reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Dziewczyny odebralam dzis wyniki badan na paciorkowca i wyszly dodatnio. Moja znajoma tez go dostala w ciazy i mnie uspokaja ze to nic takiego. W szpitalu podadza antybiotyk i bedzie ok. Ale i tak mnie to zasmucilo.
 
reklama
evelin85 nic napewno nie bedzie, dosaniesz ten antybiotyk i bedzie ok.
No u nas bole jak chodze, teraz lezymy i Maly broi strasznie... Moj P mowi ze w ten czwartek urodze.. Niewiem skad tak wyliczyl no ale moze akurat...
 
oj w komediach nie gustuje. :) a z takich smiesznych to straszny film5, ale bedzie smieszny jak ogladalas paranormal activity(horror).z komedii moze byc kac vegas 1,2,3cz, a poza komediami to Olimp w ogniu, Sala samobojcow. to takie ktore podobaja sie mi :) jak wygooglujesz "najlepsze polskie komedie" to moze gdzies wyskoczyc lista :)
 
reklama
Ja też dzisiaj odebrałam wyniki na paciorkowca, wynik ujemny. Ale z tego co mówili na szkole rodzenia to przy dodatnim tylko antybiotyk podają i tyle :) Nie przejmuj się Evelin, przynajmniej będą zapobiegać :) Na przykład moja mam to była zdziwiona, że takie rzeczy są i że można dziecko zarazić. Kiedyś to nikt się tym nie przejmował, a teraz dzieciaczki są chronione.
Dołączam do grupy, która zostaje na koniec listopada. Tylko, że ja się nie spieszę. Termin mam na 26 listopada a to są moje urodziny i jakoś chciałabym urodzić w okolicy tego terminu.
Co do dolegliwości, to byłam dzisiaj w kinie....ledwo co wysiedziałam na fotelu :( człowiek chce się nacieszyć ostatnimi chwilami wolności a tu ledwo co daje rade wysiedzieć :):):)
 
Do góry