reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

Julcia nie, ale koleżanki dzieci tak.
Wysypka "na twarzy, tułowiu oraz niekiedy na udach i pośladkach pojawia się rumieniowata lub plamista wysypka, która utrzymuje się około 2 dni".
A sprawdzali Zu mocz?


 
reklama
Małgosia Gabryś też miał gorączkę od wtorku do wczoraj bez żadnych innych objawów ale u nas to chyba na zęby bo wyszła 2 dolna.
Prija zdrówka życzę
Ja też nie mam czasu na nic mały jest bardzo marudny i nie opuszcza mnie choćby na krok.
 
Hej:-)
Prija jak zdrówko? i jak wakacje?
Małgosiu jam mała Zu?
Ewelina, Wiśnia i Viv co u Was?
U nas ok. Mały troszkę marudzi jak go oddajemy do żłobka. Ja wracam od wtorku do pracy, ogólnie jakaś rozbita jestem, czuję jakbym popełniała jakiś błąd. Ehh w nosie. Będzie dobrze - musi być. Z tym że przez to że mały chodzi d żłobka ja czuję niedosyt bo mało czasu dla nas zostaje. i jak tu nie zwariować:errr::confused:
 
Hejka.

Tuśka: Na razie słabo,chora jestem masakrycznie.Od kaszlu bolą mnie płuca,mam nadzieję że Julcia się nie rozchoruje. Dobrze zniosła podróż :)
 
Prija szybkiego powrotu do zdrowia
Tuśka będzie dobrze zobaczysz, Małemu wyjdzie na dobre to że chodzi do żłobka. Ja też chciałabym dać Gabrysia choć na 2-3 godziny dziennie ale u mnie w mieście nie ma złobka.
Małgosia jak wyszły wyniki Małej Zu

A ja dziś mam lenia nic mi się nie chce a roboty mam. Jeszcze te zakończenie roku szkolnego trzeba kwiaty kupić i tak dalej. Wkurwiła mnie dziś córka myślałam ze ją zabije rano przed szkoła. Kupiłam jej do 1 klasy plecak dałam za niego ponad stówke i mówię do niej w sobotę ze będzie go nosić do drugiej klasy a wiecie co ona zrobiła obcięła bok plecaka i rozwaliła zamek. Zauważyłam to dopiero dzisiaj z szyłam lekka żeby chociaż do końca tygodnia z nim pochodziła.
Na dodatek jestem do tego zła na znajomą. Umówiliśmy się ze znajomą i jej dwiema córkami ze pojedziemy razem an wczasy, ana domek nad jeziorko. Ja domek załatwiłam termin też a ona teraz ze nie wie czy pojedzie że termin jej nie odpowiada choć wspólnie go ustaliśmy. Cholera mnie bierze na takich ludzi wyjazd za 2 tygodnie a ona sie wykręca.
Sorry dziewczyny ze się wam wyżalam ale po prostu nie mam z kim pogadać.

pierwszy_rok.jpg

W dniu Twoich pierwszych urodzinek życzę Ci Mikołaju
aby wszystkie dziecięce dni w żółwim tempie upływały,
by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały.
By nigdy nie było już porannej pobudki i zawsze wiał wiatr specjalny,
co rozwiewa wszystkie smutki!
Niech na ten roczek zniesie Ci kilka sroczek moc prezentów,
dużo zdrowia, no i serca Twoich bliskich
Mnóstwo wielkich buziaczków przesyłamy Ci z Gabrysiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny.

Taka zła jestem. Ja już odrobinę lepiej, za to Julka dostała kataru :baffled: Tak się starałam, uważałam a jednak się zaraziła. Znów walka, eh. Tylko 1,5tyg przerwy między katarami. W nocy w ogóle daje nam popalić.

Pogodę mamy fajną, choć mogłoby być cieplej. Wkleję kilka zdjęć :-D
 
Do góry