reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

No nie mogę jaki ten mój chłop jest wkurzający momentami to ręce opadają:wściekła/y:

K zasypia i na drzemkę i na nocne spanie z butlą w pyszczku. Nie ma znaczenia czy na rękach czy w łóżeczku ale butla musi być. Ponieważ uwielbiam ten słodki ciężar to nie odmawiam sobie trzymania go na rękach gdy zasypia. Niemniej jednak jak skończy jeść i jeszcze nie śpi twardo to wierci się żeby go odłożyć. Wtedy odkładam go do łożeczka i chwilę siedzę w pokoju żeby głębiej zasnął. K nie lubi jak trzyma się go za rączkę ani nosi nawet jak obudzi się w nocy z płaczem. Biorę go czasami na chwile, przytulam i odkladam zeby tylko wiedzial ze jestem. Raczej mało przytulalski jest ten mój dzieć:)

Agunia faktycznie jeśli są obciążenia w rodzinie to trzeba dla spokoju sprawdzić. My też jedziemy w lipcu do kardiologa mimo że na badaniu przed szczepieniem szmerów już nie było słychać.

Zuzanka ale pobudkę miałaś

Myszka myślę, że @ przyjdzie jak skończysz karmić. Ja też mało karmiłam a okres dostałam kilka miesięcy po zaniknięciu pokarmu.

Milenka towarzyską masz córę tylko szkoda że nie ma częściej możliwości być w tłumie:)
 
reklama
AguniaGR - jak najbardziej sprawdź. Ja tam zawsze uważam, choć może bez zbytniej przesady, że lepiej dmuchać na zimne. A już szczególnie jeśli chodzi o zdrowie!

Milenko - to zamiast nosić małą na rękach, biegaj koło niej, machaj rękami i ogólnie rób dużo hałasu;-). Mąż z synem też się mogą poudzielać;-)

Ja jestem dziś wściekła jak osa bo nie dość że mąż swoimi jękami i wyglądem "zaraz umrę i nie będę w stanie zająć się dzieckiem" zmusił mnie wczoraj do zostania w domu, to dziś w prawdzie chodzi i dziękuję, ale co z tego jak zaraz sobie idzie do pracy a ja będę się bujać cały dzień w domu z dzieckiem które uwielbia być na zewnątrz, a wyjść się nie da bo ulewy od rana. Na dodatek Emma sobie przypomniała jak to jest budzić się co godzinę i wyć i tak bilans snu dzisiaj: 3h od 4:30 do 7:30:crazy:
 
MADZIKM Ona na domowników tak nie działa;-)

DJMKA to prawda u nas jest za duża różnica wieku,młody już zaczyna się kręcić miedzę dzieckiem a nastolatkiem,auta już w odstawkę poszły a czasem bawi się Mileny grajkami;-)
Nie mogę powiedzieć bo oni są za sobą tylko nie mają wspólnych zabaw i dlatego są spory.Do tego młoda ma tyle siły że jak coś wezmie to nie sposób jej odebrać,obstawiam jeszcze rok i to ona bedzie go po kątach rozstawiać.No i jego lekkomyslność,włąśnie otworzył balkon i mówi jej pochodz sobie [ze stromego schoda:sorry:].
Uciekam koniec spania na dziś.
 
U nas starszy spał w swoim pokoju jak skończył 1tydz. Młodszy dopiero od listopada bo wcześniej nie mieliśmy go jak wyeksmitować ale to był okres że wszyscy po przeprowadzce spaliśmy w jednym pokoju :D
Z trzymaniem za rękę przy samodzielnym zasypianiu bujaliśmy się ze 3 lata jak nie dłużej i teraz nie zrobiliśmy tego błędu :D tylko każde dziecko inne bo O do tej pory nie umie spać z nami i nigdy mu to nie pasowało. Trudniej też z przytulasami które starszy rozdaje do tej pory wszystkim.

Milenka30 u was jest dość duża różnica więc ciężko przy 5latach nam łatwiej a O odziedziczył po tatusiu opiekuńczość
AguniaGR u nas tylko morfologię zalecili przy starszym jak na 3centylu był po roku ale jak masz dobrego gastrologa dziecięcego to skorzystałabym z konsultacji, a co najwyżej powie że jest dobrze.
co do stulejki to my maści mieliśmy jak się napletek nie odklejał ale konsultacja przecież nie zaszkodzi chirurg też ją może zalecić

ech zmykam zaraz stresować się na zebraniu pierwszoklasistów grrr
 
Agunia - sprawdzić jak najbardziej trzeba. Lepiej iść 100 razy za dużo niż raz za mało. Bedzie dobrze zobaczysz [emoji6]

Milenka - oby jak najcześciej były takie imprezki.

Auliya , Kroczek - F też mało przytulaśny. Odpycha wręcz jak sie go chce pocałować. No ale jak coś chce lub dzieje mu sie jakaś krzywda to potrafi sie przytulić ale bezinteresownie to niestety nie.

Madzikm - współczuje pogody. U nas póki co ładnie i ciepło. Na jakim mleku jest Emma ?

Katar jeszcze troszku jest ale to pikus. Noc przesypia bez problemu pomijając przerwę na mleko.

Jaja jak berety - nie mogę nigdzie dostać Aptamilu 3 [emoji33], wszędzie półki wyczyszczone [emoji32]. Albo jakaś partia jest wycofana albo masa dzieciaków wskoczyła na trzeci etap. Żadnej promocji nie było. Jeszcze jeden sklep nam po drzemce został, jeśli tam nie bedzie to musze zaciągnąć informacji.
 
Mika ja tak ze starszym miałam. Jak pił Bebiko 2 nie było 2, szybciej przeszłam na Bebiko 3 to zaczęło tego brakowac. Teraz z młodym cisza bo Nan pije:-)
 
Witam :-)
Moja nie zasypia samą i na razie mi to nie przeszkadza. A po za tym nie mam cierpliwości, żeby czekać 2 godziny aż zaśnie a tak 10-15 minut i mam ją z głowy ;-)
Może za jakiś czas spróbuję, Ale na razie nie jesteśmy na to gotowe.
To moje ostatnie dziecko i chcę ją jeszcze natulić ile się da. W dzień ona też niezbyt skłonna do tulenia.

Agunia chyba taka uroda Julka, że nie jest za duży, Ale skontrolować warto.

Milenka ja idę z małą w piątek na zakończenie roku (biorę urlop :p) i jujuż się boję jak będzie szaleć :baffled:
 
reklama
Do góry