reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy lipiec 2013

Ewelina: Hej :-D

Malgosiaaa: Ale z moją jest to samo :szok: Od wczoraj jest nie do poznania. Krzyczy jak wychodzę, cieżko jej beze mnie zasnąć. Wczesniej tak nie było.

Tuśka: Gratuluję, A która rocznica?:-)
 
reklama
Dziewczyny jak ja wam zazdroszczę mój mały nie chce się przytulać no chyba że chce mi pokazać gdzie mam nos, ucho bądź pogrzebac w mojej buzi:-)

Dzięki dziewczyny:-D

Prija 5 rocznica:-)
 
Tuska Gratuluję okraglej rocznicy:-) co do przytulania to chyba zdrowy objaw u syna:-)
Prija tak sobie dzisiaj myslalam o Was, jaki macie plan podróży nad morze? Chyba dosyć daleko co? Julcia da radę tyle wytrzymać?
Aaaa powiedzcie proszę gdzie jest bebiko w promocji?
 
Sorki dziewczyny że się nie odzywam, ale ktoś mi podmienił dziecko :baffled: Ciągle muszę ją nosić, ciągle płacze. Nie wiem co się dzieje. Nie mam przez to czasu na nic :confused2:

Malgosiaaa: Tak, daleko ponad 700km, więc to jest ok.10h jazdy. Jeszcze tak długo nie jechałam z Julką, trochę się stresuję. Będziemy wyjeżdżać ok. 3 nad ranem, więc może z połowę drogi prześpi. Będziemy częściej robić postoje, na szczęście nie ryczy jakoś w aucie więc mam nadzieję że będzie dobrze. Znów będzie miała zmianę otoczenia.Co do Bebika to nie wiem, nie obadałam jeszcze sklepowych promocji.:sorry:
Kupiłam Julci kilka opaseczek na główkę, słodko wygląda.

Tuśka: To taka okrągła rocznica :tak::-)
 
Tak na szybko Prija gdzie kupilas te opaski ? Koniecznie wrzuc zdjęcia!
Zmiana otoczenia plus lek separacyjny to powody do zmian u Julci tak mi się wydaje.
Przemyslcie czy nie lepiej wyjechać wieczorem.
Spokojnej nocy!!!
 
Malgosiaaa: Postaram się jutro wrzucić zdjęcia. Kupiłam na takim stoisku u nas w mieście, nie jakieś konkretnej firmy. To mi wygląda na lęk separacyjny bo ona płacze jak pójdę, aż mi jej żal, biedactwo. Ale też nie mogę ciągle ją trzymać na rękach, bo mi zwiędną. Najgorzej jest przed wyjściem z domu, bo muszę nas wyszykować, a Ona ryczy. :confused2: Wyjazd zależy od mojej mamy, ale spróbuję jakoś porozmawiać, żebyśmy wyjechali troszkę wcześniej.

Buziaczki i spokojnej nocy.
 
Hej :-D

Znalazłam sposób na moje dziewczę, nie wiem ile będzie działał, ale na razie jest w miare ok. Daję jej jasia pod główkę i nie płacze już tak, może musi mieć przytulnie :-)
 
Któraś pytała się gdzie jest mleko bebiko w promocji. W drogerii dayli jest 800g za 33 zł.
Ja siedzę w domku bo moje dziecie śpi a c do przytulania to Gabryś uwielbia całować wszystkich a i jak widzie że mnie nie ma to płacz wielki.
 
Hejka.

Tuśka wszystkiego najlepszego :-D

Prija0 współczuję ciągłego noszenia. Ja już nie wyrabiam na kręgosłup. Rehabilitacje mam dopiero w lipcu heh.

Nie wiem, nie widziałam nigdzie bebiko w promocji. Tylko pampki były w kauflandzie za 46,99.

U nas przygotowania do wyjazdu idą pełną parą. Ale sprawdzałam pogodę długoterminową i nie przypadła mi zbytnio do gustu.

Laura przytula się do mnie zawsze po przebudzeniu i jak się kogoś wstydzi. Uwielbiam to:-)
Miłego dnia mamusie.
 
reklama
Do góry