reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Agunia tak mało. Bo ona nie śpi, tylko czuwa u świat ogląda. Przecież to niemożliwe, żeby dwutygodniowe dziecko 6 godzin czuwalo.. coś tam poplakuje, trochę przysnie na kilka minut i od nowa. I ma fazę cyc nie, smoczek nie, wszystko nie.


Milenka no przybiera trochę za dużo. Albo na granicy za dużo.. bo urodzeniowa 3740. Ze szpitala wyszła 3760, a we wtorek miała już 4200..
 
reklama
Katjuszka to jeszcze pół roku i będzie ważyć więcej od starszej siostry heh. 1 kg na miesiąc to norma wiec myślę że ok. W dzien też tak mało sypia? Moje dzieci w nocy ładnie spaly, jedzonko i lulu młoda z cycem w buzi spała.
 
Ja jestem wyrodna ale z drugiej strony, teraz żebym mogła kawę ciepłą wypić to młoda pepe na laptopie ogląda. Wolę to niż być nerwowa i sfrustrowana trzeba sobie życie ułatwiać, zwłaszcza jak się jest samemu z dziećmi.
Moja miała niecały miesiąc taki że nie dało się jej odłożyć po cycu
 
Katjuszka dziwne to. Przecież takie małe dzieci powinny głównie spać.

Milenka ja też z tych ułatwiających sobie życie. Piję teraz kawkę, a Julko na tablecie ogląda Fergie. Zresztą to też trochę na pocieszenie, bo przed chwilą czyściłam mu nos z kataru i uryczał się przy tym jak bóbr. Później łamiącym się głosem powiedział z wyrzutem "mama idź do kuchni sprzątać" ;-) ;)
 
Katjuszka mój starszy sypiał po 5 minut w dzień. W nocy tylko przy cycu jak jazd nie miał. Ale ja tam przy cycu pozwalałam dzieciom kimać ;-)
 
Ha ja juz kawe wypilam-a chlopaki w tym czasie bajki w tv ogladali;-) Ja generalnie od poczatku ulatwiam sobie zycie. Mlody wisial godzine na cycku i wypijal do tego 120ml mm, wiec po co meczyc jego i siebie. Dostal mm na stale i zyje.
 
reklama
Buziaki dla pierwszej 2 latki:-) :)
Katjuszka wszystko się z czasem unormuje, te pierwsze 3 miesiące to niestety najczęściej droga przez mękę. Niezmienie podziwiam taką małą różnice wieku. E jest taka zaborcza i zazdrosna, jak tylko któraś siostra usiądzie mi na kolanach czy się przytuli, ta przylatuje, zgania, spycha.
Milenka nie miej wyrzutów z tą bajką, bez przesady, nie da się 24h dzieckiem zajmować. Mojej bajki nie interesują. Mnie na krok nie odstępuje, głównie w kuchni asystuje, staje na swoim stołeczku i patrzy. oczy dokoła głowy muszę mieć, bo sięga po wszystko, kilka razy z nożem ją złapałam, masłem się wymazała, ale generalnie ugotować i wszystko zrobić da radę
 
Do góry