reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A ja uwielbiam ciasto i kawkę na śniadanie mogę zjeść tylko to i do obiadu nic ;-) oczywiście nie zawsze bo ostatnio jajecznica króluje :-D

Odkurzacz fajny ale my jakieś dwa miesiące temu kupiliśmy nowy teraz pewnie bym się na ten skusiła no ale po bombkach ;-)

9.30 H padł na drzemkę i jeszcze śpi :-) dziwne to moje dziecko bo co dzień to inna pora spania wczoraj spał raz 13-15 i wystarczyło a dzisiaj pewnie będą dwie.

Wiecie co z tym pomaganiem to mogę ich wykorzystać raz na jakiś czas ale najgorsze jest to że jak się wczują to będą u mnie codziennie a tego już nie zniosę :crazy:

Znalazłam dzisiaj w skrzynce gazetkę i są fajne sandałki dla H :) mam nadzieję będzie rozmiar bo dziecko na urlop butów nie ma a w skórzanych go na plażę nie puszczę.

Kolejne pytanie :oo:: robiła któraś rzęsy na plażowanie? można to to moczyć i pływać? nigdy nie robiłam a tak się zastanawiam że byłoby to wygodne z drugiej strony moich mi szkoda czy się nie osłabią?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wy tu o odkurzaczu a mnie wydatek około 1500 do 2000 na niego czeka więc mam nadzieję że obecny nie padnie zbyt szybko. właśnie ze względu na alergie starszego i moją mamy instalację pod centralny tylko trzeba jeszcze odkurzacz i gniazda kupić.
Myszka u mnie ruszyła owulacja po odstawiniu młodego od piersi... może zastanów się na czym Ci bardziej zależy karmienie czy ciąża. Choć wiem że jedno nie wyklucza drugiego bo mamy wśród nas mamy które w trakcie karmienia zachodziły w ciąże.

Mika
powodzenia z szukaniem mleka.

a u mnie pobudka z drzemki więc mój czas się skończył.
 
Ej tam, zachcianki zwykłe. Zasłodziłam się to teraz musiałam się dla równowagi zakwasić.

Ancona masz na myśli rzęsy 1:1? Ja kiedyś miałam i wygodne to strasznie tylko niestety u mnie się nie sprawdziło, bo wyrywałam je sobie razem z naturalnymi.
 
A ja tam Agunie rozumiem bo sama kiedys zaslodzilam sie gofrem wiec potem zjadlam rolmopsa:)

Ancona dobre to jest tylko że wg mnie i tak trzeba jakis taki delikatny makijaz robic bo dziwnie to wyglada ze oko jest takie ladne a reszta bez makijazu no chyba ze masz piekna cere i ogolnie nie musisz sie malowac. No i trzec za mocno nie mozna bo ci sie wykrusza i dziury moze byc widac.
 
Sandałki kupione o takie:
sanday+dziecice.pngwzięłam 23 i są jeszcze za duże ale H biega i się nie potyka ;-) to na urlop będą ok.

Agunia tak chodzi mi o takie 1:1. Jak to sobie wyrywałaś? To one jakoś same nie odpadają ?

Kroczek ja na ogół nie potrzebuję mocnego makijażu, teraz wystarczy mi krem tonujący dla wyrównania kolorytu, błyszczyk, tusz i jest cacy ;-) tylko nie wiem czy w słonej wodzie to wytrzyma dwa tygodnie :baffled:
 

Załączniki

  • sanday+dziecice.png
    sanday+dziecice.png
    29,7 KB · Wyświetleń: 37
Ancona wytrzyma w wodzie bez problemu. Ja wyrywałam, bo taki już ze mnie typ. Wciągnęło mnie to bardziej niż jedzenie chipsów. Siedziałam sobie wieczorem, czytałam książkę i wyrywałam :eek:
 
Ancona - a może to jest sposób ..docioraj ich obowiązkami, że nie bedą sie mogli wyrobić, rzucą wszystko w diabły i będziesz miała święty spokój [emoji12]

Rany ja nawet tuszu nie mam [emoji33], u mnie to totalnie sie nie sprawdziło bo tarłam bezwiednie oczy a pozniej wyglądałam jak panda [emoji15]
 
Ostatnia edycja:
My po zakonczeniu. Było fajnie-Artek grzeczny, oglądał przedstawienie:-)
Od dziś oficjalnie zaczynamy pierwsze w życiu wakacje :-) Fajnie bo mniej obowiązków, ale i trochę smutno bo fajną grupę miał dzieć....
 
Auliya zależy mi na ciąży a raczej na posiadaniu drugiego dziecka. Bo wiem, że albo teraz albo już nigdy. Jednak moje odstawianie od piersi synka przebiega bardzo mozolnie i jestem tym typem, któremu ktoś musialby pomóc. Mój mąż nie wstanie w nocy do malego bo o ile w dzień jest skory do swych mądrość to w nocy sapie jedynie idź i daj mu cyca bo on tego chce.
Mam wykupiony Bromergon ale ja mam przy nim odlot totalny no i mlody cyca nie mogl by dostac w razie wielkiej histerii.
A z innej beczki. Zrobilam wczoraj na deser nalesniki z truskawkami i bitą śmietaną. Maly dostal na swoim talerzyku i mial mega radoche a my razem z nim :) sprzątania bylo duzo ale warto :)
 
reklama
Do góry