reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Hej Dziewczyny!
"trochę" czasu się nie odzywałam, ale sporo spraw miałam do pozałatwiania przed porodem.
Gratuluję wszystkim rozpakowanym Mamusiom i trzymam kciuki za czekające na Maluszki.

Sama zgłaszam, że w środę 9 kwietnia urodził się nasz Julek - poród SN, 3420g, 52cm, 10pkt :-)

Trochę byłam po terminie, więc już się mocno niecierpliwiłam, ale jak przyszło co do czego, to dotarliśmy do szpitala o 15.30 a urodziłam 16.55 :-D od piątku już jesteśmy razem w domu. Juluś grzeczny, cudny, je na potęgę i daje się wyspać :tak: oby tak dalej!
Mam nadzieję teraz częściej zaglądać tu do Was i więcej się udzielać!
Spokojnej nocy, pozdrawiam!
 
reklama
O prosze ile sie dzieje!!!

Loka, Truskawkowa trzymam kciuki za jutro i zeby wszystko dobrze poszlo w szpitalu. Loka zazdroszcze szybkiego spotkania z maluszkiem. A Truskawkowa mam nadzieje ze ty we wtorek tez juz bedziesz po.

No i za Nine i Magde tez trzymam kciuki. Niech sie
szybko rozkreca i przebiegnie bezproblemowo. No to chyba zaczynamy kolejna ture :-) i dziewczynki celuja w 14.04 :-)

Ja usypialam juz na MBTM wiec teraz do lozeczka i spac. Jutro maz ma nudny dzien w pracy i chytnie by do niej nie szedl zeby szef nie krecil nosem ze siedza i nic nie robia wiec moglby sie mlody zdecydowac na wyjscie. Ale ja juz stracilam nadzieje.
 
Dziewczyny przyznaję się szczerze, ze śledzę forum jedynie pobieżnie, bo najzwyczajniej w świecie nie mam czasu. Zaglądam tylko czy któraś, aby nie urodziła. Widzę, że magda i nina się szykują więc życzę im powodzenia. A tak poza tym to na dzisiaj ja miałam termin, a że mały się pośpieszył to chętnie go udostępnię ;-)
 
Loka - wszystkiego dobrego jutro
TruskawkowaMamba - trzymaj się!
Beatka - gratulacje :-) super że maluszek taki spokojny
Nina, Magda - oby dzieciaczki jak najszybciej trafiły na naszą stronę :-)

Ja teoretycznie mam terminna jutro. I dziś mam pierwsze w tej ciąży delikatne skurcze... hehe ... może do jutra się rozkręci. Rano ide na ktg - jeśli wyjdzie cos ciekawego to nie będę dłużej czekać tylko do szpitala - niech tną ;-)
 
O no widze, ze sie cos ruszylo! Dziewczyny oby jak najszybciej dzieciaczki wyszly!
A ja sie dzis ogolilam, wlosy umylam, dokladnie wyprostowalam i czekam :mad: za 40 min bedzie juz 14.04 hehe i jestem gotowa! Eh czy napewno? Jednak chyba sie stresuje!
Jak narazie po 2 zjedzonych kanapkach z pasta z awokado maly w brzuszku sie rozszalal, a ja ide umyc zeby i spac!
Dobranoc!
 
Dzieci przybywajcie!!!!
Ciężko być internetową ciocią. Czasem to takie emocje;-)
Kobiety trzymać się tam. Wszystko będzie dobrze.!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powodzenia dzisiaj dziewczyny :D
U mnie tak nieregularnie skurczy, że teraz to ja mam nadzieję na sobotę wielkanocną :D
Dziś i w sobotę jest dopiero wolna data a tak ktoś z rodziny lub znajomych ma urodzinki...
 
Do góry