reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
Oj ja też bym poszła na grzyby... może się kiedyś zwlekę, ale najlepiej jakby się troszkę wilgotniej zrobiło :)

Wczoraj coś mnie brzuch jak na okres bolał, dobrze, że wizyta jutro, to mam nadzieję, że lekarz mnie uspokoi.

I muszę faktycznie na tą infolinię DOZu zadzwonić, bo to lekkie przegięcie, że to już tydzień trwa.
 
Okazało się, że moje zamówienie już czeka w aptece, tylko mnie nie poinformowali... Ja bym tak czekała, a oni to po tygodniu od dostarczenia odsyłają...
No więc dziś może dokończę pakować torbę :)
 
Hej dziewczyny

A ja juz w porzadkach pranie wstawione zmywarkaa buczy maly zaprowadzaony :tak: a ja moge chwile odpoczac.. Choc mala daje mocno czadu:tak:
 
Cześć kobietki :)
aaga84 a ja dziś o 4 już miałam po spaniu :( a do 4 to się męczyłam okropnie :(
kaskaleczna jeśli chodzi o zakładanie tetry w dzień to jak najbardziej spróbuj :) ja z moim Adasiem próbowałam i szybko mi przeszło ;) ale spróbowałam :) no i później jak uczyłam go na nocnik to też miał tetrę i łatwiej poszło bo było mu nie fajnie w mokrej :) i tak jak mówisz chyba lepiej spróbować tetry na początek i jak Ci będzie odpowiadało to wtedy można zainwestować w wielorazówki :) a jak się nie spodoba z tetrą to kasy nie wydasz niepotrzebnie na te wielorazowe.
Co do kosmetyków to mam sudocrem ale jak się skończy to spróbuję z sudomaxem bo chyba tańszy jest od sudocremu a bardzo dobre opinie czytałam. Innych kosmetyków jeszcze nie mam, no oprócz próbek z j&j i nivea. Dziś jadę do lekarza sprawdzić co z tą moją szyjką, więc może zajdę do rossmana i pepco obok przychodni :D
 
hej hej :)
dziewczyny, którym śni się poród... mnie też się to zdarza... albo karmienie.... i cały czas mówiłam, że będzie co ma być, ale zaczynam się trochę bać. Ja bardzo bym chciała cesarkę - i nie chodzi mi o ból porodowy. Coś czuję jednak, że mieć jej nie będę a na "kupienie" mnie nie stać.
Odkąd się dziś obudziłam to jeszcze nic ze sobą nie zrobiłam.... siedzę i nie potrafię sobie zaplanować na dnia choć jest co robic :) nie lubię być taka niezorganizowana tym bardziej, że przed ciążą pracowałam w 4 miejscach :)
mam nadzieję, że to będzie dobry dzień :)
 
Kaskaleczna ja leżeć nie muszę, ale mam problemy z zapinaniem butów i zakładaniem skarpetek, więc nie wiem, czy nawet jak znajdę grzyba, to czy go podniosę :) najwyżej skończy się na wołaniu M i pokazywaniu, gdzie ma zrywać :)


rojku właśnie ma zacząć padać od jutra, niestety nie zdążą urosnąć grzybki w kilka godzin, więc pewnie skończy się na kilku starych kapciach :)


marys jak nie jedna to druga nie śpi. Co za los :(


dehaira ja też chciałabym cesarkę... i też za nią nie zapłacę, bo nie mam. No cóż, może natura zdecyduje za nas :)
 
reklama
melonowa mi kilka razy już śnilo się że urodziałam w domu dziewczynkę na łózku u siebie:-) a płci jeszcze nie znam:tak:

wrzucam link do apteki jakby ktoś był zainteresowany standardowo najpierw do koszyka a potem finalizacja+ ja od razu na allegro sprawdzalam ceny:-p
Portal Dbam o Zdrowie - leki, suplementy diety, kosmetyki

Kaskaleczna- ja tak miałam jak nie znałam płci, że snił mi sie dwa razy synek i mam Leosia w brzuchu- coś w tym jest

hej hej :)
dziewczyny, którym śni się poród... mnie też się to zdarza... albo karmienie.... i cały czas mówiłam, że będzie co ma być, ale zaczynam się trochę bać. Ja bardzo bym chciała cesarkę - i nie chodzi mi o ból porodowy. Coś czuję jednak, że mieć jej nie będę a na "kupienie" mnie nie stać.
Odkąd się dziś obudziłam to jeszcze nic ze sobą nie zrobiłam.... siedzę i nie potrafię sobie zaplanować na dnia choć jest co robic :) nie lubię być taka niezorganizowana tym bardziej, że przed ciążą pracowałam w 4 miejscach :)
mam nadzieję, że to będzie dobry dzień :)

u nas w poznaniu podobno- wiec nie na 100 % cesarka 4000 zł, a w miejscowosci oddalonej 70 km od p-nia skad pochodze 2000 zł
szok, takie kwoty!!!


a teraz co u mnie. byłam wczoraj u rodziców, jak zwykle chceili mnie dopieścić- wiec były placki ziemniaczane - zjadłam, rogaliki- zjadłam, tata jadł kalafior z kotletem- wiec też zjadłam, napiłam sie kompotu z czereśni + zjadłam te czereśnie, a na koniec z drzewa zaczeły spadac orzechy wiec takie co sie obiera z tej żółtej skórki też zjadłam...

po powrocie do domu zjadłam na kolacje sałatke z owocami (sałata, gruszka, winogrono, ) i o 23.00 jak zaczełem haftować w łazience to myslałam że mi Leon przez gardło wyjdzie.
normalnie masakra, dawno takich wymiotów nie miałam. wiec moja zachłanność jedzeniowa osiągneła wczoraj apogeum- poprostu z tej zachłanności zzarłam wszystko ;-)

wiec dzis od rana płatki górskie owsiane z mlekiem z nektarynka. musze zrobic dzień postu bo jeszcze mnie brzuch boli od tych wymiotów.
u nas pogoda smutna jesienna, w sorde wizyta oby szyjka była piekna i długa jak u łabedzia ;-)

ulka gdzie jestes?
mnie dopadł jeszcze oprócz pachwinowego bólu bół hemoroida - dojrzałam go! masakra nigdy nie miałam a tu patrz! smaruje posterisanem bo podobno można, szkoda gadac

zobaczcie ile chorób lub niedogodności na nas w tej ciazy czyha : cholestaza, cukrzyca, hemoroidy, nadcisnienie, obrzeki, pekanie krocza, skracanie szyjki, plamienia, passery itd.
normalnie jak nikogo nic nie spotka to chyba los na loterii wygra

leci mi 32 tydzień- jejku jak ten czas leci!!!! 8 miesiac mnie wita ;-)

miłego dnia mimo wszystko heheh ;-)))))))))))
 
Do góry