reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
witajcie,

przeczytalam wszystko ale nie odniose sie do wypowiedzi bo jestem strasznie zestresowana i nie pamietam juz co i komu. Trzymam kciuki za rodzące, a tym ktore juz w bolach to zycze szybkiego postepu. Zaraz lece do lekarza na ostatnie badanie i na stol. wdech wydech wdech wydech .. :-D jejku jak ja to przezeyje to bedzie cud, milego dnia!
 
Jejku jak mi się nic nie chce. Musiałaby tyle zrobić przed świętami a tu zero energii. Do tego mam taka zgage że nic nie pomaga :( chyba sobie poplacze może to coś zdziala
 
Witam się
\
Szaro, buro i ponuro :( nic tylko spać. Okna umyte, nieważne, że deszcz padał, firanki się piorą, ciuchy wyprasowane i już nie wiem co robić by wykurzyć młodego. U mnie "dopiero " połowa 39 tygodnia ale mam już serdecznie dosyć. Ryczę i awanturuje się bez powodu i sama z sobą nie mogę wytrzymać, masakra..... Wczoraj rewelacyjne skurcze w nocy, już myślałam, że coś się zacznie i oczywiście rano jakby nic się nie działo a ja w ryk.. zmywarka nieopróźniona- ryk i tak przez cały dzień. I wytrzymaj tu z taka babą...
Jeszcze tylko kwiatki uporządkować mi pozostało i wszystko zrobione. Powiedzcie, obcinacie wystające i dłuuuuugie korzenie storczykom? Brzydko to wygląda, ale z drugiej strony są żywe bo pięknie zielone w środku.

Duuuużo uśmiechu dziewczyny. Etat marudzenia i narzekania biorę na siebie.
 
Loka trzymam kciuki nieustajaco!!! Wszystko bedzie dobrze. Jeszcze troche i zobaczysz swoje dzieciatko. A potem wszystko sie ulozy!!!!

Niunia biedna jestes :-( mnie ostatnio troche przeszlo. Jakies tam skurcze sie pojawiaja ale nic wielkiego. Ale jak u Ciebie takie regularne i tak dlugo to moze lepiej to sprawdzic.

Rety sajgon mam w domu. Tymek z kuzynem tak szaleje ze szok. Juz sobie wyobrazam co to bedzie jak Ignas podrosnie i zacznie rozrabiac ze starszym bratem. Ale mam nadzieje ze wtedy juz bedziemy mieszkac na swoim i beda sie mialy gdzie wybiegac. Bo w koncu dzisiaj dostalismy ddecyzje z banku o przyznaniu kredytu!!!!! Oczywiscie nie obylo sie bez dostarczania kolejnych papierkow no ale wazne ze sie udalo i czekamy na podpisanie umowy kredytowej.
 
Jotemka cc mam 23 więc jeszcze troche ale jakoś najchętniej bym ten czas przespala
Dobra biorę przykład z salci zjadlam mazurka pomarańczowego (bo stwierdzilam że zrobię go wcześniej jakbym do świat nie wytrzymala) i do pracy rodacy do fabryk do hut ;)
 
reklama
Marcia, super z tym kredytem!!!!!!
Niunia, to dobrze ze cos sie udało
Nina, bidulka, lepiej cc... Ale na to wpływu już nie masz....
Lizzy, to nie musisz nawet do terminu czekać... A ja już sie dołuje... Wiem już jak będzie.... Buuuuu
 
Do góry