reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witajcie:-)
U nas bilans ząbków 0-0, więc nie będę tego nawet komentować!
Duże zmiany u O który namiętnie chce wstawać. W łóżeczku, kojcu, przy moich nogach itd. Najgorsze to że stanie kiedy pomaga sobie rączkami żeby się utrzymać mu nie wystarcza i puszcza jedną rączkę co kończy się upadkiem no i wtedy ryk bo leci na głowę. Mam nadzieję że umiejętność upadku na pupę opanuje w miarę szybko bo teraz naprawdę trzeba być przy nim non stop żeby sobie krzywdy nie zrobił, nawet bratu który też czasem jako podpórka służy.

Kroczek - u nas z pieluchą podobnie. Czasem trzy, cztery noce pod rząd są przesikani i nie jest to wina pełnej pieluchy. Moi się tak w łóżeczkach rzucają że w sumie się nie dziwię że się pampersy przesuwają tym bardziej że śpią w pajacach więc mają luźno w kroku.
Co do smoczków to korzystają z przedziału 3-6 i 6+ w zależności od firmy. Niektóre wydają mi się zbyt duże i mnie by się do buzi nie zmieściły!

Trzymam kciuki za wszystkie chorujące dzieciaki i mamy.
 
reklama
RILA my też dalej bez zębów;-)

KROCZEK moja też często przesikana,ale tak to jest jak robi takie szpagaty w łóżeczku,tyle że ona na noc pije 210mleka,potem dopija herbatą to w nocy jak wstaje na mleko to ją przewijam bo pełno.
Smoczek mamy 6m+a le jakoś większy mi sie nie wydaje,baby ono chyba albo canpol

Mi się plany zmieniły i kuzynka przyjedzie o 11,także idę brać sie za obiad bo zupę ich nie nakarmię;-) a Milena dostanie pierwszą brykę;-)
 
Witam :-)
Wczoraj zaliczyliśmy szybki wypad do miasta. Odwiedziłam rodziców i w końcu wybrałam się do Tesco. Kupiłam tylko 2 paczki bodziaków (74 i 80). Ciuszki były śliczne, ale ceny kosmiczne, więc odpuściłam.

Kroczek moja nie przesikuje pieluchy, jak założę na noc to dopiero rano zmieniam. Ale ostatnio kilka razy nam się zdarzyło, że górą pieluchy wylazło kupsko :szok: i musiałam małą całą przebierać i myć. Możliwe, że to wina małego rozmiaru, bo dokańczamy ostatnią paczkę 3 i już czekają 4.

Smoczek już mamy powyżej 6 m-ca jest troszkę większy, ale nie dużo, tylko może to od firmy zależy, my mamy Canpol.
Na początku też jej nie pasował, ale po kilku dniach się przyzwyczaiła. U nas smoczek tylko do zasypiania, no i czasem jako zatykacz ;-) przy większej histerii.
 
Kroczku - może chłopcy się szybciej zasikują;-) Bo nawet biorąc pod uwagę fakt że Emma jeździ po całym łóżku w nocy to do dziś chyba tylko raz, gdzieś tam siki bokiem poszły a tak to bezproblemowo u nas :tak:
 
Dziękuję kobitki za odpowiedz i moze faktycznie to zasikiwanie wynika z tego że to chlopiec tym bardziej ze on lubi spac tak ze glowka i barki leza na plesko a dupke ma skrecona na boczek lekko i wtedy jest luz miedzy cialem a pieluszka:)

Milenko to mily dzien Ci sie zapowiada:)

Edysiek ceny kosmiczne i mase ludzi w sklepach co mnie osobiscie bardzo denerwuje jak to przed kazdymi świetami lub innymi okazjami:/

A my dziś dostaliśmy E-milusiowa paczke z posciela dla Kubusia, śpiworkiem i podusia motylkiem do auta:) Ale wszystko piękne:)
 
Hej Dziewczyny!
Mam ważną informację z dosyć wiarygodnego źródła - wydział chemii UW - w związku z niedawną awarią w elektrowni atomowej Zaporoże.
O 16 ma dojść nad Polskę radioaktywna chmura. Podobno szybko się przemieszcza i do jutra będzie już bezpiecznie, ale jeśli nie musicie to nie wychodźcie z domów.
Nie chodzi tu o sianie paniki, ale po Czarnobylu lepiej dmuchać na zimne!
pozdrawiam serdecznie!
 
U nas sytuacja prawie opanowana, prawie bo leków jeszcze masa do wybrania i w poniedziałek kontrola. Hubert już ładnie śpi, nie rzęzi ale jeszcze trochę kaszle i od czterech dni tylko mleko i lekka kaszka bo na wszystko inne ma odruch wymiotny i pluje. Mam nadzieję że to przez chorobę ma podrażnione gardełko i z czasem znowu zacznie jeść.

Kroczku u nas nad ranem też pielucha przesikana i wszystko mokre, ale to pewnie przez to że mały większość nocy śpi na boczku.
Smoczek mamy 6+ aventu taki prosty i żadnego innego misiu nie chciał :happy2:
 
Kto jeszcze nie może zasnąć przez pełnię:wściekła/y:
Leżę ponad godzinę już i liczę barany:wściekła/y:

Godzina później...dalej leżę....tylko teraz mam towarzystwo:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry