reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Milenka lada dzień i pójdzie sama :tak:

Ja nie umiałabym żyć bez tuszu do rzęs :szok: :-D U mnie oko musi być zrobione. Z reguły kredka + cienie + tusz i tyle mi wystarczy. Maluję się zawsze i od zawsze. A samo malowanie zajmuje mi max 5 minut. Czasem jeszcze błyszczyk użyję a od święta podkład.

Znowu dzień mi uciekł :eek:
 
Dla mnie podkład, róż i tusz :-) Tylko jak nigdzie z domu nie wychodzę to się nie maluję. No i włosy zrobione żeby ludzi nie straszyć ;-)
 
Milenka super:) No to teraz już z górki będzie:) Zanim się obejrzysz będzie biegała:)

A ja wam powiem że generalnie moją pasją jest wizaż więc jak nie było jeszcze K to często eksperymentowałam z różnymi makijażami. Obecnie nie mam czasu albo jak już jest czas chęci ale maluję się delikatnie codziennie dla lepszego samopoczucia. Ale nie powiem od kiedy jestem mamą zdarzyło mi się jechać do miasta bez makijażu jakiegokolwiek i w dresie :)
Latem preferuję tylko kreska, tusz i lekki puder:)
 
Milenka widać że podoba jej się chodzenie i wygląda ślicznie :tak: właśnie dlatego zazdroszczę mamom córeczek :-)

No no same seksi mamuśki na naszym forum :-)

H biega po łóżku i włazi na parapet a ja nie mam siły krzyczeć na niego bo gardło już mi całkiem wysiadło i skrzeczę jak stare radio :sorry:
 
Ja do pracy bez makijażu nie wyszłam,teraz jak wiem ze nigdzie nie pójdę to się nie maluję.A tak to henna brwi na bieżąco robię a potem tylko tusz i cień do oczu.
U mnie wszelkie zabiego kosmetyczne wokolicy oczu odpadaja bo mam tak wrażliwe że mi łzy ciurkiem lecą,nawet jak mnie malowali na slub np to rzęsy musiałam sama sobie wytuszować bo zamykałam oczy.Minus taki że marzyły mi się szkła ale przez tą fobie nigdy sie nie zdecydowałam,bo jak sama coś robie to też sie męczę.

Moja padła o 18,30 ciekawe jak noc będzie wyglądać:sorry:
 
reklama
Milenka super wygląda, a moja lata w dresie i kurtce z piratami :D

Ja teraz często chodzę bez makijażu. Jak pracowałam to zawsze make up i stylizacja ;) obecnie mam to gdzieś.
 
Do góry