reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Mało na zawał nie zeszłam przed chwilą. Leże, czekam na męża, coś dziwnie drapie. Myślałam, że za oknem coś drapie, a to MYSZ!!! Na 4 piętrze!!! Paraliż totalny. Dobrze, że ukazała się parę minut przed wejściem męża.
 
reklama
Halo co to u Was tez brak pradu? U nas po burzy awaria byla i paraliz bez pradu bo nawet bankomaty nie dzialaly.
U nas nocka znosna gdyby nie wiercenie u sasiadow (wczasujemy sie u dziadkow). Jakis osiol o 21 obrazki wieszal.
Milego dnia uciekamy na spacer.
 
Hejka kobitki:)

DJMka a to Ci dopiero... mysz na 4 piętrze:confused2: Co on po ścianach jak Spiderman chodzi:) Ja też bym dostała paraliżu.

Myszka taka promocja:) Ja też nie lubię spać u rodziców bo wszystko słychać. Ja nue wiem w blokach to są ściany z kartonu czy co:)

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie moje dziecko chyba zawsze bedzie zagadka no chyba ze zacznie mowic. Dzis znow mial stan podgoraczkowy z rana, wrzeszczal i plakal z byle powodu i ogólnie był nie w sosie. Pogoda już drugi dzień chłodniejsza a kupki nadal rzadkie. Myśle sobie coś jest nie tak. Jak się po raz enty rozdarł to patrzę w japkę a tam 3 zęby przebite. Na 100% ida 3 albo 4 zęby na raz:szok: zatem koleżanka a.m.g. ( pewnie pokręciłam cos z nickiem) miała rację że to moga być zęby.

Ancona zaglądnij Małemu w paszczę bo może u Ciebie jest to samo:)

Ciekawe jak tam Milenka sie wczasuje:)
 
Oj biedne te nasze dzieci. Mój w nocy płakał co chwila. W dzień też poprawy nie było. Kupę wolną taką uwalił, że kąpanie przymusowe. I co ? Dolna prawa czwórka sie przebiła. Zaraz będzie lewa i górna prawa trójka lada moment.

Mnie łeb boli od tego jego dzisiejszego humoru :( muszę mu syrop podać bo widać, że tendencja wzrostowa.
 
Kroczek u nas pewnie to samo,dokładnie nie dał obejrzeć ale z tego co udało mi się dojrzeć to trójki kolejne idą. Marudny jest a najgorsze że on ciągle chce na ręce :confused2:

Dzisiaj grzecznie bawił się w swoim domku ale ta dłuższa chwila zabawy zaczęła być niepokojąco długa... zaglądam a H wyskubał dziurę w pampersie i wyciągał tą "watę" że środka :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Na prawdę rozumiem Cię Ancona bo K też non stop tylko rączki i rączki no chyba że jesteśmy na dworze to wtedy jakoś sam się zabawi.
Szkoda mi strasznie tych naszych Szkrabów:no: Niech te zęby już wyjdą i będzie spokój... chyba:-D

Mika łączę się w bólu głowy:no:

Truskawkowa a mnie ciągle powtarzają że jak będzie miał zęby z przodu to mniej się będzie ślinił:eek: ja tam nie wiedzę różnicy:confused2:
 
reklama
Do góry