reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

Witam się i ja znad kremówki i paczki chusteczek. Nie wiem jak to możliwe ale normalnie jestem przeziębiona, katar, kaszel. WRRRRR... leżąc w domku, i odprowadzając dzieci do szkoły. Nie wierzę... Do tego wkurzyli mnie moi Rodzice, którzy wiedząc że nie powinnam w ogóle wstawać pojechali sobie nad morze odpocząć i ojciec zdziwiony przez tel że ja cały czas leżę. No kuźwa a co mam robić, iść na wesele. Cytuje " widzisz Ty tak po prostu źle znosisz ciąże" ale żeby mi pomóc to nie ma.... Jeszcze dzwoni i opowiada jakie to pyszne rybki jedli i jak to się opalają na plaży. Ja pitolę...
 
reklama
Zwolineczka- uważaj na siebie. U mnie w domu i najbliższej rodzinie panuje angina. Odpukać, tylko ja w domu jestem zdrowa. Ale jak widzę, jak ich wszystkich męczy, to az mi ich żal. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę :)
 
zwolineczka zdrówka życzę.
kaskaleczna wiec spróbuj stosować to, co masz, a jakby c zawsze możesz zmienić.

A co będziecie używać na odparzenia? Myślałam o sudocremie, ale wyczytałam, że Bepathen również się sprawdza i Alantan, a dodatkowo można je też na sutki stosować.
I mam pytanie o kąpiel późniejszą, jaki płyn wprowadzicie? Oilatum jest drogi, myślałam o jakimś tańszym, aby spróbować - serii Hipp, Linomag czy inny...
Prośba o podpowiedź.
 
Witam Was...jesli chodzi o pielęgnacje, seria Nivea, do kapieli dodatkowo kupiłam Oliatum ,bo była promocja na duzą butle, do pupci krem Linomag i Sudokrem..sprawdzone przy chłopakach wszystkie produkty.Dodatkowo jak sie skonczy Nivea zamierzam spróbowac serii Beaby Dream.
 
zwolineczka - zdrowiej!!!
aga - ja własnie słyszałam same dobre i wiele opinii o bepanthen - i to własnie zakupiłam. Do kąpieli chyba będę używać nivea, bo sama w ciąży używałam tego mydełka z oliwką i oliwki... a mam jeszcze bobini ale nie wiem czy jest dobry....

dziewczyny w superpharm jest promocja na proszki i płyny lovela - 19 zł , nie wiem czy to dobra oferta, ale może któraś się orientuje i przyda się :)
 
reklama
Dziewczyny, ale dostałam ataku głodu:no: Byłam na spacerze z moim m i jak wracaliśmy, to mi się zaczęło słabo robić. Doturlałam się do domu (boso, bo mnie tak buty obtarły) i zgłodniałam. Jak zaczęłam jeść, tak końca nie widziałam! wpakowałam w siebie z 5 kanapek i to z pasztetem. Zajebista dieta przy mojej cholestazie:baffled: No ale nie mogłam, pierwszy raz nie umiałam się powstrzymać:zawstydzona/y:
 
Do góry