reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Może:) Wcześniej pisałam, że z Misiem to jadłam mięso, wędliny (a na codzień nie przepadam za nimi), uwielbiałam piwo bezalkoholowe, odrzucało mnie od owoców i słodkiego. Teraz jest odwrotnie. No i z Misiem miałam piękną cerę, brzusio jak piłeczkę. teraz mam problemy skórne, krwawią mi dziąsła a brzuch zrobił mi się taki rozlany od nerki do nerki;) i wogóle wyglądam jakbym miała za 2 miesiące rodzic.
 
reklama
to moje trzecie dziecko pierwszą miałam córke i też mnie te mdłości dobijały a potem syna i zero mdłości a teraz miałam mdłości jeszcze przed terminem miesiączki cały czas czuje ten żołądek masakra
 
Dziewczyny jak mnie odrzuciło od bigosu to po prostu masakra :( mąż miał urodziny i chciał bigos, jak tylko kapustę kiszoną otworzył to już wiedziałam że nie bardzo będzie, sam ugotował ten bigos a ja zdychałam w domu bo tak mi śmierdziało :( a z 2 tygodnie temu miałam jazdę na kapustę kiszoną i kapuśniak.

Z rzeczy dla dziecka nie mam NIC, hehe chyba że będę ubierała dzidzię w ciuchy po 12 letnim synu ;)
 
ja też coś za kapustą nie bardzo ale mdli mnie praktycznie od wszystkiego pomagają miętówki na to troche
mam suwaczek ale nie wiem gdzie go wkleić czy możecie powiedzieć jak to zrobić?
 
Co do zachcianej i wyglądu, ja z chłopcami, miałam na ostre, pikantne ochote, i cere alabastrową...a teraz cera masakra, a ochota głownie na zółty ser, i ogolnie nabiał,po drodze znajdą sie i inne dania, jak wczorajszy kebab, ale te zachcianki są bardziej chwilowe...do nie dawna piłam jedną dziennie kawusie rozpuszczalną, odrzuciło mnie od niej z dnia na dzien,za to pije miętne-polecam,dobrze sie po niej czuje..nie ukrywam, ze marze o córci, ale jak bedzie synus, to nie bede gryźć scian :) widac tak miało byc..juz próbowac 4 razy nie bede hehe.Bo ta ciąza jakos daje mi sie juz we znaki, dzis np wstałam rano, zjadłam, wstawiłam pranie, i tak wstałam przed 15:O..w pracy to samo po 12 mogła by juz spac.Jestem strasznie rozdrazniona, mam mega problemy z wypróznianiem :( i oólnie czuje sie nie fajnie.
 
reklama
Do góry