reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Cześć Laseczki!

Duzo sie dzieje. Kwietniowe dzieciaczki jakieś niecierpliwe są, śpieszą się jak nie wiem na ten swiat.
Jouluatto - lez grzecznie choc wiem,ze to trudne
Ancona - pewnie Cię wypuszczą przed porodem, ale jak mozesz to kup co się da via net
Kroczek, dobrze, ze Kubus juz Cię nie stresuje i kopie aż miło
Marcia - dwa tygodnie to niby wieczność, ale juz dużo przewalanki miałąś z tymi papierami, więc teraz tylko czekać; no i uspokój mamę, dasz radę jak nic
Co do kolejki, to ja sie nie wpycham, nigdzie sie nie spieszę... Prosze bardzo: droga wolna ;-)
Wybaczcie nie napiszę co komu, za duzo tego było a ja dziś głowy nie mam. Sama przechodzę jakiś kryzys emocjonalny :-(
Czekam na wieści od Zovitki, bo jej maluch sie spieszy i jeszcze tyyyyyle komplikacji. Daj znać,proszę.

I jeszcze sie pożale w kwestii pralki. Dzwonił serwisant... No więc części właśnie podrożały i mówił żeby nie naprawiać, bo koszt 900zł. Proponuje, ze jak mu się uda to załatwi jakieś używane części ale kiedy to nastąpi to nie wie. Proponuje, żeby kupić nową... Buuuuuuuuuuuu...................
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny.
Przede wszystkim dziękuję każdej z osobna za życzenia i miłe słowa. Póki jestem w szpitalu do użytku mam tylko telefon a kiepsko mi się na nim pisze.
Na wątku szpitalnym postaram się napisać parę słów jak tam czujemy się dzisiaj, bo tam są łatwiejsze do doczytania. Tutaj chcę tylko powiedzieć, żebyście nie zazdrościły nam wcześniaków, bo ta niemożność dotykania dziecka, trzymania go w objęciach, przytulania naprawdę boli. Cieszę się, że z malutką jest w porządku, ale kontakt przez szybkę mi nie starcza. No i fakt, że ja pewnie do piątku będę w domu a ona tu zostanie....eh. Nie marudzę, grunt że zdrowa.Aha i malutka nie jest już bezimienna :-) dziś zapadła decyzja i córcia otrzymała imię Emma Maria :-)
Mam tylko prośbę, bo nie jestem w stanie się dokopać, żeby mi któraś z was napisała co u Dagmar i Lusi?
 
Cześć Laseczki!

Duzo sie dzieje. Kwietniowe dzieciaczki jakieś niecierpliwe są, śpieszą się jak nie wiem na ten swiat.
Jouluatto - lez grzecznie choc wiem,ze to trudne
Ancona - pewnie Cię wypuszczą przed porodem, ale jak mozesz to kup co się da via net
Kroczek, dobrze, ze Kubus juz Cię nie stresuje i kopie aż miło
Marcia - dwa tygodnie to niby wieczność, ale juz dużo przewalanki miałąś z tymi papierami, więc teraz tylko czekać; no i uspokój mamę, dasz radę jak nic
Co do kolejki, to ja sie nie wpycham, nigdzie sie nie spieszę... Prosze bardzo: droga wolna ;-)
Wybaczcie nie napiszę co komu, za duzo tego było a ja dziś głowy nie mam. Sama przechodzę jakiś kryzys emocjonalny :-(
Czekam na wieści od Zovitki, bo jej maluch sie spieszy i jeszcze tyyyyyle komplikacji. Daj znać,proszę.

I jeszcze sie pożale w kwestii pralki. Dzwonił serwisant... No więc części właśnie podrożały i mówił żeby nie naprawiać, bo koszt 900zł. Proponuje, ze jak mu się uda to załatwi jakieś używane części ale kiedy to nastąpi to nie wie. Proponuje, żeby kupić nową... Buuuuuuuuuuuu...................

Jotemka no to Cie serwisant teraz pocieszyl:( Moze pralki to sa teraz jednorazowe czy co. Konczy sie gwarancja i zdycha:(

Cześć dziewczyny.
Przede wszystkim dziękuję każdej z osobna za życzenia i miłe słowa. Póki jestem w szpitalu do użytku mam tylko telefon a kiepsko mi się na nim pisze.
Na wątku szpitalnym postaram się napisać parę słów jak tam czujemy się dzisiaj, bo tam są łatwiejsze do doczytania. Tutaj chcę tylko powiedzieć, żebyście nie zazdrościły nam wcześniaków, bo ta niemożność dotykania dziecka, trzymania go w objęciach, przytulania naprawdę boli. Cieszę się, że z malutką jest w porządku, ale kontakt przez szybkę mi nie starcza. No i fakt, że ja pewnie do piątku będę w domu a ona tu zostanie....eh. Nie marudzę, grunt że zdrowa.Aha i malutka nie jest już bezimienna :-) dziś zapadła decyzja i córcia otrzymała imię Emma Maria :-)
Mam tylko prośbę, bo nie jestem w stanie się dokopać, żeby mi któraś z was napisała co u Dagmar i Lusi?

Madzikim właśnie Jotemka doniosła że Dagmar ma mleczko i Lusia go nie zwraca i czekaja na wyjecie malej z inkubatora:)

Dzielna jesteś dziewczyna i skoro Emma ma takie świetne wyniki to na pewno za jakiś czas ją wypuszczą do domku:) Trzymamy kciuki:)

Dagmar brawo:) Teraz życzę potoku mleczka i trzymamy kciuki za wyjecie Lusi z inkubatora:)
 
Ostatnia edycja:
Cześć Laseczki!

Duzo sie dzieje. Kwietniowe dzieciaczki jakieś niecierpliwe są, śpieszą się jak nie wiem na ten swiat.
Jouluatto - lez grzecznie choc wiem,ze to trudne
Ancona - pewnie Cię wypuszczą przed porodem, ale jak mozesz to kup co się da via net
Kroczek, dobrze, ze Kubus juz Cię nie stresuje i kopie aż miło
Marcia - dwa tygodnie to niby wieczność, ale juz dużo przewalanki miałąś z tymi papierami, więc teraz tylko czekać; no i uspokój mamę, dasz radę jak nic
Co do kolejki, to ja sie nie wpycham, nigdzie sie nie spieszę... Prosze bardzo: droga wolna ;-)
Wybaczcie nie napiszę co komu, za duzo tego było a ja dziś głowy nie mam. Sama przechodzę jakiś kryzys emocjonalny :-(
Czekam na wieści od Zovitki, bo jej maluch sie spieszy i jeszcze tyyyyyle komplikacji. Daj znać,proszę.

I jeszcze sie pożale w kwestii pralki. Dzwonił serwisant... No więc części właśnie podrożały i mówił żeby nie naprawiać, bo koszt 900zł. Proponuje, ze jak mu się uda to załatwi jakieś używane części ale kiedy to nastąpi to nie wie. Proponuje, żeby kupić nową... Buuuuuuuuuuuu...................

Z ta pralką to jakos długo juz trwa.. kurcze, no ale co zrobic - zlosliwosc rzeczy martwych. Moja zaczyna popokiwac jakos tak dziwnie (dzisiaj 3 pranie idzie:) w zwiazku z mobilizacją) i tez musze sprawdzic do kiedy mam gwarancje.

Dagmar bardzo sie ciesze ze powoli ruszyło :) Mowilam - bedzie tylko lepiej !

A ja jak pisalam wczensiej zaczynam przygotowania na calego, torbe juz przyniosłam, powoli szykuje rzeczy i mam nadzieje ze ok 10 marca juz bedzie spakowana :) Dzieki za info o wannie/prysznicu. Tak zrobie jak piszecie.
 
Madzikm76 - gratulacje. Piękne imię dla Malutkiej :)

DAGMAR - widzisz wczoraj mleczka jeszcze nie było a dzisiaj Lusia już się delektuje jego smakiem. Jeszcze chwilka i bedzie wisieć na cycu non stop :)
 
Super Dagmar, że wygrałaś walkę o mleczko!!! Teraz tylko niech Lusia opuści inkubator i mam nadzieję, że będziecie mogły już za niedługo pomyśleć o wyjściu do domku :-)
A mnie się udało na grupę zamkniętą wstawić zdjęcia Emci zaraz po porodzie, zrobiłam jej dziś trzy zdjęcia w inkubatorze ale mąż wziął aparat do domu i ma mi je dopiero przesłać. Bardzo się zmieniła od wczoraj :-)
 
reklama
Do góry