reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Kika a brzuszek masz już nisko czy takie wrażenie ciągnięcia? Tak na prawdę to w każdej chwili może już nas wziąć i trzeba być gotowym. Tak mi radzi znajoma która coś o tym wie bo przed terminem urodziła. To jest dla mnie jakiś kosmos, w szpitalu jak byłam się rozejrzeć to z wrażenia płakać mi się chciało i nogi uginały się pode mną.
 
limonka gratulacje!
evelin ja mam ręczniczki z ikei, ktoś mi je bardzo polecał więc zakupiłam. Co prawda nie próbowałam, ale jakość dobra i wyglądają na chłonne, a przy tym są miłe w dotyku.
 
Ja tez mam 3 tygodni do terminu i mówie na siebie "czołg", bo toczę się powoli i ociężale :) Brzuch ciaży i jeszcze do tego te skurcze.

Nietypowy
- jak to odeslą? To tak można? Najważniejsze, nawet mój lekarz to potwierdza, to nie rodzić jak jest pełnia! Wtedy ponoć zawsze jest tłok :) Z tego co sprawdziłam na necie to pełnie mamy 17 listopada, więc Nietypowy - wtedy mocno nogi skrzyzowane i leżenie :-)
 
Nati mogą odesłać jak nie będzie miejsca. mojemu P jak tam był się dowiadywać położna kazała przed przyjazdem zadzwonić na 999 i upewnić się czy są miejsca żeby nie jeździć bez sensu (wolała bym żeby były bo już się na ten szpital nastawiłam)

evelin ja mam z ikea ale czy dobry dowiem się po porodzie:-)
 
Limonka gratulacje!
Aaga więc też się chyba zdecyduje na ten ręcznik. Rozumiem, że to są ręczniki typowo dla Maluszków takie z kapturkiem tak? I tak musze jechać do ikei po szafę dla Małego. Mam nadzieję, że coś tam znajdziemy fajnego w rozsądnej cenie.
 
Nietypowy.nick też słyszałam, że szpital może odesłać. My pytaliśmy w szpitalu w którym ja chcę rodzić i panie położne uspokajały, że tam się tak nie dzieje. No ale wszystko się okaże.
 
Witam sie i ja dzisiaj. Ja cały dzień w mieście przyjechałam padnieta ale po wejściu od razu poprawił mi sie humor bo przyszedł wózek dla naszej Julci. Od razu wróciły mi siły żeby go złożyć bo nie mogłam sie na M doczekać :) odnośnie szpitala mam nadzieję ze nas nie odesla bo moja chrzestna jest tam polozna i mój lekarz też z tego szpitala więc mam nadzieję na dobra opiekę
Limonka szczere gratulacje :)
 
reklama
evelin tak - takie białe z granatową tasiemką są te ręczniki.

ja jutro mam ktg.
o odsyłaniu też słyszałam, że się zdarza, ale ponoć rzadko. Trzeba mieć naprawdę mega pecha :) tu gdzie zamierzam rodzić podobno nie odsyłają - zawsze jakoś sytuację ogarniają, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. I też o pełni słyszałam... może coś w tym jest, że maluszki wtedy lubią się rodzić :) czyli 17-11 nie rodzimy ;)
 
Do góry