodzi też zaliczyłam wczoraj kebaba ale po 1/3 byłam tak pełna że nic już w siebie nie zmieściłam...
ja również oglądam i jestem póki co przerażona zakupem wózka- mam wózek po synku i chciała bym to samo tylko razy dwa a okazuje się że może być ciężko...
nas również czeka mały remont ale to planuję tak w lipcu...
co do kawy dziewczyny ja potrafiłam pić po 6 7 dziennie espresso a teraz nic... ale to akurat dobrze ;-)
co planujecie na obiadek???
 
Ginek wyliczył mi termin na 16.11 czyli dokładnie tak jak sama sobie obliczyłam, zobaczymy co powie usg. Z Misiem miałam wyliczony termin na 10 stycznia 2011, wg usg na 02 stycznia, a urodziłam 16 grudnia 2010.

To sporo wcześniej urodziłaś. Dobrze, przynajmniej Cię ominęła ta męcząca końcówka :)

Dziewczyny pisałyście o dziwnych snach. Mi się dziś w nocy zaczęły i w tamtej ciąży też często miałam. Zresztą nie tylko ja, sporo dziewczyn tak miało :) Więc to chyba standard :)

Wczoraj pojechałam do Factory Outlet z myślą, że kupię sobie jakieś fajne buty... i wróciłam z niczym :wściekła/y: Zamiast sobie humor poprawić, to go popsułam. Teraz siedzę na Allegro i widzę dużo fajnych modeli, tylko troszkę strach zamawiać nie mierząc...
 
reklama
właśnie wróciłam z "wiosennego" spacerku :) Piękna pogoda i postanowiłam się wybrać z psiakiem nad Kanał Bydgoski :) ile wózków widziałam, ile maluchów biegało... i tak mnie wzięło na rozmyślanie jak to będzie jak dzidzia się urodzi.... czy damy sobie rade i czy jesteśmy gotowi.... jak się staraliśmy z mężem o dziecko byłam pełna optymizmu i przekonana ze damy rade a teraz zaczynam się zastanawiać.... Też macie takie obawy? :zawstydzona/y::-(


ciesze się, że nam się udało ale głowe mam pełną obaw

 
Do góry