reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

Hej dziewczyny:-)

Przepraszam że się nie odzywam ale zatraciłam się w domowych obowiązkach. Co tam u was?
Miki codziennie płacze jak oddaje go pani w żłobku i jakoś mi z tym ciężko. We wtorek wracam do pracy. Przeraża mnie to wszystko co się dzieje w moim życiu.
 
reklama
Tuśka: Bardzo Ci współczuję. Jak ciężko tak patrzeć jak dziecko płacze. Potrzebuje pewnie troszkę czasu, przyzwyczai się. Niestety w naszych czasach wyjścia nie ma, musimy pracować :-(

A ja się rozchorowałam :baffled::baffled::baffled:
 
Prija niestety tak jak piszesz , trzeba pracować.Myślałam o niani ale nie znam kogoś sprawdzonego , a poza tym w grupie dzieci chyba jest ciekawiej.
Szkoda że dopadło cię choróbsk na sam wyjazd, A karmisz piersią? bo jeśli nie to warto się wesprzeć jakimiś lekami. Ja też mam katar bo mały mi sprzedał ale nic nie biorę bo karmię.
 
Cześć Mamusie
Ja nie pisze bo nie mam na nic czasu. Mala Zu chora i nikt nie wie na co, a nas przerasta proza dnia codziennego... ehhh
Tuska-wytrwałości!
Prija- zdrowka!
Buzka
 
Malgosiaaa: Ale co Zu jest konkretnie?
Tuśka: Nie karmię piersią, biorę już coś. Dziś troszkę lepiej. I mnie też Julcia zaraziła, bo tak jak Wam wcześniej pisałam miała katar. Co do Niań to ja też bym się bała komukolwiek obcemu zaufać.:confused2:
 
Wczoraj i dziś. Zaczęło się w nocy. Nic więcej ani kaszlu ani kataru ani wysypki. Nikt nie ma pomysłu co jej jest:'(
 
Ostatnia edycja:
Odczekaj jeszcze 1 dzień i zobacz czy nie wyjdzie wysypka. Jeśli tak to to jest 3dniówka. Ale musisz poobserwować jeszcze dzień.
 
reklama
Do góry