reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Madzik kiepsko, że się tak ciągle mijacie. Takie czasy niestety:-(

Katjuszka wypoczywaj ile się da.
Super, że K się z nianią dogaduje. Ruszyło się coś z jedzeniem?

Mimo wiatrzyska spacerek zaliczyłyśmy, odzwyczaiłam się od siedzenia w domu i już mnie nosiło

Od jutra same z E zostajemy, a starszaki wybywają nad morze. Mam plan odpocząć, mam nadzieję, że w E diabeł nie wstąpi i się uda trochę na hamaku z książką poleżeć
 
I kolejne do kompletu ząbki mamy (tzn. F ma [emoji2]) dolna prawa czwórka i górne trójki. Czyli poraz kolejny sprawdziło się, zęby sie przebiły i po płaczu. Apetyt wrócił w ciagu godziny. Uffff !! Teraz kolej na dolne trójki .

Reszta newsów na zamkniętym [emoji14]


A tak poza nawiasem co tu taka cisza. Rozumiem weekend, wyjazdy na "Rodos" no ale tęsknie [emoji20]
 
Witam :-)
Fajnie jak dziecko idzie szybko spać, ale za to pobudka po 6.
U nas od rana słońce świeci i już się robi ciepło :tak:

Mika gratki kolejnych ząbków.
Ja tez wczoraj wieczorem zaglądałam a tu pustki. Pewnie dlatego, że sezon wczasowo-urlopowy w pełni.

Truskawkowa udanej zabawy.
 
Witam wyspana bo dziś mąż wstał do O. od rana. Ale to nie jakiś cud tylko czekał na tel od znajomej żeby jej pomóc auto zastępcze odebrać i stwierdziłam że jak i tak ma być na nogach od 8ej to może do bąbla wstać.
1,5h ich nie było i się O obudził na wejście taty :D
z zębów mamy 4 -1ki i 3- 2ki i póki co cisza którą jestem zachwycona. Uciekam bo dzień się już konkretnie zaczyna a dziś jadę po kołyskę więc będę miała pierwszy zakup dla Ali :D
 
Jestem i ja:)
Byliśmy z rana na zakupach. K dostal nowe sandałki, chcialam jeszcze kupic tenisowki ale nie bylo nic fajnego. Przebrany asortyment juz bardzo. Teraz Mlody spi a ja sie zabieram za sprzatanie bo gosci mamy dzisiaj.
Mika Ty szczesciaro:) Mojego zeby juz tydzien mecza. Brakuje jeszcze dolnej lewej 4. Dzis w nocy urzadzil taka awanture od 23 do 1 że w szoku bylam bo tak sie darl a ja zachodzilam w glowe co mu jest. Droga eliminacji wszystko wykluczylam badz zaspokoilam potrzebe a ten dalej wrzeszczal. W koncu zasnal a ja nadal nie wiem co to bylo bo z rana wesoly jak skowronek.

Mam pytanie. Czy Wasze dzieci zawsze po zjedzeniu owoca maja zielone kupki? Zauwazylam ze K bez wzgledu na to czy zje banana, borowke czy np nektarynke potem ma zielony nr 2.

Auliya widze ze mily dzien Cie czeka:) Udanych zakupow:)
 
reklama
Truskawkowa - udanej zabawy!!!!
Kroczku - u nas po borówkach na pewno, a tak to czasem kupka jest rzadka i zielonkawa ale nie wiem kompletnie po czym.

Od wczoraj, mniej więcej od godziny 4 po południu nieprzerwanie leje:wściekła/y: Zaraz mnie trafi. Jedyne co to porwałam samochód i pojechałam z małą do Lidla na zakupy zanim mąż pojechał do pracy i pewnie tyle na dziś spacerów:crazy:
Zacznę się obżerać z depresji...
A małej podam syropek:-D
 
Do góry