reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A ja przekonałam babcię, że koniecznie musi nacieszyć się wnuczką przed sobotnim wyjazdem na urlop i na zakończenie roku idę na luzaka:-)
Poszłam na całość i jeszcze zaliczę nieoficjalne zakończenie w pizzerii

Pojechaliśmy z O do Decathlonu, żeby jej kupić na obóz bieliznę termoaktywną. Taaa, patrzyli na nas jak na kosmitów. Jakąś bluzę tylko udało nam się nabyć. Oj bo jakie normalne dziecko w lipcu na łyżwach będzie jeździć:rofl2:
 
reklama
Próbowałam odpisać w dzień ale zostałam nawiedzona przez teściów :confused2: postanowiłam schować honor do kieszeni i wykorzystać ich :-p babcie zagoniłam do prasowania rzeczy M swoje i dzieci ja poprasowałam, dziadek biegał za H a ja wstawiłam trzy prania, kuchnia na błysk i zmieniłam pościel. Teraz przygotowałam chłopaków do snu jeszcze inhalacja i może będzie 5min spokoju.

Dzięki za odpowiedzi widzę że większość śpi w swoich łóżeczkach a tobie Auliya trafiły się wyjątkowe egzemplarze pozazdrościć :tak: ja H musiałabym wynieść odrazu do jego pokoju bo w sypialni nie mam miejsca na łóżeczko jak wózek wstawię to już się ruszyć nie ma jak :baffled: a że M jest dwa trzy dni co dwa tygodnie to H śpi ze mną :-p

Agunia kontrola nie zaszkodzi a będziesz spokojniejsza. Ciekawa jestem co lekarz Wam powie o stulejce bo ja ze starszakiem miałam problem ale maść wystarczyła tylko do tej pory jeszcze trochę mu się nie odkleiło od spodu i zastanawiam się czy jeszcze z tym iść czy poczekać aż sam odklei i dlatego martwię się czy później u H też nie będzie bo narazie nie czepiam się.

Milenka Truskawkowa ja też biorę H w piątek na zakończenie :sorry: mam nadzieję że będzie grzeczny hehe
 
Truskawkowa - dobrze że wiesz co i jak. Najważniejsze żeby nie kumulować alergenów. Astma powinna minąć jak odstawisz to co mu szkodzi. Najgorsze są początki, potem będzie lepiej. Wiem po sobie. Poza tym pewne rzeczy z biegiem czasu mijają.
Ja mam odkurzacz wodny Zelmer, on nie jest do prania dywanów tylko po prostu ma pojemnik z wodą i wszystkie brudy są zatrzymywane właśnie tam. Po każdym odkurzaniu trzeba ten pojemnik i dwa filtry myć. To co jest w środku po 3 dniach od ostatniego odkurzania przyprawia o dreszcze. Ja jestem mega zadowolona z niego. Zawsze odkurzanie to była dla mnie katorga bo jestem uczulona na kurz, teraz jest super.
Ani raz nie kichnę, oczy nie swędzą, czuć świeżość a nie smród. Jak potem zmywam podłogę to szmata jest praktycznie czysta. Korzystam odkąd chłopcy się urodzili.
 
Ostatnia edycja:
Ancona brawo:) Prawidłowa postawa:tak: Częściej musisz teściów angażować to może odechce im się tak Cię nachodzić:tak:

Rila fajny ten odkurzaczyk i aż zamarzyłam żeby mój stary się zepsuł :-D A poważnie to wkurza mnie ten smrodek który się pojawia po kilku odkurzaniach. Winna jest sierść mojego kudłacza:no: Worek ledwo zapełniony a ja już go wymieniam bo się nie da wytrzymać. Poza tym mój M smarka cały rok więc zakładam że będzie uczulony na kurz lub roztocza.

Niech te ząbki już w końcu wyjdą K bo od kilku dni znów nic nie chce jeść poza mlekiem i ewentualnie parówkami i owocami.
 
ANCONA w końcu teście sie przydali,jak chętni do pomocy to wykorzystuj;-)

KROCZEK mojej wychodzenie ząbków nie przeszkadza na pikniku pożarła kawałek drożdżowego ciasta z truskawkami,kiełbasę z grilla i kromę chleba

Mój wstępnie w piątek ma wolne,więc zostawiam małą i ide ze starszakiem,u nas najpierw msza swięta w kościele na zakończenie potem muszę lecieć kwiatki odebrać i do szkoły na akademię i na końcu rozdanie świadectw;-)wolałabym bez małej to robić.

Dziś jak wracaliśmy z placu zabaw spotkaliśmy dziewczynkę z klasy młodego,moja ją zapamiętała z pikniku i ręce wyciagła żeby ta ją wzięła:-D
Moja córcia jest bardzo przytulaśna i całuśna nie mogę narzekać.Rano jak leżymy wszyscy to półgodziny jest tulenie i całowanie na przemian z mamusią i bratem:-D
 
reklama
Anacona - ja O. od razu z naszego łóżka przeprowadziłam do jej pokoju. Bo chciałam od razu osiągnąć efekt. Na szczęście poszło łatwo. Z M. tak samo zrobiłam ale jest trudniej bo często się w nocy budzi.
Choć gdybym mój był w rozjazdach to pewnie spała bym z dwójką ;-)
Dobrej nocy
 
Do góry