reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Mnie spanie dopiero wieczorem męczy,wtedy ciągle ziewam... Przed ciążą piłam kawę dziennie a czasami i dwiea teraznie mam na nią wcale ochoty, wogólemnie odrzuca. Smaki to na konkretne rzeczy mam, ale nie mam jakichś zaczcianków jak narazie. Czasami żartuje sobie z moim M " a taką mam ochote na to albo tamto - zrobisz mi?" hehe. Dolegliwości żadnych,chociać wczoraj rano jak wstałam to nie miałam smaku na nic a dziś już było OK. Jednak dzień zaczynam od zjedzenia jabłka, teraz najlepiej mi podchodzi :-)
 
reklama
gosiaczek128 - wejdź w ustawienia u góry strony, po lewej w "moje ustawienia" jest "edytuj sygnaturę" tam wklejasz linki i zapisujesz. I jak piszesz odpowiedź to pod polem do pisania trzeba zaznaczyć "pokaż Twoją Sygnaturę"
 
dziękuje Maryś próbowałam i kombinowałam różnie i udało sie-) pozdrawiam z wieczora smaże frytki na kolacje tak mnie naszło-)
 
mąż pojechał do niemiec, zobaczymy się dopiero w sierpniu... :( ale synuś płakał... i ja też... :(
wczoraj wyczułam w prawej piersi coś dziwnego, jakiś mały groszek... w poniedziałek pójde się zarejestrować, może mnie przyjmie na pierwszą wizytę...
 
Dziewczyny, ja również walczyłam z suwaczkiem, mam nadzieję że się udało.
Czy ktoś ma tak straszne mdłości jak ja? Nie wymiotuję, ale już wolałabym zwymiotować i się nie męczyć. W każdej ciąży to przechodziłam ale za każdym razem wydaje mi się że już gorzej być nie może. Próbowałam imbiru, rumianku, jeść częściej a po trochu i nic nie daje, uczucie jak kac gigant.
 
reklama
BabyPoznań frytki pycha były ale męczyły mnie potem mdłości może poprostu sie przejadłam -(
pozdrawiam z rana dziewczyny jak sie czujecie ja miałam rano rozmowy z toaletą-(
 
Do góry