reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy listopad 2013

reklama
zwolineczka wracaj szybko do zdrowia i nie przejmuj się rodzicami, nie ma się po co denerwować
Jolka6621 też tak czasami mam że jestem mega głodna i wpierdzielam co popadnie a jak dorwę się do arbuza to i kg potrafię zjeść:p i mój chłopczyk się wtedy cieszy bo ma czkawkę aż:) to jest jeden z plusów bycia w ciąży że można jeść dużo i nie ma się wyrzutów sumienia:)
Aaga84 ja też kupiłam na odparzenia Bepanthen bo przyda się też na brodawki bolące na początku karmienia, a tak to z kosmetyków to kupiłam chusteczki Bambino w Rossmanie była promocja za 2 paczki 9 zł, mydełko Bambino, krem ochronny z tlenkiem cynku Bambino, oliwkę Hipp w Rossmanie jest za ok 13 zł i tyle chyba starczy na początek. Zastanawiam się właśnie jeszcze nad tym płynem Oilatum do kąpieli ale drogi jest.
A ja mam takie pytanie jakie pampersy kupujecie na początek? Jakiej firmy i ile sztuk?
Ja tez tak jak dehaira nie lubię się kłaść spać wieczorem bo mnie męczy straszna zgaga no a potem nieszczęsne siku o ok 3 po którym nie mogę zasnąć bo mój mały szaleje w brzuchu. Zapowiada się ciekawie jak się urodzi:p
 
kaskaleczna to jutro mija tydzien od zlozenia zamowienia a ja dalej info o dostarczeniu nie dostalam

Biały Jelen dobry jest ale do przemywania krocza, dla dziecka wybrałabym co innego.

aaga84 jak już odparzenie sie pojawi, to Sudocrem. Dobry jest też Bepanthen (na sutki tez)

Ja dokonałam takich wyborów:
Pieluchy na początek Pampers Premium Care (po 1 opakowaniu w rozmiarach 1 i 2), potem Pampers Active Baby na przemian z Dadami.
Do kąpieli pierwsza butla to Hipp żel do mycia ciała i włosów, a potem BabyDream.
Nie smaruję oliwkami, jak skórka jest sucha to mleczko Hipp.
Na pupę robiona maść z apteki.



 
ja pierwszy zel do mycia mam też z HIPP , później mam kupione jeszcze nivea , bo nie zauwazylam ze nivea mialam od miesiaca zycia dopiero a Hippa mam od pierwszych dni.

oliwkę kupiłam w zelu , nie wiem czy się przyda, o ile nie bedą wychodzić potówki to pewnie bede stosować , krem do piellęgnacji skóry tez mam z nivea.

no i sudocremu dużo bo trafilam z 2 mce temu na promocję 17zł za to mega duże opakowanie no i padło na sudocrem ;)
 
ja mam na początek kremik mustella dostalam male opakowanie do pupci i mala buteleczke do ciala, mam tez babydream do pupci i na buzke na kazda pogode (chroni od wiatru,zimna itp) do ciala jeszcze nic nie kupilam do smarowania a do kapieli mama J&J, bobini od pierwszych dni zobaczymy na co bedzie lepiej reagowac,

dzisiaj wielkie sprzatanie ;/ mam tyle do prania ze szok ;/ a tak mi sie dzis nie chce ... nie mam pomysłu na obiadek. dzis musze jeszcze isc sie przepisac do przychodni obok nas blizej i podobno duzo lepiej niz w tej co jestem.
Dziewczyny tez tak macie ze co noc po kilka razy sni wam sie porod? a oprocz tego mam zmartwienia w tym snie co bedzie jak ja w nocy zaczne rodzic i gdzie pies sie podzieje zeby sie nie bal, ona nigdy sama nie byla w nocy ...

masakra jeszcze 75 dni do terminu porodu (tego srodkowego ) ;p chyba zaczynam panikowac ....
 
reklama
Witam z rana :)
Jeśli chodzi o napady głodu to typowych nie mam. Ale jem większe porcje niż przed ciążą.
Poród nie śni mi się, ale ciągle o nim myślę - nie jestem dobre nastawiona.
Kosmetyki i pieluchy kupię do końca września (względy finansowe), jak się uporam z zakupami, to dam znać, co wybrałam. Na pewno będę korzystać z Waszych rad.

melonowa, nasza sunia boi się wszystkiego (mieszka u rodziców), jak jest potrzeba, aby ją zostawić, to zostawiamy jej włączone radio i światło. Mam wrażenie, że ciut pewniej się czuje - mniej odgłosów z zewnątrz do niej dochodzi.

Dziś jeśli się uda, jadę z tatą obejrzeć łóżeczko używane - z opisu podoba mi się, zobaczymy, czy kupię :)

Ja dziś też nie wiem, co na obiad - coś kombinowanego dorobię. Mam jeszcze rosół. Może pierogi rozmrożę...
Jutro wyjeżdżamy na 2 dni do mojej babci na wieś - babcia w szpitalu nadal, ale w domu parę rzeczy trzeba zrobić i akurat mój M i moi rodzice mają wolne, więc pojedziemy. Może skoczę na grzyby.

Miłego dnia
 
Do góry