reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Cisza taka....wracajcie z urlopów [emoji33]

Ogłaszam bezwzględny zakaz opuszczania forum max do 24 godzin w innych specjalnych przypadkach podanie i trzy zdjecia prosze składać na ręce administratorów [emoji12]
 
reklama
Ja byłam, a jak znikam to w pracy jestem ;-)
Godzina u mniee 22:40 a mój dzieć ani myśli spać:wściekła/y:. Bawi się w najlepsze, nagle wszystkie zabawki, które normalnie olewa są super. Naprawdę mnie trafi jak się pogoda nie polepszy. E musi się wyszaleć i zmęczyć na zewnątrz bo inaczej masakra jest:no:
 
To ja się też melduję. U mnie ostatnio standardowa nocna zębowa pobudka (właśnie wychodzą ostatnie trójki, a potem już tylko 5 :-D ) i tak do 2 pewnie potrwa...
Katjuszka - jestem niemal ciągle zmęczona, więc nie jesteś sama. Tylko spać nie ma kiedy ;-)
U nas M. ma jakąś mega wysypkę i nie mam pojęcia od czego... Jedyne co mi przychodzi do głowy to farba, bo teraz odświeżaliśmy pokój dzieci. Ale wydaje się to mało prawdopodobne... A O. dla odmiany z gorączką... Ech...
Dobrej nocy
 
Witam :-)
Dzisiaj mała spała do 7, więc mogę powiedzieć że się wyspałam :-p

Madzik współczuję pogody i późnego zasypiania Emmy.
Kroczek moja je owoce codziennie. A zielone kupy zdarzają się czasami i zwykle nie wiem po czym.
Zuzanka to z zębami nasze maluchy są na tym samym etapie.
Mika mam nadzieję, że Twój apel przyniesie skutek ;-)
Milenka Ty jeszcze się urlopujesz?
Marcia dawno Cię nie było.
 
Dzień Doberek:)

Wczoraj napisałam posta ale jak widzę nie dodało mi go:crazy:

Truskawkowa jak tam po weselu? Wybawiłas się?

Mika popieram apel:)

Madzkim wiem jak to jest bo K też energia rozpiera i bez wypadow jest masakra.

Zuzanka ale Wam z Edysiek dobrze z tymi zebami. Niemniej jednak widze swiatelko w tunelu bo apetyt wrocil ( inna sprawa ze moj K nie ma czasu na jedzenie) humor tez juzjakby lepszy no i kupki powoli robia sie normalne. Na dzien dzisiejszy mamy 11 zabkow czyli brakuje jednej 4, wszystkich 3 i 5.

Milej niedzieli zycze:)
 
Ząbki w ataku widzę :) My mamy 3 u góry a brakuje na dole 3,4 i 5 na górze 4 i 5. Odstawiamy na siłę pierś tzn. w sumie mały w dzień nie tęskni a cycem ale noc czasami jest ciężka.

Niestety u nas smutno bo zmarł nasz kolega. Przegrał z choler...m rakiem. ; ( ;( był zawsze taki wesoły i strasznie kochał swoja rodzinę. Nawet trudno to opisać jak bardzo. Masakra siedzę i rycze. Dlaczego ...
 
reklama
U Młodej trójki już było widać i cisza. Pewnie jak ruszą to wszystkie na raz i jeszcze piątki dołączą. Młoda raz lepiej, raz gorzej. Dziś na szczęście pogoda fajna :) i w końcu mąż w domu.

Truskawkowa dobry zespół to podstawa, nawet jak jedzenie kijowe ;)

Myszka przykro mi, życie niestety pisze takie scenariusze.
 
Do góry